Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Siiiim

Kes Viljandis tegelevad e-vedelikudega?

Recommended Posts

Tegelt võiks meil viljandi meestel olla mõni kohalik diiler, praegu pole näha ega kuulda olnud kuskil. Tihtipeale ei viitsi tellimisega tegeleda ja kena oleks kui saaks miskit kohapealt. Täielik tühimik, turgu oleks kah ja isegi kuigi see äri tundub mulle ahvatlev, ei viitsiks ise sellega tegeleda. Olen terve guugli läbikamminud, ei ole ühtegi märget Viljandi kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tulen 31-01 viljandi kanti. Võin kaasa haarata varud. Mõistlik muidugi ette anda kogused ja maitsed.

Kui on huvilisi, siis ps koos valiku ja koguste ning numbriga äkki.

 

Nagunii 31 lähen paugutajaid ka linnapeale otsima, siis alati head hinnad. Ostad 1 ja antakse 2 veel kaasa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isiklikult küsisin sellepäras selle kohta kas kellegil siin on. Kuna mul endal sai otsa ja olin enda varu Tallinna unustanud.

Ja mõtlesin et kellegil on äkki mõni pudel kodus varuks kes tahaks mulle seda jagada. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

saad ka uuest SELVERIST Nicorexsi leti alt selle pudeli kui väga vaja,muidugi hind pole see.

no homseni veaks ju välja, isegi ylehomseni. first aid pole kunagi odav olnud

iseasi kiiks, et ei viitsi tellida

  hea et syya ja shital viitsib käia  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

saad ka uuest SELVERIST Nicorexsi leti alt selle pudeli kui väga vaja,muidugi hind pole see.

no homseni veaks ju välja, isegi ylehomseni. first aid pole kunagi odav olnud

iseasi kiiks, et ei viitsi tellida

  hea et syya ja shital viitsib käia  
think.gif

no kui se minukohta nüüd käis siis tänan.

aga ma arvan et 10ml pudeli eest 15 euri maksta on palju. mul on odavam autoga tallinnasse sõita ja sealt siis juba rohkem võtta.

(kuna ma võtks rohkem kui 1 pudeli)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei muidugi häda korral läheks võtaks ja.

ja mina ei ole öelnud et ma ei Viitsi tellida. ma koguaeg tellinud ei ole poest ostnud juba aasta vähemalt.

Ja ma juba saan ka vedelikke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt võiks meil viljandi meestel olla mõni kohalik diiler, praegu pole näha ega kuulda olnud kuskil. Tihtipeale ei viitsi tellimisega tegeleda ja kena oleks kui saaks miskit kohapealt. Täielik tühimik, turgu oleks kah ja isegi kuigi see äri tundub mulle ahvatlev, ei viitsiks ise sellega tegeleda. Olen terve guugli läbikamminud, ei ole ühtegi märget Viljandi kohta.

ma vist tõesti ei oska lugeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei muidugi häda korral läheks võtaks ja.

ja mina ei ole öelnud et ma ei Viitsi tellida. ma koguaeg tellinud ei ole poest ostnud juba aasta vähemalt.

Ja ma juba saan ka vedelikke :)

Vabandust ma ei viitsi tüli norida aga seda kirjutas keegi teine. Rahulikke pühade jätku! (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma 99% reisin väljapool korterit seljakotiga, seal lyhikestest pykstest xanaxini kõik olemas (esiga)

autoga minnes yldjuhul asjad lähevad samuti seljakotti. tõenäosus, et otsa saab midagi on suht nulli lähedane, ennem annab midagi fyysiliselt otsad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiim: "...aga ma arvan et 10ml pudeli eest 15 euri maksta on palju. mul on odavam autoga tallinnasse sõita ja sealt siis juba rohkem võtta.

(kuna ma võtks rohkem kui 1 pudeli..."

 

Selge see, et kallis. Pole küll minu asi, kuid miks sa baasvedelikke ei osta ning ise kokku ei sega, tuleb lõppkokkuvõttes alla 1 euri 10 ml., jämedalt võttes 80 senti 10ml. Üks tellimus ja smartposti teel on su aasta varu 100 ml pudelites kohal (maitsevedelikud muidugi 10 ml pudelites) järgmisel päeval kohal. Mis puutub siia Viljandi... Praegu tundub asi sedaviisi, et tekitame endile ise probleeme ja asume neid siis kangelaslikult lahendama. Ilusat aastavahetust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiim: "...aga ma arvan et 10ml pudeli eest 15 euri maksta on palju. mul on odavam autoga tallinnasse sõita ja sealt siis juba rohkem võtta.

(kuna ma võtks rohkem kui 1 pudeli..."

 

Selge see, et kallis. Pole küll minu asi, kuid miks sa baasvedelikke ei osta ning ise kokku ei sega, tuleb lõppkokkuvõttes alla 1 euri 10 ml., jämedalt võttes 80 senti 10ml. Üks tellimus ja smartposti teel on su aasta varu 100 ml pudelites kohal (maitsevedelikud muidugi 10 ml pudelites) järgmisel päeval kohal. Mis puutub siia Viljandi... Praegu tundub asi sedaviisi, et tekitame endile ise probleeme ja asume neid siis kangelaslikult lahendama. Ilusat aastavahetust.

isegi ei kommentaari Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uued liitujad ei oska oma küsimusi ja vastuseid kokku viia ma kardan et selles viga,ja väike laiskus ka.

Pole vaja uute vastu nii kuri olla oleme ikka sõbralikud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu jah, ma lugesin HV foorumis nädal aega e- pläru teemat enne kui julgesin midagi küsima hakata. Foorum on algaja jaoks justkui teatmeteos kus kõik vastused olemas. Mis mõtet on küsida a`la soovitage algajale komplekti kui vastus on 100%, et vaata spezzi sahtlisse või pöördu tema poole. Vedelike saadavusest ja ise segamisest on ka alateemad olemas kus sellest piisavalt nämmutatud.

 

Ilusat aasta lõppu kõigile ja võtke aega,et end teemaga iseseisvalt kurssi viia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...