Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

mingit linnukest, vasemale, ei anna kylge poogita, alates uutest sõnumitest?

vajutan kyll tärni/palli vms peale, aga vehel moblal ei taha täpselt sinna visata 

selline junn näiteks või mida iganes taolist icon_newest_reply.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobiiliga vaadates ei viska jah alati paraku viimase lugemata postini aga mis see paar näpuviibutust kerimiseks ikka teevad mehele :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal on nupp juba olemas ju. ega siis kaks paremaks ei tee.

Näita selle asukoht mulle   :)

Ma vist pime   :D

Alati muideks alati browserist ei olene, telo võib ka saast olla, koduleht jne. Aga märke puhul, nagu ennem, poleks probleemi

 

Ma näen paremal # 123  kõik järjest lähevad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobiiliga vaadates ei viska jah alati paraku viimase lugemata postini aga mis see paar näpuviibutust kerimiseks ikka teevad mehele :P

 

Teeb mehele tugevamad näpud... äkki kunagi on vaja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen pime või... aga oma postitust kustada ei saa? Saan aint ära muuta... ma ei tea punktiiri näiteks asemele panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 korda mõõdab ühe korra postitab :D Mulle käib rohkem närvidele see, et teema pealkirja muuta ei saa. Nii kui müüki midagi lisandub/maha läheb pean uue teema tegema kuigi vanas foorumis sai pealkirja kohendada vastavaks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iga asja jaoks ikka uus teema.

 

Ei näe põhjust miks peaks oma postitusi saama kustutada.

 

1. sai valesse teemasse

2. postisus sai tehtud reede õhtul aga laupäeva hommikul ei tundu see enam mõistlik jutt :D.

3. jne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iga asja jaoks ikka uus teema.

Eelmises foorumis mingi tüüp sai ropu sõimu saatel üle kukla, kui tegi kolm ostu teemat 2 päeva vältel. Tahtis osta 3 erinevat asja aga vajadus neile tekkis aegamööda kuna oli algaja. 

Nii ka mina eelistaks hoida endal ühte müügiteemat, mida pidevalt appdeitida kuna mul PIDEVALT midagi tekib müügiks, sest kohver ajab üle ääre aga muudkui ahnitsen uut kola juurde. 

Vanas foorumis sai...   :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubamatu on kedagi sõimata selle eest. Nii ei jää teemadesse mingit selgust kui pidevalt muudetakse jne. Teed mitu ja asi korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge virisege, rääkige parem sellest, kuidas guugle

plussi seda linki panna.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge virisege

 

Korrektne kriitika ei ole virisemine. Pigem on see tunnistus üleolevast suhtumisest ettepanekutesse. Eriti küüniline on ostu-müügi teemade vorpimise vajadus /kustutamise keeld - aasta jooksul ei suudeta selle vajadust tõestada, ainuke argument "nii peab" ja lõuad pidada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korrektne kriitika ei ole virisemine. Pigem on see tunnistus üleolevast suhtumisest ettepanekutesse. Eriti küüniline on ostu-müügi teemade vorpimise vajadus /kustutamise keeld - aasta jooksul ei suudeta selle vajadust tõestada, ainuke argument "nii peab" ja lõuad pidada...

 

Pean siin nõustuma. Asjadele, mida on korduvalt ja palju palutud/nõutud võiks siiski natuke tähelepanu pöörata. Minu ja paljude jaoks on vajalik pealkirja muutmine. Kirjutasin oma arvutimüügi teemasse, et protsessor on kaheksa tuumaline kuigi mõtlesin kirjutada 8 threadi. Siiani on see nüüd eksitava pealkirjaga :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei maksa mu sõnadest valesti aru saada, see oli sõbralik soovitus kõigest. Ostu müügi teemadega on niimoodi, et kui seal lubada muudkui muuta, siis lõpuks läheb asi liiga segaseks. Näiteks võib pahatahtlik müüja muuta hinda ja kasvõi eset ennast, müües näiteks esialgse terve asja pähe hiljem katkist jne.

Kui ikka reede õhtul tehtud teema läks aia taha, siis peab selle kustutama ja uue tegema. Lihtne ju. Ja kui on palju asju müüa, siis peab olema kas hulgi teema/müük või lihtsalt palju teemasid.

Edu kõigile. Osad asjad on lihtsalt nii nagu nad on. Esialgu kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Back to top ma ei suuda ka tuvastada kuskilt. Võiks vast olla =)

Uurin kuidas lisada, Pole kursis selle theme majandusega.

 

Ei maksa mu sõnadest valesti aru saada, see oli sõbralik soovitus kõigest. Ostu müügi teemadega on niimoodi, et kui seal lubada muudkui muuta, siis lõpuks läheb asi liiga segaseks. Näiteks võib pahatahtlik müüja muuta hinda ja kasvõi eset ennast, müües näiteks esialgse terve asja pähe hiljem katkist jne.

Kui ikka reede õhtul tehtud teema läks aia taha, siis peab selle kustutama ja uue tegema. Lihtne ju. Ja kui on palju asju müüa, siis peab olema kas hulgi teema/müük või lihtsalt palju teemasid.

Edu kõigile. Osad asjad on lihtsalt nii nagu nad on. Esialgu kindlasti.

Täpselt minu mõte ja kui keegi palub minult miskit muuta siis ma teen seda otseloomulikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uurin kuidas lisada, Pole kursis selle theme majandusega.

 

Täpselt minu mõte ja kui keegi palub minult miskit muuta siis ma teen seda otseloomulikult.

 Lehe lõppus olemas. Keskel nooleke, mis tumeroosaks läheb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...