Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

See jääb ainukeseks erandkorraks. Pole tõesti mõtet lubada kahte kontot. Upitamise maa peale toomiseks lähevad varsti reeglid käiku.

ok, erandi saab uute reeglitega lõpetada, upid korra ja kustutamine (reegel: topelt kontod pole lubatud)

seni kui erand käitub normaalselt, pole probleemi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsam oleks ilmselt "Thanks" nupp vms.

Uuele foorumi süsteemile juba lisatud.

 

Poed Eestis all on eemaldatud nüüd postide liitmine!

 

Saan täitsa teie murest aru. Selline arutelu on väga hea, edasiviiv jõud ikkagi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pm see on selline hall ala, kus tasuks ikka viisakaks jääda, ja jälgida eeskirju. esimese "kukkumise" peale ei peaks võibolla jalaga andma, aga stabiilselt eiramine peaks lõppema karmima karistusega

 

uhvo, viska need postitused probleemid jne edasi alla

Share this post


Link to post
Share on other sites

ainult vedelike müügi värgil oleks minuarust jumet, mulle küll meeldiks.

Mis mõttes? Et vedelike müügiks on eraldi konto ok? Ehk siis foorum toetab otseselt ebaseaduslikku äri?

 

(Ettevõtte omanikuna) mina paraku seda ettepanekut toetada ei saa.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ainult vedelike müügi värgil oleks minuarust jumet, mulle küll meeldiks.

Mis mõttes? Et vedelike müügiks on eraldi konto ok? Ehk siis foorum toetab otseselt ebaseaduslikku äri?

 

(Ettevõtte omanikuna) mina paraku seda ettepanekut toetada ei saa.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Seni kuni nikotiiniga vedelikega on nii nagu on ei ole mõtet väga kobiseda. Need kes müüvad võtavad riski... müts maha nende ees. Kui asi kunagi peaks seaduse tasemel korda saama siis muidugi teised jutud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ainult vedelike müügi värgil oleks minuarust jumet, mulle küll meeldiks.

Mis mõttes? Et vedelike müügiks on eraldi konto ok? Ehk siis foorum toetab otseselt ebaseaduslikku äri?

 

(Ettevõtte omanikuna) mina paraku seda ettepanekut toetada ei saa.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Ei ei. Vedelike müügiks eraldi alamfoorum kuhu saavad teema teha niinimetatud pidevad müüjad. Sain vist õigesti mõttest aru...

 

-- 19 Veebr 2014, 18:57 --

 

Olge head visake vahepeal uuele foorumile silm peale. Enamus on tõlgitud aga mõned veel tegemises

 

http://foorum.e-suits.eu/ipb

esuits ja esuits on esimene parool mis küsib ja enda kontoga saab sisse samuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa nagu sisse logida seal uues foorumis ennast, näitab et mul pole selleks õigusi.

Kas ma millegist valesti arusaand või peabgi nii olema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa nagu sisse logida seal uues foorumis ennast, näitab et mul pole selleks õigusi.

Kas ma millegist valesti arusaand või peabgi nii olema :D

Liiga uus kasutaja pakun välja... seal vist ca 1kuu vana AB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ainult vedelike müügi värgil oleks minuarust jumet, mulle küll meeldiks.

Mis mõttes? Et vedelike müügiks on eraldi konto ok? Ehk siis foorum toetab otseselt ebaseaduslikku äri?

 

(Ettevõtte omanikuna) mina paraku seda ettepanekut toetada ei saa.

Mõeldud oli ainult vedelikke käsitlevate alaliste müügiteemade omaette alamfoorumisse koondamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz, rahune. Ikka alamfoorumit mõtlesin, jah.

Ma täiesti rahulik masmre, lihtsalt kirjutasin mis ma arvan asjast. Sa ei quote'inud midagi, seega oletasin et sa minu juttu kommenteerisid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa nagu sisse logida seal uues foorumis ennast, näitab et mul pole selleks õigusi.

Kas ma millegist valesti arusaand või peabgi nii olema :D

sa liiga uus kasutaja, sind pole seal. andmebaas on üle kuu vana seal testiks. võid kasutaja registreerida ja vaadata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa nagu sisse logida seal uues foorumis ennast, näitab et mul pole selleks õigusi.

Kas ma millegist valesti arusaand või peabgi nii olema :D

sa liiga uus kasutaja, sind pole seal. andmebaas on üle kuu vana seal testiks. võid kasutaja registreerida ja vaadata.

