Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Heia. Otsisin siin vastuseid ka aga ei leidnud :D

Nimelt panin Aspirele 1.8 ohmise coili sisse korraks andis 1.8 ja nüüd 3.6 ohmi ? ei mõista veel seda asja mis värk on :D Olen ise ka rooki sellel alal veel :P Et mis peaks tegema et ohme alla saada ? Dry burn sai ka alguses tehtud.

Pulgaks siis Vamo V5.

Uuele coilile ei tehta dry burni. Kui takistus läks kaks korda suuremaks, siis pöletasid oma burniga ühe traadi kahest läbi? Ma ei ole dry burniga peale vastiku kärsaka kunagi midagi saavutanud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,6 ja 1,8 ohmine coil on ikka tösiselt erinevad. Olen ise kogu aeg 1,8-ga tömmanud, coil kestis ca nädala. Nüüd proovisin vahepeal 1,6-ga, esimene coil kestis 3 päeva, teine 1,5 päeva ja kolmas ei hakaknudki normaalselt tööle. Ma kahtlustasin juba, et Nautilusel endal mingi viga vöi mod laseb tösiselt pinget rohkem peale, et coilid ei kesta ja viimane paneb uuest peast kärsakat, pane 3,3 vöi 3,8 volti. Panin uuesti 1,8 ohmise coili sisse ja asi töötab. Aru ma ei saa kuidas saavad need 1,6 ja 1,8 nii erinevad olla vöi sattusid mulle lihtsalt praagid 1,6 ja nii kolm korda järjest. Kasutan provarit ja tömban 1,8-ohmist 3,7 voldi peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka siit nagu lugenud, et uutele coilidele tehke dry burni , et põletab tehakse õli ja pasa maha.

Lisaks pöletab ta ära ka uue coili nööri vöi vati ja jäädki nautima kordumatut kärssava viltkübara maitset...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanasti kui T3 coile sai pestud siis küll sai pärast üle põletatud ja selle nööriga ei juhtunud midagi. Vatiga coili ei või põletada see ju puuvill :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ilmselgelt kui sa 10sec 10w peal lased siis põletab see nööri ära ja võib isegi selle kummimütsi sulama võtta.

Dry burnid 2-3 sekundi haaval 2-3 korda, sellest peaks täiesti piisama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb clearost/coilist. Nautilusel on coili sees täitematerjal, mis dryburniga kärssama kipub ja elu lõpuni vastikut maitset eraldab.

See ümbritsev valge materjal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi mahutab 5 ml, seega on päris suur ma eeldan, kui suur see evicu otsas paistab? liiga suur ei ole, üle äärte ei ulatu?

 

Minul on musta korpusega eVicu otsas see clearo nagu tupsununnu haha :D Väga spets näeb välja ja on äärtega umbestäpselt joonel, kui mitte pisut kitsam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu esialgne vaimustus on täielikult lahtunud. Põhi kipub anuma külge kinni jääma. Mõned korrad sain suure punnitamisega lahti, nüüd ei saa enam mingi väega lahti. On kellelgi väärt õpetust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilust ei ole tarvis nii suure jõuga kokku keerata, mul ei olnud lahtikeeramisega kunagi probleeme. Vastu klaasi läheb ju põhja ääres olev pehme materjal, mis on lisaks koonuses ja tihendab väga hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilust ei ole tarvis nii suure jõuga kokku keerata, mul ei olnud lahtikeeramisega kunagi probleeme. Vastu klaasi läheb ju põhja ääres olev pehme materjal, mis on lisaks koonuses ja tihendab väga hästi.

Värske coiliga jah, aga kui coil juba nädala kasutuses, hakkab lekkima. Selle vastu aitas tiba rohkem kinni keeramine. Nautiluse coil peab teistega võrreldes üsna vähe vastu.

Külm vesi ei aidanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust Nautilus siis kasutatud coiliga lekkima hakkas? Öhuaugust? Klaasi ja pöhja vahelt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust Nautilus siis kasutatud coiliga lekkima hakkas? Öhuaugust? Klaasi ja pöhja vahelt?

Täpselt ei tea, aga "õhurõngas" oli väga märg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis tuli see vedelik läbi coili ja kogunes coili alla Nautiluse pöhja, sealt edasi öhuaukude kaudu öhurönga vahele. Selle vältimiseks tuleks Nautilust täites vahel coil välja keerata ja coili alt ka pöhi ära kuivatada. Coili enda vöiks samuti kuivaks (läbi) puhuda. Kövemini kinni keeramine coilist pöhja immitseva vedeliku vastu ei aita.

 

-- 09 Mai 2014 19:58 --

 

Nautiluse coil, eriti 1,6 ohmine töesti pikaealisusega ei hiilga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis tuli see vedelik läbi coili ja kogunes coili alla Nautiluse pöhja, sealt edasi öhuaukude kaudu öhurönga vahele. Selle vältimiseks tuleks Nautilust täites vahel coil välja keerata ja coili alt ka pöhi ära kuivatada. Coili enda vöiks samuti kuivaks (läbi) puhuda. Kövemini kinni keeramine coilist pöhja immitseva vedeliku vastu ei aita.

 

-- 09 Mai 2014 19:58 --

 

Nautiluse coil, eriti 1,6 ohmine töesti pikaealisusega ei hiilga.

Paaki täites kuivatasin just nii. Kuidagi see rõngas märjaks sai. Võibolla oli plasttihend vigane. Ja uue coiliga keerasin tugevamalt.

 

 

Edit:

Leotasin mõni tund vees, suurima õhuavaga. Ja näpitsatega põhjast hoides sain lahti. Uhh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...