Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

Sub-Ohm´id

Recommended Posts

Leidsin sellise video:

 

Minnakse ja katsutakse ikka piiri :) Varsti kellegil näpud läinud või habe põlend :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

väike lingi parandus :P

kuskil siin ma olen seda juba näinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuda ma selle lingi nyyd valesti panin :S :) Aga jah, tüüpide reaktsioon (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik alla 0.8 ei tundu mulle ka enam mõnus, kui teha dual nano dragon coil siis kannatab veel 0.8 juures drippida.

Ja genesise puhul läheb kõik, mis alla 0,8 ka kenalt põlema- ei suuda ükski lahendus nii palju wikkida, et kuiva laksu ei saaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik alla 0.8 ei tundu mulle ka enam mõnus, kui teha dual nano dragon coil siis kannatab veel 0.8 juures drippida.

Ja genesise puhul läheb kõik, mis alla 0,8 ka kenalt põlema- ei suuda ükski lahendus nii palju wikkida, et kuiva laksu ei saaks

Sain täna oma Sony VTC4'd kätte ja tegin RDAle tavalise dualcoili 0.6 ohmi ja ütleks et naturaalse puuvillaga ja õige koguse wickiga pole mingeid dryhite saanud isegi 5 sec tõmmetega 8-) ... Aur kergelt soe ja maitset rohkem, kui ithakal... Muidugi pole ithakal veel nii head setupit saanud et võiks julgelt öelda et RDAga parem, kuid hetke seis on selline. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik alla 0.8 ei tundu mulle ka enam mõnus, kui teha dual nano dragon coil siis kannatab veel 0.8 juures drippida.

Ja genesise puhul läheb kõik, mis alla 0,8 ka kenalt põlema- ei suuda ükski lahendus nii palju wikkida, et kuiva laksu ei saaks

Footoon Aquaga ei ole mul kunagi ühtegi dry hitti tulnud ja veibin 0.6-0.8 ohmiga. See tüüp veibib 0,2 ohmiga aquat:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mwwBMXCl9Ec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trident 24K RDA + nemesis + sony 30A aku + 2 x nano coil, 0.3-0.4 ohm... ebareaalne. Tuba hetkega auru täis. Arvasin, et on kuumem see aur aga pole. Igapäevaseks kasutamiseks palju aga maitse proovimiseks ja "ust for fun" jaoks sobib. Nüüd siis bucket listist võib ühe asja maha tõmmata. Sub ohm tehtud.

Ööklubisse peaks sellega tasuta sisse saama... maja võib oma aru masinad kinni keerata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa, google aitas

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hvide ... e=533B1365

Kirjas oli küll, et download link, aga mul hakkas küll mängima läbi brauseri, vast siis teistel ka. See pole küll kõige parem video, aga sealt võimatu juba paar päeva vanemaid postitusigi üles leida. Siin veel 0.08 ohm.

 

siin see youtubi vend, 0.07 ohm (2:02-2:10 :lol::lol: )

 

E: Ise selle fb venna video peale tegingi mech ja rda tellimuse, aa kui teada sain, et nii karm värk, siis kadus isu ära. Mõtlesin, et mingi 0.3-0.4 ohmiga aurutab :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin, et mingi 0.3-0.4 ohmiga aurutab

Mul endal ühes meh modis 0,3 ohmine super nano coil sees ja see on mulle juba liiast, kolm tõmmet ja kõik, rohkem lihtsalt ei kannata. Lahjendan isegi vedelikku 2 mg peale, et tõmmata sellise coiliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire teemast kõrvale minek, mis vahe on micro, nano, super nano ? coilidel ?

Microst vist saan aru, et võimalikult kokku surutud, aga rõngad mitte üksteise peal vms ?

Olen seda vist siin kuskil küsinud ka juba, a ei saanud vastust. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire teemast kõrvale minek, mis vahe on micro, nano, super nano ? coilidel ?

Microst vist saan aru, et võimalikult kokku surutud, aga rõngad mitte üksteise peal vms ?

