Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Olles nüüd natuke seda nautilust kasutanud siis tundub, et 1,8 oomine coil toimetab edukamalt kui 1,6-ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise keerates avastasin et kui teha 0.28 mm traadiga (29awg) 9 keerdu 2 mm kruvika ümber on tulemuseks 1.9 ohmi ja see on lihtsalt suurepärane! Maitse, toss ja kõik tasemel!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei. Kas kellelgi on nautilus lekkinud. Saan umbes 5 tõmmet tehtud, kui juba luriseb. Puhastan ära ning jälle sama lugu. Sai kogu kompott lahti ka kistud, kui abi ei miskit. Vaatlusel vigu ei tuvasta. Õhta proovin teist coili, ehk selles asi.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enne coili vahetamist võid proovida järgmiselt - salfetka huulikule ümber, "viskad" paar korda, õhuava max lahti, võimsus üles 5-6 mahviks. Kui olukord paraneb, siis võimsus tasapisi jälle tavapäraseks ja seejärel ka õhku vähemaks.

Äkki tõmbad liiga tugevalt, tirid rohkem vedelikku peale kui aurustada jõuab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda sai proovitud, kuid sellest kasu ei olnud. Proovin õhta coili vahetust ning teen siis väikese update siia. Tänud igal juhul. Noor ja roheline nagu ma olen veel sellel alal. :D

 

Enne coili vahetamist võid proovida järgmiselt - salfetka huulikule ümber, "viskad" paar korda, õhuava max lahti, võimsus üles 5-6 mahviks. Kui olukord paraneb, siis võimsus tasapisi jälle tavapäraseks ja seejärel ka õhku vähemaks.

Äkki tõmbad liiga tugevalt, tirid rohkem vedelikku peale kui aurustada jõuab.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis coiliga lurisema hakkas? Mul viskas samasugust villast 1,6'ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis coiliga lurisema hakkas? Mul viskas samasugust villast 1,6'ne

Minul ka 1,6'ga. Hetkel 1,8 paistab kõik tiptop. :)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Jep ... sama siin (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja. Täna hommikul hakkas jälle sama jama pihta. No ei tõmba kõvasti. Protank või icleariga sellist jama ma ei näinud. Tõmban suuruselt 3 avaga.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja. Täna hommikul hakkas jälle sama jama pihta. No ei tõmba kõvasti. Protank või icleariga sellist jama ma ei näinud. Tõmban suuruselt 3 avaga. Mõned tõmbed saan tehtud ning hakkab lurisema. Pööran piibu tagurpidi ning tuleb tilk vedelikku. Kurb kurb.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki liiga vedel vedelik? pane VG-d juurde, või liiga väikese võimsusega tõmbad ei jõua ära aurustada..pane vähe vunki juurde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vedelikku vahetad, keera alati ka coil põhja küljest lahti. Coili selle otsa peale, mis põhja sisse läheb tekib vedeliku tilk, see lurisebki. Tualettpaberi tükiga kuivata ka põhi seest ära. Õhutoru võiks ka piibuharjaga läbi tõmmata. Keera coil põhja külge korralikult kinni, sest põhi kinnitub paagi külge ainult coili ja õhutoru kinnitusega. Ja vaata et paberitükke keermete vahele ei jääks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai nüüd kätte võetud ja elu esimene coil tehtud nautilusele. 1.5 oomi. Tossab hästi ja ei lurise :D Great success! :D

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

(Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin nautilusele microcoili teha ning mingil põhjusel saan üsna tihti dry hiti. Paarkorda "kuivalt" ülesse tõmbamist ja kõik ok jälle. Küsin, et mis võiks olla selle põhjuseks? Kas võib olla, et keerasin apteegivatist wicki liiga tihkeks, imavus on takistatud ja ei saa piisavalt kätte? Olgu mainitud, et rebuildimises algaja ja kogemusi väga ei ole. Coil ise muidu tuli küll väga hea minu silma järgi. Multimeeter näitab 1,6 ohmi. Põletan SVD otsas 10w peal ja muidu ok, kuid maitse natuke nõrk ja mingi õrn kõrvalmaitse on juures. Nüüd keedan vatti köögis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis - keerasin uue coili, vatti (nüüd juba 2x15min läbi keedetud kraaniveega) panin õhemalt ja sain 1,4 ohmi. 13W aurab sellise raginaga, et hoia mütsi kinni. Auru tuleb ja dry hitid on kadunud. Aga maitse on ikka väga nõrk võrreldes naise protank 2 miniga ego pulga otsas. Täitsa öö ja päev maitse osas. Mida veel võiksin katsetuseks muuta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heia. Otsisin siin vastuseid ka aga ei leidnud :D

Nimelt panin Aspirele 1.8 ohmise coili sisse korraks andis 1.8 ja nüüd 3.6 ohmi ? ei mõista veel seda asja mis värk on :D Olen ise ka rooki sellel alal veel :P Et mis peaks tegema et ohme alla saada ? Dry burn sai ka alguses tehtud.

Pulgaks siis Vamo V5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heia. Otsisin siin vastuseid ka aga ei leidnud :D

Nimelt panin Aspirele 1.8 ohmise coili sisse korraks andis 1.8 ja nüüd 3.6 ohmi ? ei mõista veel seda asja mis värk on :D Olen ise ka rooki sellel alal veel :P Et mis peaks tegema et ohme alla saada ? Dry burn sai ka alguses tehtud.

Pulgaks siis Vamo V5.

Coil pekkis, vaheta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...