Peasi et pärast mingi mitme kasutaja jama ei tule kui uuele foorumile üleminnakse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Teema tõstmine lubatud kord 72h jooksul. 
2) Korrektne teema pealkiri, mida müün/ostan/vahetan/annan ara. M: (Müün) | O: (Ostan) | M/V: (Müün/Vahetan) | O/V: (Ostan/Vahetan) | AÄ: (Annan Ära). Informatiivne pealkiri ja mida rohkem infot on esimeses postituses, seda vähem tekib asjatuid küsimusi/arutelu ning seda kiiremini on lootust kaubale saada.	(kattub punktidega 9 ja 10)
3) Kui soov müüa oksjoni stiilis siis märkida mõistlik alghind (AH) millega võiks ka kaubaks minna ning soovikorral OK hind millega läheks kaubaks kohe.
4) Kõik pakkumised teemasse. Vältida privaatsõnumite teel pakkumiste tegemist eriti kui on oksjoni stiilis müügiga.
5) Peale tehingu tegemist sulgeda teema, vältimaks läbu. Teema lõpus (paremal) valides "Kiirmodereerimine - Sulge Teema"
6) Mitte muuta esimest postitust peale tehingu toimumist ära. Loe punkti 5 uuesti. Kui ei soovita oma kontaktandmeid mingil põhjusel jätta sinna teemasse pärast tehingut siis on lubatud kustutada ainult kontaktandmed ära.
7) Toote hinda ei kommenteerita/arutata! Tehingu algatajal on õigus otsustada oma nägemise järgi toote hind!
8) Tehingute teemades mitte läbustada. (üle lugeda punkt 7 veelkord)
9) Teemasse lisada kauba asukoht.
10) Toote kohta vähemalt lühike tutvustus (kirjeldus, hind, seisukord, kangus, kogus) Soovitatavalt lisada samuti ka pilt. Kasutatud asja tehingu korral kindlasti mainida seda kohe teemas.
11) Teadlikult võltsitud toodete müük originaali "pähe" keelatud. Kui on päritolu teadmata või pole selles kindel, siis mainida seda kindlasti teemas vältimaks hilisemaid arusaamatusi. E-vedelikude müügi korral mainida kindlasti ära tootja. Juhul kui segatud ise siis postituses seda mainida.

Hetkel sai siis mõne peaga pandud kokku miskit sellist. Avaldage arvamust...

Tuleb ettepanekuid veel ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

7) Toote hinda ei kommenteerita/arutata! Tehingu algatajal on õigus otsustada oma nägemise järgi toote hind! -> selle vajalikkuses ma kindel pole.... esimeses pooles siis. Aga kui keegi tuleb paneb mingi asja 10x kallimalt müüki siis selleks, et uued kasutajad orki ei kukuks võiks ikka olla lubatud hinna arutamine.

Või siis kui ime hea hind siis ei näe põhjust miks ei võiks seda kiita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See peamiselt ikka mõeldud selleks, vältimaks "arutelusi" kus keegi teab kedagi kes saab kuskilt midagi odavamalt.

Ma ei leia, et ka selles midagi halba on... see kes tahab ja hind sobib ostab ära... mõni otsib odvaimat lahendust kuid. Inimesed erinevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma leian, et müüa määrab oma asjale hinna. See on iga ühe enda asi kas otsib odavamalt või mitte.

Ma küll ei tahaks, et keegi minu kauba hinna üle spekuleerima hakkab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis, kui keegi müüks ego junni 40- jevroga ja neid müüaid oleks piisavalt, et õiglase hinnaga kaupmehed nende vahel ära kaoksid, siis ei köhataks kah keegi või?

Nats äärmuslik näide, kuid nii saan ma aru.

Ja siis jonnime siin xxx ja yyy üle! Jummala eest, ärge siis soovitage ka abivajajaile sahtled ja kappe ( no offence)

Las nad jooksevad xxx ja yyy cräpiga edasi.

 

P.S. Mina ei ole selle punktiga nõus. Läbu kohapealt ja, pole vaja risustada aga kui ,,eesti ärikas.. soovib midagi müüa, siis ei saa kuidagi vait ma olla!

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina saaks hinna kommentaaridest ainult sel juhul aru, kui ostja ise kommenteerib. Kui seda teeb miski suva tüüp foorumist, siis ei ole see kena. Kui keegi ostab peale foorumi lugemist ülehinnatud kaupa kirvehinnaga, siis on see lootusetu juhtum ja abi ei vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiski, esmakülastajatel, pole reeglina foorum ristipõiki läbi loetud, et kuvada reaalne hind. Puudub ju ühtne nn.. Enne esmast kasutamist lugeda rubriik, kus oleks lihtsustatud korras ja puust nuing punaselt lahti seletatud. Keskmine hind, akude ja clearode enimlevinud tüübid. Kohad kus kohast soetada, keskmine ooteaeg. Miks ei sobi xxx clearo akuga. Hetkel pole tegelt hullu, keegi oluliselt hingehinda ei nõua. See ehk pigem ufole, et juhul, kui tekib mingi pretsedent, siis mitte karistada nii karmilt (suhteline) hinna tähelepanu juhtimisele. N: Kui inimene tuleb siia müüma oma xxx või yyy ostetud akut, siis ikka anda teada, et sellise hinnaga siin lahti kaubast ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...