Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Off-Topic :
Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

 

See nüüd muidugi küll hea pole... Samas ajakirjanik nii õrna hingega?

Üldiselt halvasti ütlemised on ära korsitatud .... ma ei tea kas mingid sanktsioonid ka tehtud või mitte. Mina midagi teeks kui inimene ikka viisakalt teist kuu peale ei oska saata siis võiks natuke veel koolis käia.

Nähavatakse siis kui teema on väga mitu korda läbi arutatud ... erinevates teemades korduvalt tõstatud... vastatud... ja veelkord vastatud ja kui siis ka ikka küsitakse sama asja siis no... laiskus, laiskus, laiskus ... või puudulik lugemise oskus - mõlemad peaks olema hea tahtmise korral ravitavad. Tuleks ennem olemasolev info läbi lugeda ja otsinguga sõbraks saada mitte loota, et samale küsimusele jälle kohe keegi uuesti viiskalt viitsib vastata... eriti kui vastus 2lk tagasi olemas.

NB! mina tegin esimese postiuse foorumisse ~1 kuu peale liitumist ... sinna maani tegelesin lugemisega :D.

 

-- 13 Mai 2014 21:44 --

 

Ja ma ei tea kas ühe kasutaja alusel on õige terve foorumi suhtumise kohta järeldusi teha.

 

AJakirjanik on noor tütarlaps, kes ei viitsi juraga tegeleda. Lugu ei saa tõsiselt võtta, veel vähem oma nime alt avaldada, kui allikas on ... nagu ta on.

Üldiselt mulle meeldib see, et teemad siin foorumis on vabad ja diskussioonil lastakse vabalt tekkida. Küll aga uuele tulijale on 12st leheküljest jube keeruline leida vastust sellele, kas vatti on vaja keeta või mitte. Sestap kiputaksegi küsima ja jääb mulje, et ei viitsita otsida. Ühe inimese järgi KINDLASTI ei saa foorumile nägu panna aga nagu öeldakse - vägivald kasvatab vägivalda ja niiviisi on osad teemad tõesti nagu delfi kommentaarium.

Olin isegi välismaisesse foorumisse ümber kolimas aga õnneks sain enne pihta, et kõneall olev inimene ja veel mõned ongi sellised teemast-teemasse teravalt ütlejad ja niisama karmi lapsepõlvega.

 

Ma ei ütleks, et peab kehtestama mingid räiged reeglid sest sadasorti, tugevalt modetud foorumid on igavad ja tuimad .. see siin on kodune, kui aint purjus kasuisa vähem peksaks :D

Teisalt jälle on kahju, kui heade soovide ja ausate küsimustega inimesed kaarega kuupeale saadtakse :(

 

Kasutan siin juhust ja ütlen kohe ära, kui tuleb foorumisse algaja ja küsib lolli küsimuse, siis enne kui pikalt saadate, saatke minu postkasti. Ma viitsin seletada ja aidata neil esimest geari leida, sest olen värskelt ju ise samast kohast tulnud. Kui ma enam ei viitsi, siis ütlen, keegi teine viitsib.

 

(Mõttekoht - teema "Foorumi abilised uutele liitujatele" kus all saad ennast kirja panna või kirjast maha võtta seletava ja aitava inimesena. Uus inimene saadetakse hoobilt sinna, valib sealt meelepärast tegelase ja kirjutab tollele PM'i ja see selgitab basic asjad PLUS foorumi kasutamise eripärad uuele ära - kust infi leida, kes tülinokkijad on ja kelle pahasti ültemisi tõsiselt tuleks võtta jne.)

