Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Mul luriseb ka iga paagi täiega vähemalt korra, mõneks minutiks tagurpidi seisma, coilist jookseb liigne mahl välja ja jälle nagu uus. Kasutan kõige suuremat õhuauku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen päevakese kasutanud. Suureme PG sisaldusega vedelikuga luriseb. Ise olen kasutanud liqua ja hangseniga hetkel. PG on vedelam ja vaakumiga imeb coilile liigselt vedeliku peale. Ma arvan, et 70vg 30 pg segu peaks lurisemise lõpetama. Muidu on hea clearo küll!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis sul on küll mingi peenem variant. :)

Mul on ka siis see peenem variant :) Ei tegelt ma saan ta lurisema kui vedelikku alla 1ml sees on või väga palavasse kohta satun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot ei tea jah miks ta mul siis luriseb. Kasutan enamasti kas suurima või suuruselt eelviimase auguga. Ei ime teda ka nüüd mega kõvasti. Öö läbi seisis vtri otsas püstiselt ja hommikuks oli ka suht uppunud. Kasutan teda kuskil 9-11 watti peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vot mul ka ei lurise...enamus aega 10-14W Vamo otsas, Liqua BB 9mg, õhku max või aste madalam :P

Mul vedeleb enamus aga pikali, koos vamoga ümber kukkudes võib midagi ära lõhkuda (psühho)

on ka juba paar põrutus katset läbi elanud (kirjutuslaualt puitpõrandale), Nautilus terve, vamo on mõlkis, uus tulemas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vot mul ka ei lurise...enamus aega 10-14W Vamo otsas, Liqua BB 9mg, õhku max või aste madalam :P

Mul vedeleb enamus aga pikali, koos vamoga ümber kukkudes võib midagi ära lõhkuda (psühho)

on ka juba paar põrutus katset läbi elanud (kirjutuslaualt puitpõrandale), Nautilus terve, vamo on mõlkis, uus tulemas :)

Off-Topic :
Leia mõni puidust klots, lase auk sisse ja modi ümberkukkumised peaaegu olematud

Share this post


Link to post
Share on other sites
Off-Topic :
ma jube laisk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi uue coiliga, mul oli uue protankiga sama jama. Coil võib praak olla.

Mul oli ka selle esimese coiliga selline asi, et lurises, panin uue 1,8 oomise ja igati ok kohe (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kusjuures kolmas coil sees juba ja kui nõks alla poole on täis hakkab vaikselt lurisema...

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu Spezzile sain ka täna oma nautiluse kätte koos evicuga. Ikka uskumattu maitse mis sealt välja tuleb. Siiamaani ikka väga rahul sellega. Ei lurise ega midagi. Kasutan suuruselt teist auku (õlut)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul poolepeale läheb tangin täis jälle sellest ei teagi kas hakkab lurisema

Ma paningi nõks üle poole täis ja hetkel siis alla poole ja pole küll täheldanud et luriseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis jama see on, panen uue coili, healjuhul 2 paagi täit saab 15W ära tõmmata ja siis üle 9W ei kannata. Plastiku maitsega tundub vedelik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt ei ole rohkem alati parem. 15w jaoks on RBA-d, Nautiluse coilis pöleb vedelikku imav osa 15w juures ära ja peale kärsaka polegi sealt enam midagi saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka Nautilus päev kasutuses olnud ja ainult head võib öelda. Suur, aga suht stiilne, ei ühtegi lurinat ega muud jama, siiani lollikindel ja maitse o.k Tõmmanud umbes 12 ml ja ikka töötab nigu loom (Y) Tänud Jazz! Paadunud cartokasutajana lendasid boged sahtlisse ja millal nende juurde tagasi tulen, tänase seisuga ei oska öelda. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vale koht küll aga häda käes siis ei vali (facep)

Kas on mingi võimalus kuidas nautiluse coil korralikult tööle saaks mingiks 6h? Kõrbe ja selline vaiba maitset annab aga ma tööl hetkel ja ei saa vahetada.

Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vale koht küll aga häda käes siis ei vali (facep)

Kas on mingi võimalus kuidas nautiluse coil korralikult tööle saaks mingiks 6h? Kõrbe ja selline vaiba maitset annab aga ma tööl hetkel ja ei saa vahetada.

Tänud

Proovi võimsust vähendada ja õhku vähemaks võtta. Kui võimalust siis ehk voolava vee all läbi loputada ja kerge dryburn, ega hullemaks ikka ei lähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Algul keerasin wattid maha aga kuidagi maitsetu oli. Seega pesin coili läbi ja hoopis teine tera. Tänud vihje eest kivi (Y)

 

-- 11 Mär 2014 21:47 --

 

Algul keerasin wattid maha aga kuidagi maitsetu oli. Seega pesin coili läbi ja hoopis teine tera. Tänud vihje eest kivi (Y)

Ei tea kas mina olen õnnetu, või siis mõlemad coilid nädalaga peese läinud (ullike)

Wattid juba 6.5 peal. Enne kannatas ikka 9-10 lasta. Enam mitte

Kui hästi või halvasti mõjub coilile sooja veega pesemine? Olen neid usun et 3x pesnud kuna hetkel katsetan vedelike ja pole muud kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...