Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Lava tube s70

Recommended Posts

Kas see pole siis v2?

V2 peaks vw olema

 

-- 13 Dets 2013 14:36 --

 

Power vasaks või power parem ei muuda nagu svd-l?

Versioon 2.5 on VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näiteks see http://www.alibaba.com/product-gs/13828 ... ube_2.html

 

Lihtsalt ma tegelt järeldan et kuna lavatube 2.5 on VW http://www.volcano-ecigs.co.uk/lavatube-2-5-kit.html siis ka S70 peab olema 2.5

see yldse ju teise välimisega :roll:

Jutt oli, et lava70v2 on vw. Kardan, et tynga tehti lihtsalt

 

-- 13 Dets 2013 21:16 --

 

Ja need alibaba speced on pooltel erinevad, mõttetu vaadata

 

-- 13 Dets 2013 22:40 --

 

Sorry, et spämmin, aga yhe hea asja ma siiski leidsin.

Aku klemm, sinna ei teki vedelikku. Svd ja 30..s tekib sinna tilk peale. 70s klemm on ..... erilise kujuga, vähemalt mina seda näinud ei ole (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LAVATUBE 2.5 Device http://www.volcano-ecigs.co.uk/lavatube-2-5.html

- When you switch the device on, it starts up in VW mode.

- To change to VV mode (variable voltage), hold both the [-] and [+] buttons down for about 10 seconds until the display changes to 3v (3 Volts).

- Holding the [-] and [+] buttons changes between VW and VV modes.

 

LAVATUBE 2.5 kloon peaks olema Lavatube S60 http://saveshop.eu/index.php?route=prod ... uct_id=447

ja sama asi teleskoopkorpusega: Lavatube S70 Telescope VV MOD http://saveshop.eu/index.php?route=prod ... uct_id=448

 

VW mode-st aga kloonide puhul üldse juttu pole. Vaevalt, et kaupmees sellise asja lihtsalt ära unustaks ;)

 

-- 14 Dets 2013 12:17 --

 

Aku klemm, sinna ei teki vedelikku. Svd ja 30..s tekib sinna tilk peale. 70s klemm on ..... erilise kujuga, vähemalt mina seda näinud ei ole (esiga)

Kui see on lihtne vedruga punn, siis jookseb vedelik selle alla ja kuumaga võib kinni kuivada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sain aru, et asi pole koopia

 

 

ah pohh, ma ei viitsi nussida enam asjaga (kick)

 

-- 14 Dets 2013 13:41 --

 

LAVATUBE 2.5 Device http://www.volcano-ecigs.co.uk/lavatube-2-5.html

- When you switch the device on, it starts up in VW mode.

- To change to VV mode (variable voltage), hold both the [-] and [+] buttons down for about 10 seconds until the display changes to 3v (3 Volts).

- Holding the [-] and [+] buttons changes between VW and VV modes.

 

LAVATUBE 2.5 kloon peaks olema Lavatube S60 http://saveshop.eu/index.php?route=prod ... uct_id=447

ja sama asi teleskoopkorpusega: Lavatube S70 Telescope VV MOD http://saveshop.eu/index.php?route=prod ... uct_id=448

 

VW mode-st aga kloonide puhul üldse juttu pole. Vaevalt, et kaupmees sellise asja lihtsalt ära unustaks ;)

 

-- 14 Dets 2013 12:17 --

 

Aku klemm, sinna ei teki vedelikku. Svd ja 30..s tekib sinna tilk peale. 70s klemm on ..... erilise kujuga, vähemalt mina seda näinud ei ole (esiga)

Kui see on lihtne vedruga punn, siis jookseb vedelik selle alla ja kuumaga võib kinni kuivada ;)

Kui see on lihtne vedruga punn, siis jookseb vedelik selle alla ja kuumaga võib kinni kuivada

tuleb veel "häid" uudiseid? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see asi üldse toimib evicuga võrreldes näiteks? Või Vamoga võrreldes, tasub ostmist või ei? Toimib ta üldse loodetud kujul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see asi üldse toimib evicuga võrreldes näiteks? Või Vamoga võrreldes, tasub ostmist või ei? Toimib ta üldse loodetud kujul?

vamot pole, aga svd-ga võrreldes on parem. millegipärast ma tundsin sellega viimasel ajal järjest tihedamini kõrvalmaitset (ma ei tea miks, äkki luulud) või aparaat oli lolliks läinud.

sama clero (pesemata, coil vahetamata) 70 otsas on nagu teine tera. ise arvan, et svd oli suht pekkis, sest vahepeal tuli sealt pussuhaisu välja, kuigi nupp oli roheline. samas kui sek hiljem uuesti vajutasid, siis funkas normaalselt.