 

 

Edit: Too tüdruk teeb loo ikka, kui põneva infi kokku saame aga foorumisse ta ütles, et väga ei kipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajakirjanik mai ääs

 

Igaks juhuks võiks am mulle anda nädalaks, kui see võimalik

mis turtsud täna :D võta paus, popsuta natuke kangemat ja tõmba õllet peale (psühho) - (esiga) + (õlut) = :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt võib ju sellise algajate nurgakese/teema teha. Sellise noob friendly, kus siis kohe peale ei hypata ja algajad saavad oma kysimusi kasvõi 10 korda kysida.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Njamh, üldiselt ma nõustun 4ulariga. Mul on kaks tuttavat tüdrukut, kes ei logi foorumisse enam kuna küsimuste peale nähvatakse palju ja üleüldse peavad seda hullemaks, kui delfi kommentaarium. :D Nüriks teeb asja aga see, et üks neist on ajakirjanik, kes meid aitama pidi :(

 

See nüüd muidugi küll hea pole... Samas ajakirjanik nii õrna hingega?

Üldiselt halvasti ütlemised on ära korsitatud .... ma ei tea kas mingid sanktsioonid ka tehtud või mitte. Mina midagi teeks kui inimene ikka viisakalt teist kuu peale ei oska saata siis võiks natuke veel koolis käia.

Nähavatakse siis kui teema on väga mitu korda läbi arutatud ... erinevates teemades korduvalt tõstatud... vastatud... ja veelkord vastatud ja kui siis ka ikka küsitakse sama asja siis no... laiskus, laiskus, laiskus ... või puudulik lugemise oskus - mõlemad peaks olema hea tahtmise korral ravitavad. Tuleks ennem olemasolev info läbi lugeda ja otsinguga sõbraks saada mitte loota, et samale küsimusele jälle kohe keegi uuesti viiskalt viitsib vastata... eriti kui vastus 2lk tagasi olemas.

NB! mina tegin esimese postiuse foorumisse ~1 kuu peale liitumist ... sinna maani tegelesin lugemisega :D.

 

-- 13 Mai 2014 21:44 --

 

Ja ma ei tea kas ühe kasutaja alusel on õige terve foorumi suhtumise kohta järeldusi teha.

 

AJakirjanik on noor tütarlaps, kes ei viitsi juraga tegeleda. Lugu ei saa tõsiselt võtta, veel vähem oma nime alt avaldada, kui allikas on ... nagu ta on.

Üldiselt mulle meeldib see, et teemad siin foorumis on vabad ja diskussioonil lastakse vabalt tekkida. Küll aga uuele tulijale on 12st leheküljest jube keeruline leida vastust sellele, kas vatti on vaja keeta või mitte. Sestap kiputaksegi küsima ja jääb mulje, et ei viitsita otsida. Ühe inimese järgi KINDLASTI ei saa foorumile nägu panna aga nagu öeldakse - vägivald kasvatab vägivalda ja niiviisi on osad teemad tõesti nagu delfi kommentaarium.

Olin isegi välismaisesse foorumisse ümber kolimas aga õnneks sain enne pihta, et kõneall olev inimene ja veel mõned ongi sellised teemast-teemasse teravalt ütlejad ja niisama karmi lapsepõlvega.

 

Ma ei ütleks, et peab kehtestama mingid räiged reeglid sest sadasorti, tugevalt modetud foorumid on igavad ja tuimad .. see siin on kodune, kui aint purjus kasuisa vähem peksaks :D

Teisalt jälle on kahju, kui heade soovide ja ausate küsimustega inimesed kaarega kuupeale saadtakse :(

 

Kasutan siin juhust ja ütlen kohe ära, kui tuleb foorumisse algaja ja küsib lolli küsimuse, siis enne kui pikalt saadate, saatke minu postkasti. Ma viitsin seletada ja aidata neil esimest geari leida, sest olen värskelt ju ise samast kohast tulnud. Kui ma enam ei viitsi, siis ütlen, keegi teine viitsib.

 

(Mõttekoht - teema "Foorumi abilised uutele liitujatele" kus all saad ennast kirja panna või kirjast maha võtta seletava ja aitava inimesena. Uus inimene saadetakse hoobilt sinna, valib sealt meelepärast tegelase ja kirjutab tollele PM'i ja see selgitab basic asjad PLUS foorumi kasutamise eripärad uuele ära - kust infi leida, kes tülinokkijad on ja kelle pahasti ültemisi tõsiselt tuleks võtta jne.)

