Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
ka1ko

Aku juba õhtal ?

Recommended Posts

Viskasin spinneri laadima aga poweri tuli jäi põlema ja roheline punane vilkusid korda mööda.

Tavaliselt on ikka alguses powerit vilgutanud mõned korrad ja siis jääb laadijal punane põlema ja viskab vahest rohelist ka sekka, mitte ei vilguta neid korda mööda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

mul ka juba esimesel laadimisel probleem. Nimelt Vamo stardikomplekt ja seal olevad akud 18350;3;7 V; 900MAh. Panin laadijasse mis oli karbis, mingi pool tundi laadis siis kustus tuli ära janii ongi.Laadija ise töötab ( proovisin 800MAh akude peal). Akud ei anna pealtnäha mingit voolu ka, panin prooviks Vamosse sisse ja pilti ette ei võta. Ennem laadima panemist oli ikka mingi vool sees. Laadijal muidu output 1,2 V*800ma ja 3,6V *700ma. Kas laaadija liialt nõrk v läks lühisesse kuidagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

xerox said:

Tere,

 

mul ka juba esimesel laadimisel probleem. Nimelt Vamo stardikomplekt ja seal olevad akud 18350;3;7 V; 900MAh. Panin laadijasse mis oli karbis, mingi pool tundi laadis siis kustus tuli ära janii ongi.Laadija ise töötab ( proovisin 800MAh akude peal). Akud ei anna pealtnäha mingit voolu ka, panin prooviks Vamosse sisse ja pilti ette ei võta. Ennem laadima panemist oli ikka mingi vool sees. Laadijal muidu output 1,2 V*800ma ja 3,6V *700ma. Kas laaadija liialt nõrk v läks lühisesse kuidagi?

kui sul tuli vamoga mingi väike laadija kaasa siis loobu sellest ja hangi korralik, nt nitecore i2 või i4. vamoga kaasas olevad akud on ka suht pask kraam. seda kõike enda nahal pole proovinud, mujalt amendatud info, ise ostsin ainult toru just nendel põhjustel.

 

Sent from my Nexus 7 using Forum Fiend v1.1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

spinner peaks küll lollikindel olema, mul vedeles kogemata ööläbi kohvitassis, milles oli pooltassi kohvi sees ja siiamaani töötab ilma probleemideta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viskasin spinneri laadima aga poweri tuli jäi põlema ja roheline punane vilkusid korda mööda.

Tavaliselt on ikka alguses powerit vilgutanud mõned korrad ja siis jääb laadijal punane põlema ja viskab vahest rohelist ka sekka, mitte ei vilguta neid korda mööda.

Äkki klemm ei saa korralikult kontakti. Mul ego pulk kukkus nii meetrikõrguselt põrandale ja lõi positiivse klemmi kontakti lahti, kuid siiski juhe puudutas klemmi aga ei andnud korraliku kontakti. Siis oli ka laadimisega probleeme. Tõstsin selle positiivse klemmi sealt ülesse ja paigutasin juhme tihendi ja klemmi vahele ja peale seda polnud enam mingit probleemi laadimisega, kuni ta jõe põhja vajus. (esiga)

Sai liigapalju klemmi ja klemmi aga loodan, et said aru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wtf, teine spinner ka nüüd.

Kui esimene kord see jama oli siis proovisin teist pulka, siis kõik toimis. Nüüd sai teine spinner ka tühjaks ja jälle sama jama.

Proovisin nüüd ka teist akut ja sellega kõik nii nagu peab.

Lasin spinneril vähe laadija otsas istuda, pmst laeb küll.

Ma ei saa aru miks see power tuli põlema jääb, varem ei jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spinneril põlebki poweri tuli peaaegu laadimise lõpuni. Viimases otsas kustub ära aga aku eemalda alles siis kui laadija tuli roheliseks läheb.

Laadides pane spinner 4,2v peale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku täis ja õhku ei lennanud, ju siis toimib ikkagi.

Jep nüüd ongi nii nagu olaf seletas. Hämming oligi selles, et varem laadis teistmoodi millegipärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spinneril põlebki poweri tuli peaaegu laadimise lõpuni. Viimases otsas kustub ära aga aku eemalda alles siis kui laadija tuli roheliseks läheb.

