Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

ma mõtlen natuke äkki tuleb idee kuidas kõik rahul.

 

 

EDIT:

oleks võimalik jäädavalt sinna jätta olenemata kus asud. Hetkel need ainult foorumi pealehel

leiad nüüd mujalt need

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ee nüüd on midagi väga metsas. Leht on kitsas ja profiili ala on väiksem kui mõne tüübi avatar ning esilehel on paremal mingid imelikud tulbad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin natuke suuremaks, kahjuks et sa käid väikses aknas on raske teha kõigile meeldivaks. Peab katsetama veel

 

Panin sind msni, nii rohkem lives asi kui katsetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma panin kõrval paviljunni tööle 1280x1024 resoga. Tegin selle järgi. Tegin akent väiksemaks ja jäi nüüd vist tõesti ok.Full HD peal lihtsalt naljakas veidike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tõlgin Soome poodide saatmisinfo ära, sellevõrra peaks teistel kergem tellida olema. Kui vigu näete (valesti tõlgitud, lauseehitus imelik), siis andke teada :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline küsimus, et panen oma lemmikud järjehoidjaribale. Selline ikoonide rivi seal siis. Antud lehel aga kahjuks see ikoon puudub...lihtsalt valge murtud nurgaga paberileht. Ma ei tea, kuidas seda nimetatakse :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline küsimus, et panen oma lemmikud järjehoidjaribale. Selline ikoonide rivi seal siis. Antud lehel aga kahjuks see ikoon puudub...lihtsalt valge murtud nurgaga paberileht. Ma ei tea, kuidas seda nimetatakse :oops:

favicon asja nimeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ennem oli yx teema hv foorumis, nyyd tekkinud 100 teemat (N)

tyr mulle ei meeldi, et iga pool (p) saa oma urru augu (N)

Ära nii leili mine, nagunii tekivad sul ka oma lemmik poed ja enamasti sa nendest ostadki, uutel kasutajatel on nagunii savi. Nad kas ei tea midagi ja on igasuguse info eest tänulikud või on neil kõik teada ja oma lemmikud olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HV teema jääkski muidu vaikselt vinduma ja osa teksti postitataks topelt VÕI siis embakumba. See ju ka negatiivne.

Antud juhul on n.ö. teisel päeval juba 32 kasutajat , sealhulgas isegi mõned Eesti netipoed - teemad juba parajalt ära lahterdatud (küll ajaga ka neid optimeeritakse!) ja vaikselt areneb. HV teema oli "äge" küll aga see kui hommikul on juba +38 postitust mis omakorda käsitlesid 5 erinevat teemat ei ole ju ka tore. Kujuta nüüd ette n.ö. algajat seda lugemas kus vatratakse kordamööda mini aku mahtuvusest , meshi põletamisest ja wattidest . Isegi kui mõnel tekib mingi "algeline küsimus" siis esiteks seda ei julgetaks sinna vahele küsidagi ja teiseks ei hakata seda 2€ maksma selle postitamisõiguse eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHaa nii üks foorum vaja juurde teha "accessories" - seal saab rääkida e-sigareti karpidest, laua hoidjatest, jms vidinatest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...