Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

 Lehe lõppus olemas. Keskel nooleke, mis tumeroosaks läheb.

 

Joppenpuhh see foorum on orienteerujatele mõeldud :D Otsi ja kammi ja avasta :D Siiski iga posti jures oleks äge. Mitte vajalik...aga äge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inglise keelde on võimalik saada? Eesti lõhub silma ja pead...

Nagu kodumaine windoosa, väga vale on kõik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline nali, et uuendasin IE10 IE11 peale ja nüüd siin foorumis copy-paste (ctrl+v) enam ei tööta. Võib ka parema hiireklõpsuga valida "kleebi", aga tulemus puudub :cry:

 

Edit: Chromega toimib OK 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin ka nalja pärast IE11 ja mul toimib igast asendist copy/paste, muidu Chromi kasutan 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul otsingukasti laseb copyda, aga kommenteerimise kasti ei lase mitte üks kriips. Veel ka selline asi, kui  valid show all emoticonid, siis sellest tabelist neid ei sisesta, alt servast valides aga küll.

Ilma (õlut)vist hakkama ei saa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kohustad mind sind putsi saatma :D

Ole nüüd hea laps, võta need rohud sisse, mis arstitädi sulle välja kirjutas ja mine tuttu. Siis saad homme jälle foorumisse mängima.

 

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viga on vist sisetamiskastis, sest kui selle vasakust ülanurgast teksti toimetamine välja lükata, siis copy-paste toimib.

 

Sellest jamast natuke juttu http://community.invisionpower.com/resources/bugs.html/_/ip-board/internet-explorer-11-copy-paste-issue-r42941

 

Jõudsin ka Google-s sama vastuseni, aga sa postitasid kiiremini  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

g0nadz võiks kaineks saada esiteks ja teiseks, ie-d vaja vaid mõnel päeval aastas, kamoon  :razz: 

 

 

 

Sai ju öeldud, et MultiTsiteeri nuppu tuleb vajutada kõigi postide juures, mida tsiteerida tahad.

 

 

ma vanaks jäänud, mõtlesin ikka liiga loogiliselt, ei tulnud selle peale, et lihtsat asja annab nii keerukaks teha. VABANDUST, TÕESTI MINU PAHA   :?

kuna 2 esimest tsitaati olid yhes postis ehk juba 1 nendest tsiteeritud, siis ma võtsin loogiliselt, et ma tsiteerin seda posti kus on 2 postitust ja tsiteeritakse mõlemad ära.

Vabandust jällegi, aga see tundub nagu läbi tagumiku (loe: perse) tsiteerimine

 

äkki minu, vana dziisase jaoks tekitatakse veel yx nupp "tsiteeri kõik" , et ma ei peaks seda porri kasutama. 

näiteks 10 inimest tsiteerivad, siis ma nagu vana lammas pean kõik postid eraldi yle käima.....kus on loogika?

ainuke eelis sellel systeemil on, et saab hästi kontekstist asju välja rebida. tean, et uhvo ei viitsi eriti liigutada, aga arvan, et kui systeemis nats surfata (mis ta neid coinide tiksumist ikka öösiti vahib), siis saaks nagu asja lihtsamalt lahendada.

 

ma ei hakka niisama teise teemasse postitama, võibolla ma ainuke vana lammas, kellele see tagumikust käik ei meeldi, aga äkki leidub veel mõni lammas peale minu. siis ehk tasuks asja peale mõelda

 

täiesti kainelt kirjutatud, isegi koristasin toad ära, homme enam ei pruugi olla, naine läks endale maffioosost meest otsima, vähemalt nädalaks olema ma home alone   (psühho)

 
 

 

 

ma tahaks lihtsalt teada, kas ma ainuke eesel, sorry, lammas  siin vabariigis  :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:razz::idea:(esiga)

need 3 tükki on lohistatud hiirega 'näita kõiki' aknast. toimib küll ju

 

Mul otsingukasti laseb copyda, aga kommenteerimise kasti ei lase mitte üks kriips. Veel ka selline asi, kui  valid show all emoticonid, siis sellest tabelist neid ei sisesta, alt servast valides aga küll.

Ilma (õlut)vist hakkama ei saa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:razz::idea:(esiga)

need 3 tükki on lohistatud hiirega 'näita kõiki' aknast. toimib küll ju

:-D Lohistamise peale ei tulnudki, tegin harjumuspärase topeltklõpsu, aga copy-pastega on endiselt jama. Jutt siis endiselt IE11 (ver 11.0.9600....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vältida arusaamatusi siis.

 

Igal kasutajal 5000 privaatsõnumi jaoks ruumi.

Failide jaoks 100mb ning ühe postituse kohta max 10mb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii tahvli kui ka telefoniga jutukas vist ei toimi. Ei tea kas androidi kamm või miski muu teema kuid selline tunne nagu oleks üksi jutukas- mingit liiklust ei toimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii tahvli kui ka telefoniga jutukas vist ei toimi. Ei tea kas androidi kamm või miski muu teema kuid selline tunne nagu oleks üksi jutukas- mingit liiklust ei toimu.

chromega töötab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind häirib peale uuendust see, et enam ei tule pop-upi, kui keegi ps saatnud. Samuti nüüd tüütab foorumi igakord meilile teavitust saata.  Ma ei ole väga süvenenud, äkki kuskilt profiilist vaja midagi muuta lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...