Jump to content
E-sigareti foorum
ka1ko

Algaja küsimused+soovitage e-sigaretti

Recommended Posts

Hei,

 

Kas keegi oskab mulle nüüd soovitada, milline oleks hea(loe:võimalikult väike aga tubli) e-sigarett?

milline aku+clearomizer annaks kõige kompaktsema koosluse? Tore oleks kui keegi kiidaks oma taskupärast komplekti :)

vaatasin peleon iclear stardikomplekti, kuid see tundub minu jaoks liiga suur :(

Endal jäi silma evod1.6 clearomizer ja äkki 650 +(900)? mha akud (soovitage head väikest akut) kas need klapivad omavahel ? Mis on miinused

Kas mulle ainult tundub või valdavalt on siin kasutajatele eGo akud? Kust neid hea hinnaga saaks?

 

Tänud abi eest, kes vastata viitsib :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu juba öeldud siis: kui tahta väikest ja head e-suitsu siis tuleb neid 2 osta. Üks väike ja üks hea.

Mõõtudelt väike aku mahutab vähe energiat ja füüsikaseaduste vastu ei saa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

18350 aku+kick+meh.mod+IGO L on nunnu kooslus (Y)

:D pole ikka päris "see"

 

Siiski jääb vist silma esialgu kanger evod 1.6/ või peleon iclear16 + 650mha + 1100 (900) mha akud

 

Kui need omavahel tõrkeid ei tekita???

Saab alustuseks ära proovida :)

 

Nüüd jääb aind küsimus kust see kõik kokku osta hea hinnaga õnnestub :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

18350 aku+kick+meh.mod+IGO L on nunnu kooslus (Y)

KIck 2 vist võimsaim kickkidest ja väljutab ainult 15w. Seda dripperile soovitada ei julgeks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii plaanis lähiajal osta rba. Ja sellega seoses on tekkinud küsimusi.

Mida vaja peale vati, traadi ?

See peaks vist siis sobima ?

Millist traati vaja (mm) ?

On kuskil videot, linki, mis seletaks ära kuidas erinevaid coile teha ?

Kas põletit on igaljuhul vaja ?

Nagu ma aru olen saanud siis puuriotsale kõige parem keerutada, siis mis mõõte vaja läheks ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii plaanis lähiajal osta rba. Ja sellega seoses on tekkinud küsimusi.

Mida vaja peale vati, traadi ?

See peaks vist siis sobima ?

Millist traati vaja (mm) ?

On kuskil videot, linki, mis seletaks ära kuidas erinevaid coile teha ?

Kas põletit on igaljuhul vaja ?

Nagu ma aru olen saanud siis puuriotsale kõige parem keerutada, siis mis mõõte vaja läheks ?

http://foorum.e-suits.eu/twisted-clapton-mega-nano-jms-mis-tehtud-ja-mis-tulemused-t1302.html proovin omal nahal asju läbi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt üks kommentaar, ei teagi kas teema nüüd kõige õigem on. Täna sattusin juhuslikult Cherry poodi ja seal müüdi 10€ eest eGo stardikat - 1500mAh aku, 2 clerot, USB laadija. Kuna ühe Clero lõhkusin täna ära ja isegi üks aku on kallim kui see komplekt, otsustasin uudishimust osta.

Tähelepanekud

- Cleros ei ole coil vahetatav. Vähemalt mitte ilma jootekolvita kuna toitejuhtmed on kinni joodetud.

- see mittevahetatav coil paistab olema suht suure takistusega, Spezzi käest saadud Cleros olev coil toimetab ka peale nädalast aktiivset kasutust paremini. Nöörid on samuti peenikesed ja ei ulatu põhjani.

- USB laadija paistab nagu laadija ikka(aga seda mul otseselt vaja polnudki)

- aku on mõõtmetelt ainult pisut suurem kui Spezzi käest saadud 1100Mah aku. Kahtlen sügavalt, kas see ikka 1500Mah on, aga hetkel see laeb ja teadmine ei selgu enne kui paar korda täis ja tühjaks laetud

- kogu kupatus jätab suht odava mulje

 

Ühesõnaga kui midagi odavat lihtsalt backupiks vaja on, võib ju osta, aga üldiselt on Spezzi stardikas oluliselt parem valik ja ainukeseks e-pläruks seda Cherry vidinat ei soovitaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see Spezzi aku on reguleeritav ja sinu ostetu mitte, siis võib olla küll selline pisike vahe pikkuses. Reguleeritav aku on pikem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole see Spezzi aku ka reguleeritav, mul on see 37€ iClear16 stardikas. Reguleeritava akuni võibollla millalgi jõuan, aga hetkel ajab mittereguleeritav ka asja ära :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot ei tea jah. Samas meenus mulle, et erinevatest tehastest võib tulla ka erineva pikkusega akusid. Kes teab mis seal Cherry's muidugi on.

