Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Nozzu

Vamo V5 Stardikomplekt vs eVic

Recommended Posts

Evicu jutu illustreerimiseks minu eVicu pilt koos protank 2 klooniga seal otsas:

[attachment=0]2013-12-05 21.45.57.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evicu jutu illustreerimiseks minu eVicu pilt koos protank 2 klooniga seal otsas:

[attachment=0]2013-12-05 21.45.57.jpg[/attachment]

Kaua kasutanud oled ning kas oled rahul? Lugesin mingeid reviewsid, üldiselt kiidetakse. Aga negatiivse poolena tuuakse välja kuidagi kehvapoolset koostekvaliteeti - mingi osa on vist plastikust ja kipub purunema. Ning üks ülevaate kirjutaja oli suutnud nagu ma aru sain selle kiibi niimoodi ära flashida, et arvuti ei tunne enam ära seadet. Laeb küll aga tarkvara uuendada ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul 8 kuud rappimist saanud ja täitsa korras siiani

Mul ka alates märtsi lõpust kasutuses. Siiani rahul. Uuematel koostekvaliteet parem selles osas, et ülemine osa, mis vanematel maha kukkudes kippus otsast ära tulema, on kruvidega kinni. Vastupidavusest niipalju, et see läbipaistvast plastmassist osa väga karmi kohtlemist ei talu ja sinna võib mõrasid sisse tulla. Endal ka mõra klaasil sees, tekkis seoses sellega, et unustasin asja püksitaskusse, kui autosse istusin. Eks ta siis painutas clearo juurest niipalju, et klaas andis järele. Samas, see mõra väga ei häiri. Evicu kasuks räägib veel see, et tegelikult, kui seda kasutada 18350 akuga, siis on tegemist väge kerge ja kompaktse seadmega. Vamo on selle kõrval ikka suht raske kaasas vedada.

Aga eks sa ise pead otsuse tegema, vaata veel Lavatube S70 teemat akude all, äkki meeldib see ka ja on veel mõni broneerimata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui seda kasutada 18350 akuga, siis on tegemist väge kerge ja kompaktse seadmega. Vamo on selle kõrval ikka suht raske kaasas vedada

Vamo 18350 akuga on ju ka üsna kerge ja kompaktne? V2-l on pikkust 10,5 cm. V5 on vast tiba rohkem, pakun 11cm? Evic tõepoolest on neist lühem -- äkki keegi ütleb numbri? Vaatasin siit pilte ja tundus ca. 9-9,5 cm kandis olevat:

http://foorum.e-suits.eu/evic-mini-t22.html#p147

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, ma olen ikka nii hädas. Ei oska valida Vamo 5 ja eVici vahel. Tõde on see, et ma ei ole just kõige hmm...peenetundelisem ja ettevaatlikum persoon. Laud on pidevalt segamini, tassidel kipuvad kõrvad küljest tulema, telefoniekraan on kriibitud. Äkki on minusugusele ikka robustme Vamo parem variant kui õrn eVic. Töötan küll kontoris mitte välitöödel aga samas liigun palju ka väljas ja looduses ja noh, ma ei kujuta ette, kuidas eVic näiteks kaitseliidu väliõppused üle elab. Vamo ilmselt elab, sellega saab ilmselt isegi telgivaiu maasse tampida.

 

Samas mulle jubedalt meeldivad igasugu elektroonilised gadgetid ja vidinad, nii et ses suhtes nagu tõmbab mind eVicu poole. eVici kasuks räägib ka see, et see on mõneti väiksem ja kergem. Pean ma ju ahelsuitsetajana seadet igapäevaselt kaasas kandma.

 

Panin enda jaoks mõlema seadme puhul kirja need plussid ja miinused, mis mul pähe tulid. Ja praegu sai eVic rohkem plusse kui miinuseid. Aga äkki oskate täiendada?

 

Vamo v5

+ Robustne ja tugev

- suur ja raske, mistõttu ebamugav igapäevaselt kaasas kanda

- ei saa tõmmata laadimise ajal

+ Võrreldes eVicuga varieerub v ja W ulatus rohkem: Reguleeritav pinge 3.0-6.0V Reguleeritav võimsus 3-15W

- Aku väiksema võimsusega kui eVicul 2x 18350 800mAh aku (ma ei tea, kas need tuleb liita ehk siis kokku 1600mAh?)

 

 

eVic

+ uuendatav firmware

+ võimalus arvutist statistikat vaadata

- uuendatav firmware (mida keerukam seade, seda rohkem pekki minemise võimalusi)

- Displey võib kergelt puruneda. (uus maksab ca. 80€)

+ Väiksem ja kergem, kui Vamo, mistõttu lihtsam kaasas kanda igapäevaselt.