Laadides pane spinner 4,2v peale

Miks spinner 4.2v peale tuleb laadimis ajaks panna... voldid tähistavad ju väljundvoolu, laadimisel ei tohiks ju tähtsust olla, mitme voldi peale on keeratud...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spinneril põlebki poweri tuli peaaegu laadimise lõpuni. Viimases otsas kustub ära aga aku eemalda alles siis kui laadija tuli roheliseks läheb.

Laadides pane spinner 4,2v peale

Miks spinner 4.2v peale tuleb laadimis ajaks panna... voldid tähistavad ju väljundvoolu, laadimisel ei tohiks ju tähtsust olla, mitme voldi peale on keeratud...?

Lähtun sellest, mida eeldatavasti targemad kirjutavad.

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... stion.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spinneril põlebki poweri tuli peaaegu laadimise lõpuni. Viimases otsas kustub ära aga aku eemalda alles siis kui laadija tuli roheliseks läheb.

Laadides pane spinner 4,2v peale

Miks spinner 4.2v peale tuleb laadimis ajaks panna... voldid tähistavad ju väljundvoolu, laadimisel ei tohiks ju tähtsust olla, mitme voldi peale on keeratud...?

Lähtun sellest, mida eeldatavasti targemad kirjutavad.

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... stion.html

 

 

Seal kirjas jah, et tuleb 4,2v peale keerata...

Jutu jätkuks... ise olen laadimise ajaks jätnud selle voldi peale mis viimati tõmmates oli ja on ka ilusti täis laadinud ning pole mingeid trikke teinud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teema jätkuks...

Mul 3 kuud vana spinner. Maha pole kukkund. Aga viimased päevad on nii, et kui laadimast ära võtan, siis alguses kasutamise ajal vilgub paar korda nii nagu aku oleks tühi. Sedasi mingi 3 korda. Mitte järjest iga mahvi ajal. Siis rahuneb maha ja järgmine kord vilgub sedasi juba õhtul, kui aku tõesti reaalselt on tühi. Kusjuures mul on tunne, et see pull algas pärast seda, kui ma proovisin laadimise ajaks 4.2V peale keerata. Kuidas ma peaksin sellesse suhtuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära kuivatatud on. Tihendi koha pealt nagu raske öelda - ei näe ju...

Igaks juhuks pühkisin tikuga tihendi juurest nii palju kui sain. Tulemust näeb siis homme hommikul.

 

...Hommikul. Laadis öösel umbes 7 tundi. (seda ka 2 ööd tagasi) Varem sai 3-ga hakkama. Laadija kontaktid puhtad.

Pärast laadimist jälle sama teema - popsimise ajal juhuslikult 3 korda 3 vilkumist. Muidu käitub normaalselt.

Ise arvan, et ehk ei anna laadija piisavalt voolu välja. Katsun homme mõõta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Mig Cigsi kohta küsimus. Nimelt on kaks patareid, aga ühest tuleb natuke raskemini tõmmata ja see nagu peakski nii olema, st normaalses seisukorras, aga teisest patareist mis (pandi tasuta kaasa) tuleb õhk hoopis kergemini läbi, vilinatki on kuulda. Kas selline erinevus ongi normaalne või saatsid defektse? Auru tuleks nagu mõlemal ühepalju. Laevad vast ka sama kaua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mig Cigs

Ma imestan, et keegi tänapäeval veel tõmbab sellist asja. Need on esimese põlvkonna e-sigaretid (nagu Nokia aastast 2000), millest ei saa mingisugust õiget e-sigareti tunnetki kätte. See, et ühest rohkem õhku tuleb on sellest, et ilmselt selle õhuava on suurem. See ei muuda midagi sulle. Ilmselt ongi need nimelt tehtud erineva õhuava suurusega, et tunneksid ise kumb sulle rohkem meeldib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ise oled proovinud või mille põhjal järelduse teed? 2012 established. Igal pool kiidetakse, et see parim e-sigarett üldse. Best bang for the buck kindlasti ja soovitatav neile, kes alustavad. Ja mingit suurt vibrat ma taskus küll ei hakka kunagi kandma. Kas õhuava pelgalt clearomizeriga seotud ei ole, patareiga sel pistmist ei tohiks olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...