Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Võrdlus moment hetkel olemas ainult Ego pulgaga ja i30s'iga ning Nautilus hetkel VTR'i otsas täitsa püss produkt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka coilidega jama. Esimene hakkas nädalaga suht mittetõmmatavat auru eritama (1, 6 coil) ja teine 1, 8 coil ei anna eriti ei auru, ei maitset. Praak ilmselt. Proovin rebuildida varsti.

 

Võrdlus moment hetkel olemas ainult Ego pulgaga ja i30s'iga ning Nautilus hetkel VTR'i otsas täitsa püss produkt (Y)

OT: Telli FT endale Taifun gs. Jõhkralt kvaliteetne vidin. Sobib vtriga ülihästi! Väike kanthal ja cotton ning vape on võimas! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka coilidega jama. Esimene hakkas nädalaga suht mittetõmmatavat auru eritama (1, 6 coil) ja teine 1, 8 coil ei anna eriti ei auru, ei maitset. Praak ilmselt. Proovin rebuildida varsti.

 

Võrdlus moment hetkel olemas ainult Ego pulgaga ja i30s'iga ning Nautilus hetkel VTR'i otsas täitsa püss produkt (Y)

OT: Telli FT endale Taifun gs. Jõhkralt kvaliteetne vidin. Sobib vtriga ülihästi! Väike kanthal ja cotton ning vape on võimas! :)

võtan su soovitused teadmiseks ning järgmine kuu kaalun tellimist. Aitäh sulle! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris kõvasti sööb ikkagi coile. Ei aidanud ka madalama w'ga aurutamine. Varem 13-15W, nüüd 7-9W, tulemus sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küll alles 3 päev ta aga tõmban 8,5-10W ning õhuava on keskmine ning toimetab ilusti. Hetkel sees olev Nicorexi maasikas on päris hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui ego pulgaga ei tundunudki see 18mg vedelik nii kange siis nüüd Nautilusega on küll tunne, et tuleb edaspidi lahjemaid vedelikke kasutada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimati ostsin spezzi sahtlist 1.6ohmise coili 3. märtsil. Siiamaani sama coil sees ning mitte ühtegi probleemi pole esinenud. Ei kõrveta, maitse puhas nagu uuel. Pahvin peaaegu vahetpidamata. (esiga) Nii et suht luck värk tundub olevat nende coilidega.

Kasutan vamo v2 ja cool f1-ga 8.5w

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Ei tea, kas ta luristama hakkab, kui liiga tühjaks saab?

Tõmbasin täna peaaegu tühjaks - umbes millimeetri jagu jäi vedelikku sisse. Ei lurisenud. Tundub ka, et klemmile tekib tilka vähem kui teistel. Aga see võibolla tõesti ainult tundub. Õhuauk oli keskmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilus ei "tee alla", kuna ta vötab öhku küljelt, mitte läbi pöhjas oleva plussklemmi, seega jääb aku kuivaks. Minu arvates jätkuvalt parim clearo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toas töötab see clearo hästi, aga õues jahedaga muutub pirtsakaks. Suht kergelt hakkab lurisema.

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toas töötab see clearo hästi, aga õues jahedaga muutub pirtsakaks. Suht kergelt hakkab lurisema.

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Ei tahaks sellega nõustuda, kuna viibisin just nädala väliõppusel ning vtr+nautilus toimetas tõrgeteta (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hakkab ka külmaga jamama, nt hakkab õhuaugust vedelikku jooksma (vahet pole palju paagis vedelikku on).

Viimane laks mis oli, kadus aur ära, midagi ikka tuli, aga mitte nii nagu oleks pidanud ja loomulikult ka jooksis õhuaugust mahla välja + see pool kuhu coil sisse käib, läks ikka päris kuumaks. Ja coili vahetus, või vedelikuga täitmine hakkab üle viskama, sest see krdi coil läheb viltu sinna korstnasse vms ja jääb kinni sinna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te aegajalt ikka kuivatate ka seda coili alust? Iga kord kui ma täidan seda, keeran ka coili välja. Kuivatan põhja ära ja puhun coilist ka liigse vedeliku välja. No kuskilt otsast ei leki ega lurise.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te aegajalt ikka kuivatate ka seda coili alust? Iga kord kui ma täidan seda, keeran ka coili välja. Kuivatan põhja ära ja puhun coilist ka liigse vedeliku välja. No kuskilt otsast ei leki ega lurise.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Jutt jummala õige ... samamoodi tegutsen ka mina. Enne igat tankimist kruvin kõik lahti ning kuivatan salfakaga kuivaks nii palju kui õnnestub ning puhun õhu avad järjest kõik läbi ning kõik jonx ponx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhastama peab muidugi. Ja kes veel proovind pole siis ise tehtud microcoil nautiluse sees annab veelgi enam maitset ja tossu. Ei suuda enam käest äragi panna. :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhastama peab muidugi. Ja kes veel proovind pole siis ise tehtud microcoil nautiluse sees annab veelgi enam maitset ja tossu. Ei suuda enam käest äragi panna. :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Kurja ... peab laskma sul endalegi teha siis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehe, ega see polegi nii keeruline kui arvasin. Esimese keerasin peesse a teine tuli 1.r ohmi ja toasab mõnuga. Rip tripperil väga asjalik video kuidas teha. Kuigi ma tegin omastarust täpselt nagu tema aga ohmid ei tuld sama. Vahet pole, hea on ikka :D

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lendas jopet selga pannes Nautilus 3 meetrit õhku ja alumine osa lendas laiali, nüüd käib õhu regulling lohvkalt krdi jama ikka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lendas jopet selga pannes Nautilus 3 meetrit õhku ja alumine osa lendas laiali, nüüd käib õhu regulling lohvkalt krdi jama ikka

Ma ostan klaasi ära :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lendas jopet selga pannes Nautilus 3 meetrit õhku ja alumine osa lendas laiali, nüüd käib õhu regulling lohvkalt krdi jama ikka

Juhtus mul siis korra täpselt samuti. Tundub, et alumine osa (õhu reguleerimisega) on lihtsalt kokku stantsitud ja lendab laiali suht lihtsalt. Päevakese käisin kah ringi logiseva regul. rõngaga. Siis võtsin klaasi ära ja surusin selle alumise kupatuse näpitsate vahel (ülalt ja alt kokku surudes) korralikult kokku tagasi. Läks korralikult pessa tagasi ja nüüd kõik OK jälle nii nagu uuena. (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...