Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
zohan

Grand Innovations Gi2

Recommended Posts

microSD pesa? Saab fotosid vaadata ja musa kuulata? Päris äge diskosuits (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

microSD pesa? Saab fotosid vaadata ja musa kuulata? Päris äge diskosuits (psühho)

Nagu ma aru sain töötab ka ilma selle kaardita aga on märksa aeglasem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks saatsin neile meili. (facep)

 

Vast on tuju parem, kui asja kätte saan.

Ähh mis ei meeldi või? Arenemise ruumi on veel selle pärast ise ei kiirusta. Nupud võiks paremad olla... juhtimiseks display juures ja fire button seal kus on aga suurem .... ja klicki. Aga ma arvan, et sa ei pea väga pabistama neid tellijaid on nii palju, et vaevalt nad reaalselt suudavad midagi järgnevate kuude jooksul tarnida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

300+ daala ei olnud plaanis veipimisse matta. Eks näis, aga arvan ka, et jään pigem ilma sellest.

No juhul kui kätte saad ja ei meeldi siis ma arvan ka siin selle maha müümine ilma kadueta on väga reaalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

300+ daala ei olnud plaanis veipimisse matta. Eks näis, aga arvan ka, et jään pigem ilma sellest.

No juhul kui kätte saad ja ei meeldi siis ma arvan ka siin selle maha müümine ilma kadueta on väga reaalne.
Eks see on nii nagu iga asjaga. Kui tuleb vahepeal välja võimsam/uhkem või leitakse partiist korralik puudus siis saad oma rahadega vastu pükse nii, mis laksub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii ahvatlev ja vinge kui see vidin ka ei ole, arvan ma, et dna 30 kiibiga mod on mulle täiesti piisav. Ootan kuni nende hinnad kukkuma hakkavad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjaa... Sain lõpuks arvuti taha ja Ripi videot vaadates tundub aparaat üsnagi kräpp. Ehitus ja menüü ei kannata ju kriitikat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjaa... Sain lõpuks arvuti taha ja Ripi videot vaadates tundub aparaat üsnagi kräpp. Ehitus ja menüü ei kannata ju kriitikat.

Njaha ruumi areneda on... aga see ju ka alles prototüüp. Kuju mulle meeldib... niipalju kui box saab meeldida. Funktsionaalus ka sobiks... aga nuppude majandus ja menüüd küll imevad veel vilinal. Aga eks arendjad tõenäoliselt alguses panid pigem auru võimsuse arendusele.

Ja ma arvan, et see seade ei jää aint subohm teemaks.... tegelt tõenäliselt lõhuvad väiksed hiinalased selle kohe tükkideks ja tulevad oma versiooniga välja.

Pakun, et klooni/analoogi hind jääb alla 100 miki maa raha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes siit veel tellis? Ma saan tootjatelt veidi kahtlusi äratavat spämmi. Väga pole viitsinud süveneda aga raha veel tahetud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad saatsid kogemata avaliku mass meili ja nüüd nigeeria tüübid saadavad meile. Jälgi nende facebooki.

Jaa. Tutvusin nüüd lähemalt ja nii oli. Esialgu ehmatas ära.

 

Tänud. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...