Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

ahh, mis krdi spoilerisse. Loeme nüüd kokkutuleku teemat siit maalt post2683.html#p2683

Mitte halva pärast aga kui pikalt pole teemat lugenud siis pärast kõiki neid poste ei saa enam teemale pihta. Eks see selline asi ole, et üks kirjutab siis teine lisab midagi, kusagilt tuleb kolmas välja jne jne jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda küll, aga samas kui seda OT'd lihtsalt mujale suunata, siis võib asi veelgi segasemaks minna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige õigem oleks foorumis kirjutamine ära keelata, siis poleks jama kustutamisega ega midagi. On teil ikka probleemid... Kes eksib teemades ära ja jumal teab mis veel. :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda küll, aga samas kui seda OT'd lihtsalt mujale suunata, siis võib asi veelgi segasemaks minna...

seda küll ja ma ei arvanudki, et neid suunama peaks. Lihtsalt sellist segadust tuleks vältida. Endal mul tegelt suht savi aga kui algaja midagi otsib, võib asi väga segaseks minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei viitsi uut teemat teha, nii et kirjutan siia.

Kui vajutada "vaata oma postitusi", siis seal näitab mul 3 lk (52 vastet). Aga kui vajutan lehekylg 2 või järgmine leht, siis viskab mulle otsingu lehe ette, mitte aga järgmised teemad.

Otsisin evic teemat ja tutkit vaasja, ei leidnudki 8-)

Pidin siis minema läbi foorumi (ava)lehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ettepanek:

 

Teha ärifoorumite alla "ühistellimused" alafoorum ja siis kõik ühistellimused sinna liigutada

lisaks muidugi oleks hea ja kes viitsib siis saab sinna oma teema teha - ala, et kui keegi tellib kuskilt puffist endale asju siis saavad teised ka endale asjad sealt tellida kui midagi vaja. Eks omad tingimused saab sinna panna ka, kes teema teevad - näiteks, et kui ei viitsi postiga jännata siis paned märkme, et ainult tellijad xxx linnast ja tulete ise järgi

 

Eks alati keegi kuskilt midagi tellib ja milleks duubeldada transa rahasi firmale kui saab need hoopis pooleks lõigata või enamgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jah - see "ülevaadete asi on ka halb, et eraldi

samahästi võisk panna topicule ette "ülevaade" ja ajada kõik kokku

 

 

ja seda netipoodide asja olen ma ennemgi juba rääkinud, et oleks korduvalt mugavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw nüüd on duubel neid, see mis on ärifoorumite all see peaks alles jääma - teise võiks ära peita või kustutada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei,

 

 

Aga kuidas nende välismaa e-poodide asjaga teeb - lükkab kõik ühte foorumsise ja lisab pealkirja ette maa nimetuse ja poe aadressi?: [uK] thebestshop.eu

mugavam ikka kui kõik ühes koos on - ei pea klikkama tuhandeid erinevaid foorumeid ligi

 

ja sama ka selel "ülevaadete" asjaga, et kui on ülevaade siis [Ülevaade]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle sobiks kui kõik välismaa poed oleks ühes foorumis. Üsna tüütu oli mobiilses seadmes Peleon'i sealt leida näiteks.

Ja ma ei usu et ükski algaja tahab just näiteks UK poode otsida, et nad peaksid eraldi alafoorumis olema.

Teiseks pole ka neid asjalikke poode nii palju et üks foorum liiga täis saaks.

 

Kõikide poodide linke ja mingit üldist tutvustust sisaldav kleepekas võiks olla ja siis kõik poodide teemad ühes foorumis.

 

Eesti ja välismaa poed võiksid küll lahku jääda.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

minagi päri nende ühte lükkamisega. Kas sellist varianti ei ole et ntx tulevad nii

 

---Soome---

bla bla

bla bla

---Iirimaa---

bla bla

jne

 

ehk nagu ühes alamfoorumis koos aga päritolumaa järgi rühmitatud, kui ei saa sobib [uk] vms variant kah

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuna soovitusteks läks, siis äkki saaks teha nii, et kui muudetakse midagi, siis ei teki nn uusi postitusi (tehku, et kõik loetud). täna juba mitu korda nii, et vaatan lugematuid sõnumeid ja voilaa, deja vu (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul juhtus selline asi, et sain maili. Uus privaat tulnud. Login sisse, vaatan PS'sse null. Polegi uut :o Lähen privaat sõnumite alla ja seal ikkagi on uus sõnum. Mingi bugi vist...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel ei tohiks ka mitte midagi viga olla, on palju suuremaid lehti olnud ja on praegugi (ka eestis). Neid MOD'e mis praegu siin on olen kasutanud mujal ilma mingi probleemita aga siin tekivad imelikud asjad täitsa lambist.

 

Jah loomulikult on nad paremad aga see raha ei tasu ära kuna me nii väiksed veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...