Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kirp

Passiivne e suits rasedale?

Recommended Posts

Hei.

 

Kas keegi oskab öelda kas on mingit uuringut tehtud või räägitud sellest? Googlest kiirele sirvimisele vastust ei olnud.

Nimel naine rase üle kolme kuu. Ise ei tee ta päris suitsu ega ka e suitsu. Vingub kui mina kõrval teen :D nüüd ämmaemand oli ka luband mul meie keeli munad maha võtta :D

On see passiivselt siis ohtlik üldse we? tavaline veeaur ei ole see mis suust välja puhun lõpuks we?

 

Tanel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on parem küsimus, miks Sa oma raseda naise juures seda imema pead?

Vastates Sinu küsimusele, ilmselt see tervisele kasulik siiski ei ole. Parem karta kui kahetseda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Kas keegi oskab öelda kas on mingit uuringut tehtud või räägitud sellest? Googlest kiirele sirvimisele vastust ei olnud.

Nimel naine rase üle kolme kuu. Ise ei tee ta päris suitsu ega ka e suitsu. Vingub kui mina kõrval teen :D nüüd ämmaemand oli ka luband mul meie keeli munad maha võtta :D

On see passiivselt siis ohtlik üldse we? tavaline veeaur ei ole see mis suust välja puhun lõpuks we?

 

Tanel.

Kui muid kemikaale ei saa, siis nikotiini ikka ja ei usu et see mürk eriti tervislik rasedale naisele kui ka ta lapsele on... Iseasi muidugi mis kogustes seda sisse hingab... Kui tuba nagu aurusaun siis võib probleeme tekkida :lol:8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on parem küsimus, miks Sa oma raseda naise juures seda imema pead?

Vastates Sinu küsimusele, ilmselt see tervisele kasulik siiski ei ole. Parem karta kui kahetseda.

ei ega ma seda tema juures ei ime. Praegu tahetakse üldse kõige kaugemasse korteri nurka ajada :D

 

-- 16 Dets 2013 13:04 --

 

Veeauru seal küll ei ole.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23033998

 

võid selle neile pihku anda, iseasi kas see kedagi kotib, rase naine on kuninganna.

tõsi! ega sellele vastu väga midagi öelda ei tasu alati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki lihtsalt säilitad kodurahu ja imed mõnes teises ruumis?

unusta ära (ullike):lol:
just :D teises ruumis juba suitsengi, nüüd tahetakse järgmine samm võtta. Eks peab viimased pool aastat ära kannatama kudagi xD

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki lihtsalt säilitad kodurahu ja imed mõnes teises ruumis?

unusta ära (ullike):lol:
just :D teises ruumis juba suitsengi, nüüd tahetakse järgmine samm võtta. Eks peab viimased pool aastat ära kannatama kudagi xD
Ja siis kolid imiku voodi kõrvale aurama??? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane uuring:

"To our knowledge, this is one of the first studies to measure the air concentrations of nicotine and volatile organic compounds and compare the emissions from electronic and conventional tobacco cigarettes," said Goniewicz, who is a researcher and assistant professor of oncology in RPCI's Department of Health Behavior. "Our data suggest that secondhand exposure to nicotine from e-cigarettes is on average 10 times less than from tobacco smoke. However, more research is needed to evaluate the health consequences of secondhand exposure to nicotine from e-cigarettes, especially among vulnerable populations including children, pregnant women and people with cardiovascular conditions."

http://www.natureworldnews.com/articles ... posure.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUDUDE LIIGID

”Londoni tüüpi” sudu

Sudunähtusest hakati rääkima rohkem, kui 1952. aasta detsembri alguses tekkis Londonis niiske õhu ja kivisöega kütmise tagajärjel õhus tihe tahmapilv ja vääveloksiidi (SO2) kontsentratsioon tõusis õhus 7 korda kõrgemaks.

Selline olukord püsis tänu vaiksele ja niiskele ilmale 10 päeva: tulemusena hukkus üle 4000 inimese. Kahetsusväärse juhtumi tagajärjel sai sudu endale nimeks ”Londoni tüüpi sudu”

Nähtavus on seda tüüpi sudu korral vaid mõnikümmend meetrit ning õhuniiskus kõrgem kui 85%. Peamine sudu tekke põhjus on kivisöe põletamine, mille tagajärjel satuvad atmosfääri tahmaosakesed ning väävli oksiidid, sest kivisüsi sisaldab väheses koguses väävlit. Kui õhk on veeaurust küllastunud, siis saavad tahm, väävli oksiidid ning vesi kombineeruda ja moodustada nähtavust halvendava ning inimeste tervist ohustava happelise reaktsiooniga pilve ehk sudu. Londoni tüüpi sudu teke on seega aktiivsem niiskete ja sompus ilmadega ning seda eelkõige tööstusrajoonides. Tänapäeval esineb seda tüüpi sudu harvem, sest kivisütt enam nii laialt kütteks ei kasutata.

“Fotokeemiline” sudu.

Kaasaegsem, fotokeemiline sudu (nähtavus 1,5-8 km, õhuniiskus madalam kui 70%) ei teki mitte vihmase või niiske ilmaga, vaid pigem vastupidi, sest selle tekkeks on vaja päikesevalgust. Tegemist pole seega mitte udu, vaid nähtavust halvendava vinega. Fotokeemiline sudu tekib lämmastiku oksiidide ning lenduvate orgaaniliste ühendite vahelise reaktsiooni kaasabil. Saadusteks on aerosoolid ning osoon. Seda tüüpi sudu tekib peamiselt suurlinnades, kus on palju mootorsõidukite heitgaase ning tööstuslikku atmosfäärisaastet.

