Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Aspire Nautilus

Recommended Posts

Sealt on foorumi kasutajad palju tellinud. Saatmine on tasuta aga aega läheb ca 3 nädalat. See viis päeva tähendab antud juhul seda, et postitatakse 5 päeva pärast. See e-pood toimib muidu ilusti. Vedelikke sealt tellida ei tasu, toll korjab ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautiluse klaas fasttechis 1,73 eurot - https://www.fasttech.com/products/1/100 ... r-nautilus

Olete tellinud ka sealt.Vedelikud päris odavad.Ligua ainult kõik sold out.Ja ongi tasuta kättetoimetamine viie päevaga.
1. vedelikud ei tule hiinast läbi ... ka EU'st vahepeal tulevad vahepeal mitte ... kuri tolli tädi on vahel

2. muu kaup tuleb 98% reeglina ilusti 10-30 päevaga kohale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sealt on foorumi kasutajad palju tellinud. Saatmine on tasuta aga aega läheb ca 3 nädalat. See viis päeva tähendab antud juhul seda, et postitatakse 5 päeva pärast. See e-pood toimib muidu ilusti. Vedelikke sealt tellida ei tasu, toll korjab ära.

Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka probleeme nautiluse evicu otsast lahti keeramisega.Kui külma vee all lahti keerata kas evicule see halvasti ei või mõjuda.Muidugi proovid nii keerata, et evicule vett peale ei lähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi kõigepealt detailide diameetrit ja hõõrdetegurit suurendada -- mässi eraldi mõlema poole ümber mingit nakkuvat kaablit (kasvõi tavalist võrgukaablit ntx.) ja niimoodi keerata. Ma olen kõik hädaolukorrad juhtmetega ära lahendanud.

 

Vesi hoia Evicust eemal. Kui kuidagi teisiti ei saa, siis pigem jahuta külmkapis (aku vast saab enne välja võtta?) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka probleeme nautiluse evicu otsast lahti keeramisega.Kui külma vee all lahti keerata kas evicule see halvasti ei või mõjuda.Muidugi proovid nii keerata, et evicule vett peale ei lähe.

Kas Nautiluse ja eVicu ülemise rõnga üheaegne keeramine ei aita?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd ka paar tundi Nautilust kasutada saanud. Nikotiinilaks on sellega ikka tugevam. Enne kasutasin põhiliselt MT3S-i mida võisin vahetpidamata popsutada. Nautilus pani katuse sõitma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna oma Nautiluse kätte Spezzilt.Panin ta oma coolfireI otsa ja no on ikka tõeliselt hea asi kõvasti parem kui see Iclear mis cool firega komplektis.Ja väga hästi sobivad need oma vahel kokku päris ilusa välimusega see komplekt olen väga rahul tänud Spezzile.PS nagu aru saan on ainuke häda see,et coile peab üsna palju varuma. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks asi on siiski veel vähemalt minul,nimelt seisis ta mul öö läbi püsti ja hommikul lurises kuigi soovitatakse clearo tagurpidi üldiselt mitte hoida siis selle clearoga vist see asi,et kui pikkemat aega ei kavatse kimuda peaks tagurpidi keerama,või äkki aitab näiteks hommikul see kui enne esimest kimumist hoiad mingi 5 minti tagurpidi kuna olen suht laisk siis päris igal hommikul ei tahaks lahti võtta ja kuivatada salfakaga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks asi on siiski veel vähemalt minul,nimelt seisis ta mul öö läbi püsti ja hommikul lurises kuigi soovitatakse clearo tagurpidi üldiselt mitte hoida siis selle clearoga vist see asi,et kui pikkemat aega ei kavatse kimuda peaks tagurpidi keerama,või äkki aitab näiteks hommikul see kui enne esimest kimumist hoiad mingi 5 minti tagurpidi kuna olen suht laisk siis päris igal hommikul ei tahaks lahti võtta ja kuivatada salfakaga. ;)