Olen seda vist siin kuskil küsinud ka juba, a ei saanud vastust. (psühho)

Rõngaste läbimõõt siis aluseks. Ja see pole mingi täppisteadus.... aga

Mirco võiks olla 1.5mm - 3mm

Nano 1.5mm ja sealt alla

Super nano - ehk siis pms clapton ... keeratud ümber umbes saama jämeda traadi nagu on keeramiseks kasutatud traadi paksus 0.5 mm ja sealt alla siis.

Super nanost wicki läbi ei aeta vaid pannakse ümber. Tavalisel nanol olenevalt olukorrast saab läbi tõmmata wicki või ümber panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhta perses vennad :o:lol:

Jaa, aga ilus pilv :D

Kiire teemast kõrvale minek, mis vahe on micro, nano, super nano ? coilidel ?

Microst vist saan aru, et võimalikult kokku surutud, aga rõngad mitte üksteise peal vms ?

Olen seda vist siin kuskil küsinud ka juba, a ei saanud vastust. (psühho)

Rõngaste läbimõõt siis aluseks. Ja see pole mingi täppisteadus.... aga

Mirco võiks olla 1.5mm - 3mm

Nano 1.5mm ja sealt alla

Super nano - ehk siis pms clapton ... keeratud ümber umbes saama jämeda traadi nagu on keeramiseks kasutatud traadi paksus 0.5 mm ja sealt alla siis.

Super nanost wicki läbi ei aeta vaid pannakse ümber. Tavalisel nanol olenevalt olukorrast saab läbi tõmmata wicki või ümber panna.

Jälle olen valesti arusaanud wtf :D Tänud info eest.

Aga nii palju kui ma lugenud olen, siis subohmi coili ei surutagi nii kokku kui saab, vaid jäetaksegi ühtlased vahed. See peab paika või saanud valesti aru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhta perses vennad :o:lol:

Jaa, aga ilus pilv :D

Kiire teemast kõrvale minek, mis vahe on micro, nano, super nano ? coilidel ?

Microst vist saan aru, et võimalikult kokku surutud, aga rõngad mitte üksteise peal vms ?

Olen seda vist siin kuskil küsinud ka juba, a ei saanud vastust. (psühho)

Rõngaste läbimõõt siis aluseks. Ja see pole mingi täppisteadus.... aga

Mirco võiks olla 1.5mm - 3mm

Nano 1.5mm ja sealt alla

Super nano - ehk siis pms clapton ... keeratud ümber umbes saama jämeda traadi nagu on keeramiseks kasutatud traadi paksus 0.5 mm ja sealt alla siis.

Super nanost wicki läbi ei aeta vaid pannakse ümber. Tavalisel nanol olenevalt olukorrast saab läbi tõmmata wicki või ümber panna.

Jälle olen valesti arusaanud wtf :D Tänud info eest.

Aga nii palju kui ma lugenud olen, siis subohmi coili ei surutagi nii kokku kui saab, vaid jäetaksegi ühtlased vahed. See peab paika või saanud valesti aru?

EI ikka katsud kokku suruda ... lihtsalt jämedmaid ja neid mis mitmest traadist koosnevad pole nii lihtne korralikult kokku saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin, et mingi 0.3-0.4 ohmiga aurutab

Mul endal ühes meh modis 0,3 ohmine super nano coil sees ja see on mulle juba liiast, kolm tõmmet ja kõik, rohkem lihtsalt ei kannata. Lahjendan isegi vedelikku 2 mg peale, et tõmmata sellise coiliga.

Nõrga, ma 0,4oomiga 12mg`ist paugutasin nii et otsaesine märg ja rõngad silme ees (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

siin see youtubi vend, 0.07 ohm (2:02-2:10 :lol::lol: )
Siin see vend veel kraadi võrra debiilsemana.

 

Mnjah, sellel vennal läheb ilmselt seesama 100ml pudel vedelikku päevas ära ka, millest ta vahepeal täitis ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...