Suur osoonisisaldus maapinna lähedal pluss teised saasteained (nt. lenduvad orgaanilise ühendid), lühendavad EL maades igal aastal 20 000 inimese eluiga. Lääne- Euroopas põeb 7% 4-10- aastastest lastest astmat, mille üheks põhjuseks peetakse maapinnalähedast osooni.

 

Loe pikemalt edasi

http://ilm.ee/?45529

 

http://www.e-ope.ee/_download/euni_repo ... _sudu.html

 

Mida ma öelda tahan, on see, et titeootel naisega vaielda ei tasu, tossa kaugemal, kuid üldine keskkond, kus me elame, mõjutab tervist sadu kordi sitemini kui üks süütu e-sigaret. Ja veel - reeglina inimesed, kes oma tervise nimel põevad ja kõikvõimalikke nn. tervistkahjustavaid asju kardavad, muutuvadki ajapikku enesesisenduse tõttu haigeteks - psühholoogia elementaarkursus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki lihtsalt säilitad kodurahu ja imed mõnes teises ruumis?

unusta ära (ullike):lol:

Seda saadki (ullike) naise käest...

Bljää, mul on neid olnud ja ühega isegi laps. Ei tasu jamada, jääd kaotajaks. Ja siis veel mositab tükk aega ja oled pirukast ka ilma. Kurja veel, kõige hullem pead midagi kinkima ja lilli raisale vedama, et tagasi voodisse saada...

 

OP: Mõtle mees millega sa jamad! (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki lihtsalt säilitad kodurahu ja imed mõnes teises ruumis?

unusta ära (ullike):lol:

Seda saadki (ullike) naise käest...

Bljää, mul on neid olnud ja ühega isegi laps. Ei tasu jamada, jääd kaotajaks. Ja siis veel mositab tükk aega ja oled pirukast ka ilma. Kurja veel, kõige hullem pead midagi kinkima ja lilli raisale vedama, et tagasi voodisse saada...

 

OP: Mõtle mees millega sa jamad! (facep)

mida mida (facep)

Lilli pole kinkinud peale teist kohtingut, vist. Krt neid ammusi aegu mäletab (esiga)

Tossan hetkel, tegelikult kogu aeg suht iga korteri nurgas, v.a magamistoas. Võibolla tossaks ka seal, aga ma käin seal vaid maga(ta)mas 8-)

Õue ma kohe kindlasti ronima ei hakka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nina all ära tossa, kuid kuskil kööginurgas ei peaks probleemi ju olema. Ise õhtul elutoad pahvin, ja vahel ka peale ,,pirukat,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nina all ära tossa, kuid kuskil kööginurgas ei peaks probleemi ju olema. Ise õhtul elutoad pahvin, ja vahel ka peale ,,pirukat,,

Nina all tõesti ei tossa, kui teleka ees, siis 90cm ehk vahet (jutt ei ole rasedast, see aeg on möödas) (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oli teemaalgatajale mõeldud.

Eks mingi heakorra koodeks võiks ja vaporitel olla tegelt. Näiteks mina ei talu, kui keegi mu kõrval USA mix´i tõmbab (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud kõikidele asjalikele ja naljakatale vastustele:D

See teema ei olnudki minu enda õigustamiseks. Ma ei sutiseta raseda naise kõrval ja kohe kindlasti ei kavatse hakata tite kõrval seda tegema. Pigem oli rohkem huvi selle vastu, kui kaugel ma üldse olema peaks...

õues käest kinni jalutades ka toss võib tema poole liikuda, et kui karmilt ma peaks sellesse suhtuma, et temast eemal tossata. Kas samas toas üldse teha võib jne. hetkel siukse kehva planeeringuga kahetoaline mustamäe korter kus magamistuba ja elutuba on nii öelda kokku pandud kuna suuremas toas on mega külm kehvade akende pärast, siis kogu elu toimubki ühes toas:D

Aru ma saan, et ära see teda ei tapa aga kasulik ka pole :D lihte ja loogiline... vähemalt on rohkem teadmisi ämmaemandaga arutelu läbi viimiseks :D

 

Tänud veelkord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töödake koos mingid reeglid välja, ilmselt on plaan teineteist natuke pikemalt vahtida... :) Ja ma usun, et ta on tegelt häppi, et sa analoogi enam ei näri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töödake koos mingid reeglid välja, ilmselt on plaan teineteist natuke pikemalt vahtida... :) Ja ma usun, et ta on tegelt häppi, et sa analoogi enam ei näri.

kohati on häpi. Uued ägedad vidinad maksavad palju raha, hehe. Aga parem ikka.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töödake koos mingid reeglid välja, ilmselt on plaan teineteist natuke pikemalt vahtida... :) Ja ma usun, et ta on tegelt häppi, et sa analoogi enam ei näri.

kohati on häpi. Uued ägedad vidinad maksavad palju raha, hehe. Aga parem ikka.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

See väide ei pea nyyd kohe kindlasti paika. Kuu suitsuraha eest saad juba väga ok modi, edasi osta vaid juua (esiga)

 

-- 17 Dets 2013 13:44 --

 

Tellides veel kaugemalt, siis poole kuu raha või vähem

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D ja aga nii palju erinevaid clearosid enne vaja proovida, kui leiad endale selle õige, siis on vaja rebuildable endale soetada ja sellega mängima hakata ning lõpuks on vaja palju erinevadi vedelikke proovida ja maitsta ning ise kokku segama hakata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka tuleb odavam. Arvuta välja palju sul varem analoogi peale läks ja sea näiteks kuu eelarve 1/3 sellest vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lõpuks tuleb kindlasti odavam:D hetkel on seis nii et august 20 lõpetasin analoogide kimumise ja nulli jõuan oma e suitsu vidinate raiskamistega jaanuar 9 vms :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...