Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
walc

Kanthal A1 ja A

Recommended Posts

http://www.vape-atomizer-mesh.com/index.html

 

No ma ei tea.. 25ndal tehtud tellimus, tuli meil et nad on teadlikud tellimusest ja nii ongi.

tellimuse sain ära teha. järgmisel päeval hakkasin kodulehel neil seal sisse logima ja ütleb et kasutajat pole???.

On kellegil sama jama olnud? Saatsin neile kirja ka eile aga vastust pole tulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks näis kohe. tegin kasutaja ja tellisin nats traati neilt

 

-- 31 Dets 2013 08:11 --

 

No such user (or invalid password...)

Please wait for your browser to forward you to the next page or click here.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.vape-atomizer-mesh.com/index.html

 

No ma ei tea.. 25ndal tehtud tellimus, tuli meil et nad on teadlikud tellimusest ja nii ongi.

tellimuse sain ära teha. järgmisel päeval hakkasin kodulehel neil seal sisse logima ja ütleb et kasutajat pole???.

On kellegil sama jama olnud? Saatsin neile kirja ka eile aga vastust pole tulnud.

.....mul sama ootus käsil....väidetavalt kaup kohal 3-5 tööp. peale maksu laekumist...... :? vaatab mis saab (relv)

 

HI

 

We are currently experiencing a slight delay in the dispatch of orders due to the Christmas period.

Your goods will be shipped shortly.

Many Thanks for your patience

 

 

Kind Regards

 

Patricia Ashbrook

Office Manager

The Mesh Company Ltd

.....lootus on et ikka tuleb :)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole siiani mingit märget et kaup kuskil oleks- kuid ometi käisin just postkontoris maksikirja järgi :)

25ndal tellisin ja nüüd siis käes. Paberi lipik jõudis juba 31.12.3 postkasti. Kaup igaljuhul liigub. Kohe/varsti hakkan .32 traati keerutama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin mõni aeg tagasi 0.32 traadiga T3S'ile coili. Kokku tuli 10 keerdu ja 1,4 oomi. Coili kerisin ümber 2mm puuri, peale seda võtsin coili pintsettide vahele, pigistasin keerud omavahel õrnalt kokku ning kuumutasin gaasipõletiga. Wicki asemel kasutasin vatti. Algul mulle aur meeldis kuid suht kiirelt hakkas vastu. Evicu otsas tõmbasin 8W'ga ning coili pesa läks pidevalt tuliseks ja aur muutus kurku kriipivaks. Madalama vatiga ei saanud hästi tõmmata, sest coil ei kuumutanud vedeliku piisavalt ning clearo hakkas lurisema.

Täna lammutasin coili laiali ning kerisin 0.2 traadiga uue coili, ümber 2mm puuri. Kokku tuli 6 keerdu ning takistuseks 2,2 oomi. Wicki asemel panin samuti vati ning tõmban praegu 6,0W'ga. Hetkeseisuga mulle sobib, ei ta kriibi kurku ning aur on mahe. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin mõni aeg tagasi 0.32 traadiga T3S'ile coili. Kokku tuli 10 keerdu ja 1,4 oomi. Coili kerisin ümber 2mm puuri, peale seda võtsin coili pintsettide vahele, pigistasin keerud omavahel õrnalt kokku ning kuumutasin gaasipõletiga. Wicki asemel kasutasin vatti. Algul mulle aur meeldis kuid suht kiirelt hakkas vastu. Evicu otsas tõmbasin 8W'ga ning coili pesa läks pidevalt tuliseks ja aur muutus kurku kriipivaks. Madalama vatiga ei saanud hästi tõmmata, sest coil ei kuumutanud vedeliku piisavalt ning clearo hakkas lurisema.

Täna lammutasin coili laiali ning kerisin 0.2 traadiga uue coili, ümber 2mm puuri. Kokku tuli 6 keerdu ning takistuseks 2,2 oomi. Wicki asemel panin samuti vati ning tõmban praegu 6,0W'ga. Hetkeseisuga mulle sobib, ei ta kriibi kurku ning aur on mahe. (esiga)

Väga hea et kirjutasid :) mul olemas nii ,2 kui ka ,32 traadid :) Kavatsen ka microcoilid teha. Enam vähem sinna 2 oomi kanti tahaks lennata.

 

P.S protank 1-le keerasin Nicr .2 traadiga 7 keerdu ümber 2mm puuri ja täitsin puuvillaga. Saab rahulikult laksata 11W ja 5 V :) Tossu nii et lõika võsakääridega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siiamaani pakk kuskil seiklemas - 27ndal pandi teele ja trackingut pole (N)

..just eile panin veel küsimuse pr. Ashbrook-ile, :( vastati, et peale jõule neil saatmisaeg 10-13 päeva.... :o ja nagu nõidus täna koju tulles ootasid traadikerad postiluugi taga :D(Y)

 

läheb siis nädalavahetusel kõvemaks keeramiseks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sain ka kätte, peab veel puuvilla kuskilt leidma

Küsi apteegist orgaanilist puuvilla. On rullina ja voldikuna. Ja kindlasti orgaanilist, muidu hakkad keetma ja möllama. Pmst siis kloorivaba, klooriga saab ta lumivalgeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sain ka kätte, peab veel puuvilla kuskilt leidma

Maku teadis rääkida ,et "Tarjoustalo" -stki pidavat leiduma.... (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris kiiresti jõudis kohale vape-meshist. Täna kohe proovin siis lint-traadi ära. Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakil tempel 9. jaanuar. 8. jaanuari õhtul tellisin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli ka nädalaga ära. Kui õigesti mäletan siis 25dal tellisin ja 31 oli juba kiri postis. Kätte sain alles 2 jaanuar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(Y) mul samuti kohal ümbrik täna hommikul. tellitud Zivipf.de 6.jaanuar. nüüd on korralik erinevate traatide varu olemas. (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma eile keerasin siin mirco-nano-super-truper coili lindist, päris tugev jäi. Ja hämmastaval kombel ei olnudki vatti vahele raske surada. HEtkel toimib ja kirss põleb leegina :D

 

Tuleks nüüd mu vedelikud ka kohale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...