Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hiro

Vedeliku lahjendamine

Recommended Posts

Tervist, sai siis esimene e-sigaret ja vedelikud( 18mg ) ostetud.

Vedelikud tunduvad liiga kanged, kas neid on võimalik kodusemalt lahjendada?

Või millise vedelikuga neid segada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaja on 0mg nikotiini sisaldusega e-vedeliku mida pole maitsestatud. Koostisena siis kas VG või PG/VG oma maitse järgi. VG = rohkem auru, PG = rohkem maitset. Väikestes kogustes proovida. Reeglina kui viskad oma vedeliku 50/50 segamini on tulemus jama. Katseta väikestes kogustes. Lase seista mingi aeg, nö laagerduda.

 

-- 20 Dec 2013 19:29 --

 

Krt, Tapalt jõuti ette :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

0mg nikotiini sisaldusega

see on (Y) väljend :D

Mul ei ühti kodakondsus ja koolis studeeritud keel, sorri kui midagi puus on :D Ahjah, sibul ei ole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestada tuleks ka sellega, et suure tõenäosusega saad ühe korraliku lurri. Lahjendades nikotiini lahjendad ka maitset. Üldjuhul tulemus kaka-ruut. Lahjendada mõistlik siis, kui mõni maitse liigselt domineerib...

 

Ma pole varem kuulnud, et keegi viina veega lahjendaks. Vähemalt natukenegi mõistusega inimesed. Kui lahjendatakse, siis ikka mõne mahla või mullijoogiga. Kuigi jah - olen poes kohanud kodanike, kes 0,5L mullivee kõrvale haukavad 0,5L valgekuradi. :D

 

Samas kui sul on mõni asjalik mahl, siis suure tõenäosusega lisades konsentraati saad sa tulemuseks midagi muud....

 

Ilmselt soodsam tuleb kange jook nurka jätta või maha müüa ja uus kõrvale võtta. Kui just 100ml 1,8% ei soetanud. 10ml ei tasu vaeva ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige lihtsam ja lollikindlam on juurde segada sama tootja sama maitsega lahjemat või 0mg vedelikku.

Kui algne vedelik on näiteks 30%VG/70%PG, siis ei saa välistada ka seda, et "liiga kange" ei tulene mitte nikotiinist vaid PG-st. Selle kontrollimiseks võiks täitsa vabalt VG 0-i lisada. Maitse läheb loomulikult pehmemaks (lahjemaks), aga see ei pruugi üldse mitte halb olla. Maitse asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestada tuleks ka sellega, et suure tõenäosusega saad ühe korraliku lurri. Lahjendades nikotiini lahjendad ka maitset. Üldjuhul tulemus kaka-ruut. Lahjendada mõistlik siis, kui mõni maitse liigselt domineerib...

 

Ma pole varem kuulnud, et keegi viina veega lahjendaks. Vähemalt natukenegi mõistusega inimesed. Kui lahjendatakse, siis ikka mõne mahla või mullijoogiga. Kuigi jah - olen poes kohanud kodanike, kes 0,5L mullivee kõrvale haukavad 0,5L valgekuradi. :D

 

Samas kui sul on mõni asjalik mahl, siis suure tõenäosusega lisades konsentraati saad sa tulemuseks midagi muud....

 

Ilmselt soodsam tuleb kange jook nurka jätta või maha müüa ja uus kõrvale võtta. Kui just 100ml 1,8% ei soetanud. 10ml ei tasu vaeva ära.

päris nii see asi ka nyyd ei ole

0mg nikotiini sisaldusega

see on (Y) väljend :D

Mul ei ühti kodakondsus ja koolis studeeritud keel, sorri kui midagi puus on :D Ahjah, sibul ei ole!

tšainiis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lahjendan küll nikotiini ja ei kao maitsed kuskile. Ostan enamasti 36mg nikotiinisisaldusega baasai ja lahjendan seda et saaks tulemuseks 12mg sisaldusega baasi. Seepeale lisan maitseid nii kus vaja. Siiamaani väga rahul. Nii saab ka suurema koguse kokku ja säästab veel enamgi :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige lihtsam ja lollikindlam on juurde segada sama tootja sama maitsega lahjemat või 0mg vedelikku.