 

paksus on minu silmis +, ja ikka sigakerge võrreldes svd-ga. evic tuuakse õhul mulle tagasi, ehk siis vaatan täpsemalt võrdlust.

suur nupp on ka+, lisaks on tasapinnaga sile.

jällegi svd......kuna nupp oli puutetundlik (klikke ei teinud), ja ulatus välja, siis nii mõnigi kord kuulsin taskus ragisemist (ikka väga tihti)

põhjakork võiks natuke jämedam olla, oleks parem akut vahetada, keeratav body käib sitemini kui svd-l. sellel ikka lippas inertsist, samas palju seda keerata ikka vaja on.

hetkel muud ei oska nagu öelda,.....a ja, watte ei näita :lol:

 

-- 14 Dets 2013 15:09 --

 

toimib hetkel väga okeilt, rahul sellega ( 1 päev kasutust), loodan, et kestab (esiga)

 

-- 14 Dets 2013 16:02 --

 

Kui see on lihtne vedruga punn, siis jookseb vedelik selle alla ja kuumaga võib kinni kuivada

õnneks käib lahti, loodan, et sinna alla ei lähe

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõõda ära, kas on 25mm läbimõõt, mul on üks rba sellise mõõduga...äkki ostan omale ka ühe s70'ne päris lavatube kõrvale tolmu koguma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis sellised vastused:

1. The following picture is the same way to change the lava tube.I hope it will be helpful.

Posted Image

 

2. Yes,i'm sure that is version 2.

I gave to you the picture manual is the same as version 2. You could check the picture to change the voltage.

 

õhtul ise ka ikka ühele isendile elu sisse ajama ja näppima (lamp)

oled näppinud, infot juurde saanud?

Kysin sammi käest yle, mis ta arvab asjast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole võimalust olnud proovida. Loomaaed (E_Energia) ei taha voolu tagasi anda :evil: 4-as päev ilma juba - lubavad aga homme, homme jne.

Krt pangu kaablid maasse kui õhku ei suuda hallata :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen üpris kindel juba, et VW režiimi asjal ei olegi. Huvitav oleks ainult teada, mida müüja ise asjast arvab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohhoo - spec-ist on eemaldatud variable wattage (lamp)

Eelmine nädal oli veel olemas

 

Quick Details

 

Brand Name: Icigs

Model Number: lava tube S70

Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)

Model: S70 Variable Voltage Lava tube

Atomizer: Compatiable with all atomizer

Thread: Rebuildable(M7xP0.5/M12xP0.5)

Battery body: Scalable body to hold 18650/18700/18500/18350 battery

Category: Lava tube

Material: Aircraft grade aluminum alloy T6061

Finish: Military Level 3 anodizing

Variable Voltage: 3V~6V

Color: Pink,Yellow,Grey,Blue,Black,Silver,Red

Display: LCD display

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes.This is our products,but not directly order from us.I think you buddy order from China trade company as we also supplier this products to trade company. I think you have misunderstand.Acturelly this mode is lava tube S70 V1.V1 is 3-6V,10W,this model is with variable voltage,but can adjust the wattage.I think your supplier can not tell you this. We have v1.5 and v2,both of this two model with variable voltage is variable wattage,varaible voltage is from 3-6V,But v1.5 wattage is 3-12W,and v2 is 3-15W.And did not supplier v1.5 and v2.0 to trade company. I attached our user manual for your refrence. If you have any further request,please feel free to contact with me.

Tynga saime, manual on mul maili peal olemas.

 

-- 16 Dets 2013 11:18 --

 

Could you send me which company your buddy order from? As we think the supplier who offer v1 as v2 to your buddy is not good business parter for us.If you can tell me we will stop to offer products to him as they are not honest businessman.And they has caused negative publicity.Sincerely,--sammi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Momocig kaudu.

Sõiman skype-s selle esindajat hetkel veidi.

raiub siiani vastu, et see oli vers 2.

 

[11] Marc: im not sure - that s70 what i get was version 2

[11] cherril zhou: i'm sure that's version 2

eks siis paistab, mis vastab

[11] cherril zhou: let me check the problems, i will give you detailed answer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dear Veipo, As i told you which you recieved is not variable wattage,so you can not enter the variable wattage mod. For v1.5 and v2,enter wattage mod:press power button 3 times,and press"+'" and "-"to increase or decrease wattage. Any more question,please feel free to contact with me. Sincerely,

Ega sel vennal pole midagi vaielda, saatis valed asjad, teadlikult või mitte, seda raske öelda (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc55, anna siis meile ka teada, kui õiged asjad järele saadetakse (psühho)

 

-- 16 Dets 2013 13:09 --

 

dear Veipo, ...

Ise andsid selle nime neile või? (psühho) Haakub teemaga igatahes väga hästi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc55, anna siis meile ka teada, kui õiged asjad järele saadetakse (psühho)

 

-- 16 Dets 2013 13:09 --

 

dear Veipo, ...

Ise andsid selle nime neile või? (psühho) Haakub teemaga igatahes väga hästi :lol:

ise mõtles selle välja :lol:

 

Ma algul vaatasin ka, wtf (psühho)

 

-- 16 Dets 2013 13:49 --

 

V1 is also very popular and hot sale.We have sold out more than 10,000pieces from Nov.-Dec now.And the quality is very stable.

Tundub, et v1 on suht minev kaup, ytles, et kui probleeme on, andku teada (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...