Kiirelt lasin silmadega hinnakirju üle. Ei leia ühtegi akut, mis oleks 1500mAh. Kõige suuremad ikka 1300. Nii et jah, Cherry :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cherry't ei saa aku koha pealt süüdistada, poes polnud mingit infot aku koht. 1500Mah oli aku peale kirjutatud ja selle sain teada alles siis, kui komplekti kodus pakendist välja võtsin.

Kasutusjuhendis on ka kirjas, et garantii akule 1 kuu, aurustajale 3 nädalat. Juba praegu tuleb sealt kõrbenud maitset(mahla järel veel 1/2).... aga nii odava asjaga ei viitsi garantiiga jaurama hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida arvate svoemesto semovar v3-st ?

On ta siis võrdväärne provariga või siis parem?

Välimus muidugi sõltub inimesest aga semovar näeb minuarvates natuke parem välja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provari on parim mod VV näidu täpsuse suhtes, kuna Semovar kasutab Nivel kiipi, siis see ei ole nii täpne, kuid semovaril on VW võimalus. Eks see oleneb kõik sellest, mis sulle endale meeldib ja millised su vajadused on. Kokkuvõttes on Semovar odavam kui provari, kuna kaasas on 18350, 18490 ja 18650 toru. Provaril on ainult 18490 toru ja lisaks tuleks osta 20€ eest extended cap, millega saad 18650 akut kasutada. Provari minil on 18350 toru ja eraldi tuleks osta sama extended cap, millega saab teha selle 18490 pikkuseks. Provarile tuleks osta lisaks ka provari ilurõngas, mis läheb sinna otsa, et flush mountida oma attysid (10-15€). Kuid Provariga on kaasas ülemaailmne 1 aastane garantii ja kui peaks uus versioon välja tulema saad väikse raha eest lasta uue kiibi sisse panna, seda terve elu jooksul kui ostutšekk alles. Kokkuvõtteks soovitan ma sulle DNA30d :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugedes selle semovari kohta siis ei kurdeta. Just see asi ka et saad kasutada mehaanilise modina. Ja noh kaifuniga kokku valatud see semovar (esiga) sobib kenasti. Ja kusjuures siiamaani ei saa aru mis vahet sel vv ja vw on siis. vv annab siis rohkem pauku välja kui vw aga nagu aru saanud siis ebaühtlasemt kui vw ? Eks peaks seda ala uurima ja googeldama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustaisn mainida, et kui box mod meeldib, siis täna on viimane päev end kirja panna gi2 listi. gi2 on kuni 100 vatini reguleeritav seade. https://www.facebook.com/GrandInnovations?fref=ts

 

-- 15 Mar 2014 15:15 --

 

Ja kusjuures siiamaani ei saa aru mis vahet sel vv ja vw on siis. vv annab siis rohkem pauku välja kui vw aga nagu aru saanud siis ebaühtlasemt kui vw ? Eks peaks seda ala uurima ja googeldama.

VW näitab võimsust vattides, ehk tegelikku võimsust mis kulub. VV näitab võimsust voltides, ehk kui palju volte läheb atomiseerijale. Mõlemad on täpsed näidud, lihtsalt VW on mõeldud laisemale inimesele. VW puhul valid endale sobiva vati välja ja ta seadistab voldid täpselt paika vastavalt atomiseerija takistusele, et saaks iga erineva takistuse puhul samasuguse kogemuse. Vahet neil sisuliselt ei ole. See palju volte ja vatte tegelikult välja antakse oleneb seadme kiibistiku kvaliteedist. Soovitan vaadata pbusardo videosid, ta alati mõõdab vv/vw seadmete puhul seadme ekraanil näidatavat näitu tegelikkusega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühesõnaga sai semovar ära tellitud ja eks teisipäeval näha mis ta siis on. Usun et jään rahule kuna hetkel kayfunist nii vaimustuses. (esiga) ja loll irve ees koguaeg. Eks läheb üle see aga jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...