Kui algne vedelik on näiteks 30%VG/70%PG, siis ei saa välistada ka seda, et "liiga kange" ei tulene mitte nikotiinist vaid PG-st. Selle kontrollimiseks võiks täitsa vabalt VG 0-i lisada. Maitse läheb loomulikult pehmemaks (lahjemaks), aga see ei pruugi üldse mitte halb olla. Maitse asi.

Nii see on (Y) ja kalkulaator abiks http://www.todmuller.com/ejuice/ejuice.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina panin 18mg Liqua Watermelonile 50-50 VG-0 juurde, tõstsin watid 9ni ja on täitsa nitsevoo. Iga puffiga on pea mõnusalt pilve sees ja maitset on ka piisavalt.

Sul muidugi maitset piisavalt! Sul koguaeg probleemiks et maitse liiga tugev või maitse liiga magus.... Mina ei tunne enam üldse maitset. Ma tunnen hommikul esimeste veipidega ja RDA´d kasutades. Midagi nõrgalt tunnen vahepeal ka, aga vähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina panin 18mg Liqua Watermelonile 50-50 VG-0 juurde, tõstsin watid 9ni ja on täitsa nitsevoo. Iga puffiga on pea mõnusalt pilve sees ja maitset on ka piisavalt.

Sul muidugi maitset piisavalt! Sul koguaeg probleemiks et maitse liiga tugev või maitse liiga magus.... Mina ei tunne enam üldse maitset. Ma tunnen hommikul esimeste veipidega ja RDA´d kasutades. Midagi nõrgalt tunnen vahepeal ka, aga vähe.

 

Ma nüüd ei teagi, kas see on õnnistus või nuhtlus aga tõepoolest mulle on kõik maitsed kuulpähe intensiivsed. Enamus Liqua kohvi/shok/koogi veed mulle täpselt ühe ja sama maitsega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahet pole kui kange maitsega on, kui tirid pikalt yht maitset, muutud maitsele immuunseks

+1

 

Ma olen praegu jäänud pidama Liqua Watermeloni ja (SkySmoke) Hangsen Cherry Cigari peale. Mõlemad VG'ga tiba lahjendatud ja väga mõnus vaheldumisi. Kuna maitsed on üsna erinevatest äärtest, siis ehk ei teki seda, et mingi hetk maitset ei tunne enam :P

Samas klubis üks hetk enam vahet ei ole - rumm ja konn täpselt sama maitsega ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma limpsin umbes 15 erinevat maitset vahelduva eduga. Varsti teen ehk mentoolikuuri, ehk miskit muutub :D Maitset vähe kuidagi. Protank 2, microcoil 1,8oomi ja 12W tavaliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahet pole kui kange maitsega on, kui tirid pikalt yht maitset, muutud maitsele immuunseks

Jumala õige jutt, nädal järjest sama vedelikku ja maitset nagu polegi. Teised ainult kiidavad lõhna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kallid kaaskannatajad! Võimalik et olen pime või piisavalt loll, kuid ma ei leia kuskilt õpetust, kuidas lahjendada valmis segu! Militaari antud link ei vii enam kuhugi ja neist kalkulaatoritest pole abi, kuna ma ei jaga matsu . Vaja siis 18 vedelikust teha 12 kangusega vedelik. Katsetaks esiti 10 ml kaupa. Lahjendamiseks kasutaks 0 mg baasi. Kalkulaatorites pole sellise baasi kohta miskit kirjas. Seal mingi veevariant hoopis. Kas see siis sama? Maitseid jne lisama ei hakkaks. Lühidalt siis, palju peab 18 mg vedelikule lisama 0mg baasi, et tulemus jääks 12 mg? Seda siis 10 ml kohta. Aitäh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...