Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Haiglas aurutamine

Recommended Posts

No kurat alles praegu panin seda teemat tähele aga mul endal oli operatsioon detsembris ja küsisin arstilt e-suitsu teha. Arst lubas ainult juhul, kui ma palatikaaslast ei häiri. Olin kaheses palatis mingi vanema mehega ja meid eraldas täies ulatuses riie. Kui küsima tahtsin minna vanamehe käest, siis ta ei saanud mu küsimusest vist aru aga noogutas pead. Igatahes popsutasin seal rahulikult ja midagi ei juhtunud. Piinlik oli loomulikult, sest tegu on ikkagi haiglaga aga eks ma proovisin enda popsutamised ajastada nii, et keegi seda ei näeks, ehk iga kord kui arst või õde oli vaatamas käinud, siis kohe peale külastust tegin oma popsutamised ära ning panin pulga kõrvale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurat alles praegu panin seda teemat tähele aga mul endal oli operatsioon detsembris ja küsisin arstilt e-suitsu teha. Arst lubas ainult juhul, kui ma palatikaaslast ei häiri. Olin kaheses palatis mingi vanema mehega ja meid eraldas täies ulatuses riie. Kui küsima tahtsin minna vanamehe käest, siis ta ei saanud mu küsimusest vist aru aga noogutas pead. Igatahes popsutasin seal rahulikult ja midagi ei juhtunud. Piinlik oli loomulikult, sest tegu on ikkagi haiglaga aga eks ma proovisin enda popsutamised ajastada nii, et keegi seda ei näeks, ehk iga kord kui arst või õde oli vaatamas käinud, siis kohe peale külastust tegin oma popsutamised ära ning panin pulga kõrvale.

MIs haiglaga tegu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vetsus täiesti tavaline teha minu arust? Istud seal natukeaega ja siis seda auru pmst polegi näha ju? Või on mul silmanägemine nii halb (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vetsus täiesti tavaline teha minu arust? Istud seal natukeaega ja siis seda auru pmst polegi näha ju? Või on mul silmanägemine nii halb (lamp)

tõsiselt vä?

Pean sita asja pärast vetsu minema, never

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehti opp ära. Pahvida saab lahjasid segusid.EVICUGA pahvida on kehv kuna ta tahab suuri mahve. Kasutan ise ego pulka.Kurat süüa ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Süüa saab küll, jäätist näiteks ja väga väikeste ampsudega :)

 

Tehti opp ära. Pahvida saab lahjasid segusid.EVICUGA pahvida on kehv kuna ta tahab suuri mahve. Kasutan ise ego pulka.Kurat süüa ei saa.

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehti opp ära. Pahvida saab lahjasid segusid.EVICUGA pahvida on kehv kuna ta tahab suuri mahve. Kasutan ise ego pulka.Kurat süüa ei saa.

teisel päeval sõin hakklihakastet, 3-neljandal juba seapraadi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hakkas lõpuks jäätis ja kohupiimapasta suht vastu ning hakkasin vähehaaval puljongikuubikuid soojas vees lahustama, et seda siis juua. Jube hea soolane jook oli tol hetkel. Korra tegin ka boeuf à la tartar'i, aga see ei mõjund kõhule hästi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei mäleta, et liha oleks halb olnud, aga ilmselt ei olnud kõht toore lihaga sel hetkel sinapeal :) Peale oppi sõin suht kaua ainult jäätist ja kohupiimapastat.

Korra tegin ka boeuf à la tartar'i, aga see ei mõjund kõhule hästi

Tohoh, miks see kõhule hakkas, liha halb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kah hetkel murtud kannaluuga Mustamäe haiglas teist oppi oodates. Esimene päev tegin suht vähe palati tualetis, nüüdseks aga suht jultunuks läinud ja popsin vaikselt teki alla. Kuna saatuslikul hetkel siia sattudes oli kaasas ainult Nautilus ja liqua turkish siis nende kooslus mulle meeldib (facep) Lähengi nüüd vetsu,kuna õde Radched on palatis asjatamas (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen Tartu Maarjamõisa haiglas. Homme hommikul on õlalõikus. Enne lõikust pead pabereid täitma. Seal küsimus suitsetamise kohta. Palju suitsu tarbijate ööpäevas? Ma küsisin et mis ma kirjutan,kas milliliitreid? Õde ütles lõpuks et kirjuta lihtsalt et e suitsu, küll narkoosiõde kui vaja küsib üle. Käin õues aurutamas.Paistab et arstid on siin positiivsema suhtumisega. Ma arvan et ei tasu nendega targutama hakata kui võimalik on siis ikka suitsetamise kohta minna. Muidu vaikselt tekiall on ka võimalik aurutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen Tartu Maarjamõisa haiglas. Homme hommikul on õlalõikus.

Veits OT. Mis õlaga on, et opp? Kuidas läks? Endal vasak õlg vajab oppi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...