Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Mingi laiuse error on. 1366x768 reso küll aga mulle päris full screen ei meeldi kuid see foorum tahabki enamvähem nii lai olla ja osa kaob paremale nurga taha ära kui mul aken veits väiksem.

ühtlasi see vasakul "user area" ei pea ju nii lai päris olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interface aga lisa pilt, nii parem mul muuta kujundust

Posted Image

alla tekib vasakule-paremale tirimisriba selletõttu ja osa asju on paremal peidus (postitades ei näita pooli smailisi näiteks).

 

masmre - üleval paremal on ju olemas sinu posti juures "muuda".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab mingi kompromissi leidma. Kuna kui sa kasutaksid normaalses suures aknas siis ei tohiks muret olla. Kuna foorumi laius on pandud 1280px

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas neid

Vaata vastamata postitusi • Vaata lugemata postitusi • Vaata uusi postitusi • Vaata aktiivseid teemasid

oleks võimalik jäädavalt sinna jätta olenemata kus asud. Hetkel need ainult foorumi pealehel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kõik teised foorumid (EBK , ECF, HV , SR jne) mahuvad ilusti ära või siis reguleerivad ennast vastavalt akna laiusele.

Mõtle nüüd seda, et mõnedel ei anna minu 1366 laiustki välja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah on võimalus et panen auto peale. Proovime asja.

EDIT: Interface: proovi lehekülge vähendada ja suurendada, akent mõtlen. Peaks muutuma vastavalt sellele!

EDIT2: Ai jah. Vaid esileht väheneb ja suureneb vastavalt aknale. Ilmselt teiste akende jaoks peab midagi keerukamat tegema kuna elemente palju siin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super on nüüd :) Pea täpselt samalai nagu mu aken.

AITÄH!

 

Pidin ka cache tühjendama. Muidu oli hirmus kitsas.

 

Kas "Tere tulemast" alla peaks kõik uustulnukad igasugu küsimusi postitama või teeks veel omakorda eraldi ala-teema "KÜSI JULGELT" ja infoks kõvale "Kõik küsimused mis seostuvad e-sigaretiga" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui mingile lingile vajutada siin foorumis, siis tahab ta avada seda samas aknas.

kõik muud netilehed avavad mul alati teises aknas, sest määranud nii (chrome)

suvaline näide ( http://www.puff.fi/akku-liion-18350-pcb ... p-819.html ) mul avab samas aknas

 

kas seda muuta annab kuidagi?

 

ja siis see ka küsimus ka :roll:

Kas neid

Vaata vastamata postitusi • Vaata lugemata postitusi • Vaata uusi postitusi • Vaata aktiivseid teemasid

oleks võimalik jäädavalt sinna jätta olenemata kus asud. Hetkel need ainult foorumi pealehel

head ööd, tänaseks aitab, tundub, et teema kolib vaikselt siia (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ka se lingi teema ei istu, teised lehed viskavad uue akna alati. Aga juba selline probleem ees kirjas ja lahendamisel siis pro. Ise kasutan telefoni ja ipadi koguaeg siis on tüütu kui samas aknas avab linki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin kasutaja neid profiili alasi väiksemaks ja tõmbasin themet natuke kokku ikka. Kes kasutavad madalaid resolutsioone andke tagasisidet kuidas on. Muidu ennem oli natuke liiga laiali asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin kasutaja neid profiili alasi väiksemaks ja tõmbasin themet natuke kokku ikka. Kes kasutavad madalaid resolutsioone andke tagasisidet kuidas on. Muidu ennem oli natuke liiga laiali asi.

aga nüüd läks leht jälle kitsaks. FHD resol siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...