- Võrreldes Vamoga varieerub v ja W ulatus vähem Reguleeritav pinge: 3.0-5.0V, reguleeritav võimsus: 2.0-11.0W

+ Suurema mahutavusega aku kui Vamol: 1 × 2600mAh aku

+ Erinevalt Vamost saab tarbida ka laadimise ajal

 

Kuidas näiteks ülalpidamiskulude ja modifitseerimisega on. Kas seal tuleb hinnavahe või sobivad mõlemile ühesugused jupid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus pea küll 80 ei maksa, spezzil oli vist 45.

Evicul saad ka kella vaadata ja kalendrit :-)

Kardad muljumist, vaata seda neljakandilist modi ei hakka nime puusalt tulistama.

 

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas mulle jubedalt meeldivad igasugu elektroonilised gadgetid ja vidinad, nii et ses suhtes nagu tõmbab mind eVicu poole

Isiklikult oman Evicut juba mingi 8+ kuud. alguses ikka panin arvuti taha ja vaatasin seda tilulilu mis seal teha saab . Viimaselajal pole vist juba mingi paar kuud seda arvuti taha pannud. Minu jaoks see lisa "gadget" võimalused muutunud kasutuks ja mõttetuks. Display isenesest on muidugi informatiivne.

- ei saa tõmmata laadimise ajal

Enda kogemusest ütlen et kui rohkem vähegi tõmbama hakkad siis ostad endale rohkem kui ühe aku(eriti kui väliõppustel). Sellega seoses soovitatav ka väline laadija. Siis hakkab rutiin olema selline et ei panegi seda modi usb kaabli külge.

- Aku väiksema võimsusega kui eVicul 2x 18350 800mAh aku (ma ei tea, kas need tuleb liita ehk siis kokku 1600mAh?)

Minuteada on võimalik vamose panna ka ilusasti 18650 aku nii nagu evicu sisse. (3400mha soovitatav)

- Displey võib kergelt puruneda. (uus maksab ca. 80€)

displey ise puruks üldiselt ei lähe .. tüüpiline viga on see et murdub ekraani ülevalt . Väidetavalt on uutel mudelitel seda kruvidega kindlustatud kui oma kogemust pole.

ülalpidamiskulude ja modifitseerimisega on. Kas seal tuleb hinnavahe või sobivad mõlemile ühesugused jupid?

niikaua kuni sa midagi ei lõhu pole ka ülalpidamis kulusid otseselt modi näol.

 

Sory kui segane jutt .. hommiku kohvi poolepeal alles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

- ei saa tõmmata laadimise ajal

Enda kogemusest ütlen et kui rohkem vähegi tõmbama hakkad siis ostad endale rohkem kui ühe aku(eriti kui väliõppustel). Sellega seoses soovitatav ka väline laadija. Siis hakkab rutiin olema selline et ei panegi seda modi usb kaabli külge.

 

Just alles kasutasin seda usb-st laadimise võimalust, kui olin tagavaraks kogemata laadimata aku kaasa haaranud. Oli hea küll, et selline võimalus olemas on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui oled Tallinna inime, siis ma võin Vamo V2 näidata (mis minu meelest on etem kui V5, muuseas). Katsuda võib ka. Äkki leidub keegi lahke Evicu omanik samuti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ossa, ma ei pand tähelegi, et FastVape Pärnus (facep)

Siis peab sealt läbi käima. Ilmselt siis järgmisel nädalal, mil mul puhkus.

Soovitaksin roostevabast terasest varianti, mis eraldi müügis on, mitte seda kroomitud pinnaga (komplektis). Ja foorumi soodustust kah ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidugi on võimalus Vamo iga kell Hiinast ca 25€ eest nö varuks tellida ;)

 

Ise kunagi ka nii tegin, aga mitte kuidagi ei suutnud enam Vamo raskusega harjuda ja võtsin veel ühe eVicu lisaks. Nüüd siis 2 tk 8 kuud pidevalt kasutuses olnud ja ei mingeid muresid (lisakulusid) kui iluvidinad välja arvata (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ossa, ma ei pand tähelegi, et FastVape Pärnus (facep)

Siis peab sealt läbi käima. Ilmselt siis järgmisel nädalal, mil mul puhkus.

Kui huvi on, siis võta minuga ühendust ja saad kõiki variante näha ja katsuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jap, ilmselt esmaspäeval astun läbi. Enne ei jõua, täna tööl ja nädalavahetusel kantseldan last. Eks ma siis annan enne läbi PSi märku, et Nozzu tulekul, saab äkki, juhul kui kaubaks läheb, miskit viidatud foorumisoodukat kah :). Aga noh, vaatama tulen igal juhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jap, ilmselt esmaspäeval astun läbi. Enne ei jõua, täna tööl ja nädalavahetusel kantseldan last. Eks ma siis annan enne läbi PSi märku, et Nozzu tulekul, saab äkki, juhul kui kaubaks läheb, miskit viidatud foorumisoodukat kah :). Aga noh, vaatama tulen igal juhul.

Võta enne ühendust jah, ma koguaeg Lao tn ei ole. Foorumi sooduka saab kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...