 

 

Edit: Too tüdruk teeb loo ikka, kui põneva infi kokku saame aga foorumisse ta ütles, et väga ei kipu.

Väga hästi öeldud (Y) Olen ise umbes samalajal siia foorumisse satttunud, kui unemployer. Avastamis maad on veel küllaga. Foorumit loen pea igapäevaselt ja küsimusi igasuguste asjade kohta tekib päris tihti, kuid enamasti jätan küsimata just nende teravate vastuste tõttu.

 

Ja väide, et algajatel on siit foorumist raske abi leida/alustada, vastab minu kogemuste põhjal paljuski tõele. Olen paljudele tuttavatele soovitanud seda foorumit, et lugege ja uurige enne kui hakkate kuhugi e-suitsupoodi sisse marssima. Enamasti nädal hiljem, kui küsin, et kas hakkas huvi tekkima asja vastu, siis vastus on, "ahh ma ei saanud midagi aru sellest värgist..." Samas ma ei taha vinguda siin, kuna hetkel paugust puudub mul ka ettepanek, kuidas see foorum võiks olla ülesehitatud, et ka uued tulijad siit lihtsalt algust saaksid teha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt võib ju sellise algajate nurgakese/teema teha. Sellise noob friendly, kus siis kohe peale ei hypata ja algajad saavad oma kysimusi kasvõi 10 korda kysida.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

+1 ja tuleks veel stickyse üldlevinud küsimuste lingid konkreetsele postitusele panna. ntx see miks vedelik läheb tumedaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki oleks abiks KKK, enamlevinud küsimused koos lühivastuse või viitega?

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt mina pooldan ka seda korduma kippuvate küsimuste teemat. Ufo võiks alguse ära teha ja siis juba sealt edasi noobide asi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

veel mõned ongi sellised teemast-teemasse teravalt ütlejad ja niisama karmi lapsepõlvega

Kui sa vaid ennast kõrvalt näeks (facep)

Mõttekoht - teema "Foorumi abilised uutele liitujatele" kus all saad ennast kirja panna või kirjast maha võtta seletava ja aitava inimesena. Uus inimene saadetakse hoobilt sinna, valib sealt meelepärast tegelase ja kirjutab tollele PM'i ja see selgitab basic asjad

+1 (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See näkkukargamine ja norimine on viimasel ajal häirima hakanud küll ja olen päris palju ka kustutanud.

Üldiselt võiks tülinorijatele vastu nina anda.

Ja algajate nurgake on superhea mõte (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See näkkukargamine ja norimine on viimasel ajal häirima hakanud küll ja olen päris palju ka kustutanud.

Üldiselt võiks tülinorijatele vastu nina anda.

Ja algajate nurgake on superhea mõte (Y)

+1, TÄIESTI nõus.

 

Igaljuhul kellele kuskil liiga tehakse palun mulle PS saata teema lingiga. Asjad on natukene käest läinud küll. Õnneks uues süsteemis saab jagada karistusi ja igasuguseid muid piiranguid.

 

-- 14 Mai 2014, 00:39 --

 

Üldiselt võib ju sellise algajate nurgakese/teema teha. Sellise noob friendly, kus siis kohe peale ei hypata ja algajad saavad oma kysimusi kasvõi 10 korda kysida.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Mõtlen sellele. Ilmselt siis eraldi alamfoorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, kas tehniliselt oleks võimalik üleüldsegi kogu muu foorum ära keelata algajatele ja jätta kuni nii 50 postini ainult mingine nuubide sektsioon nähtavaks?

See on suht lamp mõte ka...ma ie kujuta ette kui vajalik või mõistlik see tegelikkuses oleks.

 

Pros: Nuub ei aja kohe keerulise mambo-jambo + õela mölaga ennast segadusse, välistab igasugused "spioonid" muudest foorumitest/poodidest siinsele infole ligi saamast.

