Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

mul pole. Ufo lase mulle 1 PS prooviks.

edit: refreshisin lehe ära ja logu ilmus. kas taust ongi valge, tumedamaks ei saa teha?

edit, sõnumiga hüppas uus aken lahti. see on hea. aga ma login nüüd välja korraks ja sa lase mulle veel 1 ps prooviks, vaatame, mis siis saab

Share this post


Link to post
Share on other sites

õige mõte, transparent on veelgi parem. Ps'd funkavad ka nüüd, ei tea, kas adblokk sittus hinge, aga kui ab välja lükkasin, hakkas kõik toimima. ilmselt oligi see põhjus. samas imelik, et seal päises ei näidanud ennem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt, töö juures jälle see kurikuulus 'ei näe uut priva sõnumit' jama. Juhtpaneel (0 uut sõnumit)

Vaatan ps'se - 1 uus sõnum ...Brauseriks on Chrome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Müügi ja ostu teemades võiks saada teemat muutes panna "MÜÜDUD või Ostetud" mis automaatselt ka teema lukku paneks..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingid botid on jälle kollitama hakanud, just bännisin ühe ära ja teema kustutasin. Kas miskit sellist ei saa teha, et panna regamisel mingi küsimus näiteks. Mingi selline millele eestlasel pole vastamisega probleemi. Sommid lahendasid sellega omal boti probleemi.

Seal küsitakse: millest siin foorumis räägitakse. Mis arvad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingid botid on jälle kollitama hakanud, just bännisin ühe ära ja teema kustutasin. Kas miskit sellist ei saa teha, et panna regamisel mingi küsimus näiteks. Mingi selline millele eestlasel pole vastamisega probleemi. Sommid lahendasid sellega omal boti probleemi.

Seal küsitakse: millest siin foorumis räägitakse. Mis arvad?

Kusjuures see on lihtne ja täiesti toimiv lahendus, olen seda mitmes foorumis kasutanud.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

see "find us on facebook" osa on küll veidi aiataha läinud, väiksema browseri akna korral pressib foorumi pealehe liiga kitsaks kokku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah ma mõistan aga kuidagi on vaja foorumile reklaami teha ja facebook on selleks väga hea lahendus. Akna peab ikka päris väikseks tegema ennem kui kujundust muutma hakkab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...