Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Leidsin enda jaoks vist uue äri. Facebookis müüakse finesti grupis skysmoke 20ml vedelikke 5x20ml "pakis" 75€ (nikotiini sisaldusega)

10 ml 7.50 -ga, sellel on kindlasti meeletu minek (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

liitusin ka tolle grupiga.. kerge turg seal, 12liitrit stolychnajat 150€ (õlut)

Müüakse seal Karula lihatooteid. Võin kihla vedada et enamus ei tea kus see Karula asub ilma et googeldama ei peaks (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui Karula täpseid koordinaate ei tea pole ju hullu aga suitsuliha-ja vorstitooteid võiks Eestlane ju ikka teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea mis firma buss seal kükita grilli juures seisab koguaeg, aga sealt tasub küüslaugurulli osta, megahea lihtsalt.

Ma Paide-Tallinn otsa sõidan, siis alati võtan sealt miski 2kg sinki 10 latti vorsti ja kilo seda rulli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka üldiselt kasutan sula, raha on ilusti silmaall, saab paremini kulutustel silma peal hoida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei kasuta üldse sularaha :D väga väga harv juhus kui ma sula välja võtan ja see on ka põhimõtteliselt selleks, et parkimisraha tuhatoosi koguda.

Hinnad on seal bussis suhteliselt okeid, vorsti latid olid 3-5€ latt, singi kilo oli oli 7-14€, rull oli 7€ kg. Igast muud manti ka seal, igaljuhul soovitan peatuda kes mööda sõidab. Juudi kombel üritasin kohe kaubelda ka kuna alati ostan suure koguse, aga ei õnnestu :D PS! Seal kaardimakse võimalus olemas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

(õlut) OT härrased (ulme, et mina sellele tähelepanu viitan :D

Aga teemasse. Selle kuu lõpp peaks vahva tulema. Päris korralik kopikas pilusilmade taskusse aetud.

Edit: Üks tinydeali pakk jõudis kohale. Makstud 02.02.2014. Postitatud 24.02.2014 Täna kätte saadud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa öelda, et ot :D Ma jagan oma rõõmu heade suitsuvorstide näol :D

Üldiselt sellel teemal ei saa erilist OT piirangut olla, kuna see peaaegu, et vabateema.

Täna on REEDE (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(õlut) OT härrased (ulme, et mina sellele tähelepanu viitan :D

Aga teemasse. Selle kuu lõpp peaks vahva tulema. Päris korralik kopikas pilusilmade taskusse aetud.

Edit: Üks tinydeali pakk jõudis kohale. Makstud 02.02.2014. Postitatud 24.02.2014 Täna kätte saadud.

Mis head tellisid siis hiinast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQCS9Y7aj3y5nc7b&w=377&h=197&url=http%3A%2F%2Fdontpaniconline.com%2Fmedia%2Fmagazine%2F660x420%2F0c8f3c2dc7b961082850c126ff241cef.jpg&cfs=1&sx=0&sy=0&sw=660&sh=345

EI tegelt 2 akupanka tulid. Homme saan üle vaadata, nase sõnul olevat mingi nurk katki olevat. Kui niis, siis lasen osalise raha tagastuse teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai tutvust tehtud Spezz'iga ning soetatud Innokin iTaste VTR komplekt + Aaspire Nautilus väikese vedeliku varuga. 2,5.a möödudes võib nüüd Ego reservi saata :D Tänud Spezz'ile (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks tas ole, nali elust enesest,, valimised Krimmis,,

üliinimesed suutsid 15 minutiga hääled ära lugeda.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike üleskutse tegelt. Jätaks poliitilise poole siit foorumist välja. Eelkõige seda, mis puudutab Idanaabrit ja ukraina kriisi. Või siis teha eraldi teema, samas militaar netis on olemas ja soovijad paluks sinna üle kolida.

See siin eelkõige e-sigaretide kommuun ja pole sisekonflikte vaja.

Vabandan ka, et ennem selleteemalise postituse tegin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna oli vaja väike tripp Tartu teha ja poolel teel viskas aku märgi armatuuris põlema, vaatasin et rihm peal seega ei midagi hullu, puhur kinni, raadio vakka, tuled parkide peale ja pedalit. Tagasi tulles hakkas järjest igasugu märke armatuuri lisanduma- abs, turvapadjad, isegi tahhokas ja spidoseier hangusid seal kus olid. Kaareperes oligi siis kaputt, masin seisis ja pöördeid enam üles ei võtnud. Kõne Jõgevale ja toodi teine täis aku millega sai koduni välja venitatud. Läks nibin-nabin, sest Tapale jõudes särasid armatuuris jälle kõik kellad-viled. Kinu peab saama rsk :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna oli vaja väike tripp Tartu teha ja poolel teel viskas aku märgi armatuuris põlema, vaatasin et rihm peal seega ei midagi hullu, puhur kinni, raadio vakka, tuled parkide peale ja pedalit. Tagasi tulles hakkas järjest igasugu märke armatuuri lisanduma- abs, turvapadjad, isegi tahhokas ja spidoseier hangusid seal kus olid. Kaareperes oligi siis kaputt, masin seisis ja pöördeid enam üles ei võtnud. Kõne Jõgevale ja toodi teine täis aku millega sai koduni välja venitatud. Läks nibin-nabin, sest Tapale jõudes särasid armatuuris jälle kõik kellad-viled. Kinu peab saama rsk :D

No see on küll päikseliseim vingumine, mida eales näinud olen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...