Cons: Kogenud veiper on äsja avastanud foorumi ja mõtleb, et siin ongi ainult mingid poole ülbased koos kes muudkui ühte ja sama asja küsivad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära kaotada offtopic-nupp? Kas see, kui ma annan ennetavalt teada, et ma ise ka tean, et mu järgnev jutt ei haaku teemaga, peaks nende uitmõtete valesse kohta oksendamist kuidagi õigustama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära kaotada offtopic-nupp? Kas see, kui ma annan ennetavalt teada, et ma ise ka tean, et mu järgnev jutt ei haaku teemaga, peaks nende uitmõtete valesse kohta oksendamist kuidagi õigustama?

OT'st saab ontopicu teha ... kui adminnid viitsivad siis nad võiks agresiivsemalt teemasid lahti tõsta... väga sageli areneb OFFT'st täiesti korralik uus teema välja.

Seda on tehtud ka aga võiks rohkem äkki teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nupp peaks olema selleks kui tõesti väga vaja oleks teemas miskit öelda aga see ei haaku teemaga. Ideekohaselt vähemalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idee kohaselt siis.

 

Off-Topic :
Mind intrigeerib see viimasel ajal kusagilt ilmunud idee, et väikestele tehakse liiga. Alguses kostis see nagu vaikse sõnakõlksuna, siis ühel hetkel tõstatati üles süveneva murena rahva käekäigu pärast, täna serveeritakse aga juba kui fakti negatiivsest iibest? Aga kus need faktid on? Sheerige linke palun, sest mulle on siiani tundunud, et munast koorunutega ikka väga kenasti suheldakse ning neile hüva nõu antakse.

 

Minu enda toon on muutunud tõredaks näiteks sellisel juhul, kui keegi neid nõusid järjekindlalt vasakule ja paremale jonniva lapse moel kildudeks diskvalifitseerib ning kõik teised meetodid ka paistavad ammendunud olevat. Või näiteks siis, kui mõni noor järsku leitnandi käriseva häälega teatab, et tehtagu seda-toda ja nõuab aru andmist, miks tema medalid tal veel rinnas ei kõlise.

 

Olen olnud tunnistajaks küll sellele, kuidas oma vaiba just lahti rullida jõudnud müüjale teinekord preventiivselt pauk kirja pannakse, tihti mõnda keelatud kohta. Aga endiselt -- kus neid tibusid tapetakse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh:

 

 

Idee kohaselt siis.

 

Off-Topic :
Mind intrigeerib see viimasel ajal kusagilt ilmunud idee, et väikestele tehakse liiga. Alguses kostis see nagu vaikse sõnakõlksuna, siis ühel hetkel tõstatati üles süveneva murena rahva käekäigu pärast, täna serveeritakse aga juba kui fakti negatiivsest iibest? Aga kus need faktid on? Sheerige linke palun, sest mulle on siiani tundunud, et munast koorunutega ikka väga kenasti suheldakse ning neile hüva nõu antakse.

 

Minu enda toon on muutunud tõredaks näiteks sellisel juhul, kui keegi neid nõusid järjekindlalt vasakule ja paremale jonniva lapse moel kildudeks diskvalifitseerib ning kõik teised meetodid ka paistavad ammendunud olevat. Või näiteks siis, kui mõni noor järsku leitnandi käriseva häälega teatab, et tehtagu seda-toda ja nõuab aru andmist, miks tema medalid tal veel rinnas ei kõlise.

 

Olen olnud tunnistajaks küll sellele, kuidas oma vaiba just lahti rullida jõudnud müüjale teinekord preventiivselt pauk kirja pannakse, tihti mõnda keelatud kohta. Aga endiselt -- kus neid tibusid tapetakse?