 

 

Üldiselt ei tohiks sellist asja juhtuda. Endal mul on Nautilus olnud 4 kuud pea igapäevaselt kasutuses(iga öö seisab püsti) ja mõni üksik kord on ainult hommikuti lurisenud. Peamiselt siis, kui coil hakkab oma eluiga lõpetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah siis äkki asi hoopis selles coilis mis sees sest hetkel see coil sees mis tal algselt kaasas ja siit foorumist olen lugenud,et sellega kippubki lurisema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üll lumised harva, üldiselt oli parim clearo mida kasutanud. Siis kui ise coil sisse tegin oli veel parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 nädalat kasutatud ja ainuke asi mille üule nuriseda on coilid. Tegin kah hetk tagasi kolm coili,kõik tulid 1,7...1,8 oomi. 2tk lurisesid kohe algusest peale ja viimane hetkel toimetab kenasti. Midagi erilist ei tulnud ja tossu/maitse suhe originaaliga peaaegu sama. Ainuke pluss on see,et põletab kohe kui nupule vajutan. Eks harjutan edasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin ka 1,2 ja 2,1 ohmi aga kumbki ei töödanud normaalselt. 1,2 sain pmst kohe kärsamaitset ja 2,1 oli lahja.

Nüüd vähemalt asi enamvähem käpas ja kui coil streigib,siis 5min ja uus valmis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu aru saan siis Nautiluse coilide puhul pole pesemisest suurt kasu nagu ntx Iclear coilide puhul ehk siis kui hakkab juba kärsakat andma viska minema ja võtta uus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab lihtsalt tihedamini pesema. Lasin uuest (poe)coilist 10ml ry4 läbi ja siis loputasin läbi. Toimib küll..kuigi siiski enda tehtud coilid meeldivad rohkem. Leidsin ka just selle õige endale. 0.3kanthal 7tiiru 2mm puuri ümber 1.5ohm

Ainuke asi mida seekord muutsin oli see,et võtsin coili seest selle heatshield-i ära. Nii on ka parem näha neid alumisi lõigatud kohti kuhu vatt sättida. Tossab väga korralikult,maitset väga ei kommenteeriks kuna mul nina kinni.

Leidsin ka ühe video kus see coil võetakse täielikult lahti ja vahetatakse see riidest toru,mis mahlaaukude ees,ss meshi vastu. Kui viitsin proovin ise järgi kuna ühel coilil suutsin selle välja rebida ja koos vana traadiga prügikasti saata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paluks abi.Proovin ise coili teha aga luriseb ja vedelik tuleb suhu.Oomid ok 1,5-1,6.

Rip tripperi videos näitab, et metallkesta sees on mingi valge vooderdus.

Originaal coilil traadi ja vati ümber torujas tugevdatud riie kas see tuleb ka ümber panna.Või see ongi see valge vooderdus.

Tänud ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metall kesta sees kaks asja. Vooderdus ja heatshield. Heatshield on see kahetasandiline punutud hele toru. See abiks kui tahad Dual coili ehitada. Muidu poh. Sisemine torukujuline kalts väga tâhtis kuna ilma selleta jookseb Coil kohe täis. See jäta alles. Kui juba nahhui viskasid, siis viska ka Coil ära. Võid proovida tagasi panna aga ei usu et toimib. Rohkem ei viitsi seletada. Kui Häda käes, siis ps ja homme seletan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metall kesta sees kaks asja. Vooderdus ja heatshield. Heatshield on see kahetasandiline punutud hele toru. See abiks kui tahad Dual coili ehitada. Muidu poh. Sisemine torukujuline kalts väga tâhtis kuna ilma selleta jookseb Coil kohe täis. See jäta alles. Kui juba nahhui viskasid, siis viska ka Coil ära. Võid proovida tagasi panna aga ei usu et toimib. Rohkem ei viitsi seletada. Kui Häda käes, siis ps ja homme seletan.

Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...