Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Tuli meelde: ei tea kas igal pool, aga uudiste teema-pealkirjadele antud tähemärkide arv on väga väike. Pealkirju tuleb tihti mitme sõna võrra endal kohitseda, et ära ei lõikaks (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:twisted::idea::arrow::mrgreen: :geek: :ugeek:

asemele sooviks midagi muud, keegi ei kasuta neid ;)

(kurk) ka kahtlane laks

Mõtlen midagi paremat välja!

 

Tuli meelde: ei tea kas igal pool, aga uudiste teema-pealkirjadele antud tähemärkide arv on väga väike. Pealkirju tuleb tihti mitme sõna võrra endal kohitseda, et ära ei lõikaks (psühho)

See on sellepärast et osade resolutsioonidega oleks jälle teine jama.

 

ufo paanikas, ta tegi vea, et kysis, mis veel vaja teha (psühho)

Ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellega võiks midagi ette võtta - Järgnevaid sõnu sinu otsingus ignoreeriti, sest nad on liiga tavalised: evic.

evic* töötab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks lisada foorumisse tagasiside süsteemi. Tehakse äri, lisatakse tagasisiet, kas positiivne või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks lisada foorumisse tagasiside süsteemi. Tehakse äri, lisatakse tagasisiet, kas positiivne või mitte.

Ma tegin äri ja keegi pani mu teema lukku enne, kui mingit tagasisidet tekkida jõudis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks lisada foorumisse tagasiside süsteemi. Tehakse äri, lisatakse tagasisiet, kas positiivne või mitte.

Sellega on nii, kuna plaanis oleks ilmselt kunagi foorumi tarkvara vahetada siis kahjuks äritehingute tagasisidet oleks raske teise süsteemi üle viia, või isegi võimatu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facbooki loosimise tema ei taha kaduda " vaata lugemata postitusi" alt ära kuidagi :roll:

Mingi teema oli veel vahepeal nii yleval. Nyyd täpselt ei teagi, kas error on teemas või selles, et uhvo postitus on viimane.

Aga kiiret pole, hyva jaani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facbooki loosimise tema ei taha kaduda " vaata lugemata postitusi" alt ära kuidagi :roll:

Mingi teema oli veel vahepeal nii yleval. Nyyd täpselt ei teagi, kas error on teemas või selles, et uhvo postitus on viimane.

Aga kiiret pole, hyva jaani

Püsib samamoodi lugemata postituste all, ära kaob vaid siis kui minna viimase postituse juurde, mitte lugemata postituse juurde. Olen tähele pannud, see kehtib kõigi üldteadeannete kohta. Ehk uhvo oskab selle põhjal midagi teha. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ei käi ühe ühenduse otsast teise otsa? Ma tabletiga ümber maja liikudes olen kord wifi, siis jälle 3g otsas, mistõttu ka ei imesta, et sisse tuleb logida tihti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks jutukas mind v2lja logib stabiilselt

Kasutad internetilehitsejas? Tõmba AndChat app näiteks, siis pead küll serveri aadressi ise seadistama.

Teine põhjus võib olla selles et WIFI ei ole "Always on". Millal ta disconnectib sind, siis kui tahvlel magama läheb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enam ei saa teha kasutajad topeltpostitusi. Tehes uue postituse peale enda oma lisatakse uus postitus vanale juurde koos uue daatumiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...