Jonniv laps või mitte, inimesed on erinevad ja ärme hakkame keerutama - minu postid on teinekord üle-entusiastlikud ja agarusest saab ogarus. Olen nõus, see on minu iseloomu joon. See, et sa tuled sel kohal rääkima natural selectionist või minu geenirea jätkumisest on täiesti ebavajalik! Kui sind nii häirib minu käitumine, siis kirjuta mulle postkasti mitte ära esine mingisuguse luuleõhtuga siin kommentaariumis. Olen alati avatud diskussioonidele, kui vastas on kainelt argumenteeriv inimene. Kui vastas on jeesus oma täiesti .. ma ei tea kust kohast välja tõmmatud otsese vihaga, siis flipin ka ise ära ja kukun vastu lahmima. Kui me postkastis asju selgeks ei saa ja ikka väga erimeelsustele jääme, siis minupoolest saame kokku ja peksame, kuniks üks kukub aga foorumi teemadest võiks selle isikliku arvamise loo eemale hoida.

Lisaks, seesama sinu küsimus siin: "Näidake fakte, kus kiusatakse, keda pekstakse?" MIKS!? Kui nii on öeldud ja juba foorumi omanikul on selline negatiivsus ja häma silma jäänud siis nii on ju. Milleks sulle vaja mingeid fakte või mingit tõestamist noh? Näitab jällegi seda, et sind tegelt väga ei huvitagi vaid tahaks lihtsalt kuskil kellelegi ära panna ja üks eestlane lõunaks nahka pista.

Kui sul on sellega endiselt probleem ja minu vastus ei ole sulle ammendav siis palun, kirjuta mulle, katsun veel selgitada. Ei ole mõtet teemat si**uda.

 

Off-Topic :

neile inimestele, kes ei viitsi otsida ja satuvad seeläbi õnnetusse

kehtib looduslik valik

advanced noobidele, kes mechi peale hakkavad minema

on broneeritud Darwini auhind

kui üks laisk saab esikaanele otsast lennand sõrmedega, siis kannatan mina, kannatab elevandimees ja kõik teised veipijad

akuutse naeruvalu käes

kui mingi idikas vaatamata sinu lahmimisele ikkagi ette võttab ja omal kuradi kassi või hamstri õhku laseb, siis saini petitsioone palju tahad

aga loom on tema käest lõpuks vääramatult pääsenud

võta mind elavaks näiteks - kärsitu idioot, kes ei kannata oodata ja tahab KOHE! ja KÕIKE

aga ikka veel hingab minu õhku

kui ta tahab paksu auru võtta kaasa marketingireisile, kus mind kaasas ei ole, siis seal ma talle coili ei keera

ning see keeramata sügelev coil annab šansi ka teistele geenipagasitele

Milleks? Kellele seda vaja oli? Kelle küsimustele see vastas või keda see aitas? Puhtal kujul tühi ärplemine!Ma leian, et minu küsimused olid ausad ses osas ja minu mure on reaalne sellest, kuidas Eestis asju ära tembeldatakse meedias. Olen 8 aastat ühe kollase väljaande juures töötanud ma ju natuke vast jagan ka millest ma räägin. Milleks lahmima hakata?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esialgse plaani kohaselt nädalavahetusel siis foorum.e-suits.eu muutub e-suits.eu ja saab uue süsteemi. Domeeni asi lahtine aga nädalavahetusel üritan süsteemid ära vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas jäävad PS-s vastatud küsimused nägemata nendel alustajatel, kes samadele küsimustele vastuseid otsivad. Oma küsimustele vastuste leidmine võiks aga selle foorumi mõte ju ollagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PSis vastamist võiks tõesti natukene vältida. Mu pärast olgu kasvõi igal uuel kasutajal uus teema Algajate alamfoorumis. Info peaks olema kättesaadav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vb osad veits kardavad küsida teemades jne.. personaalselt veidi lihtsam küsida.

Sellises situatsioonis, kus vastus võib huvitada rohkemaid inimesi postitab vanem kasutaja ehk foorumisse anonüümse küsimuse ja oma vastuse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...