Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Eks neid teemasid ongi ju palju. Paljud inimesed ei kliki neid kõiki läbi.

Keegi tahab kaupa, kas müüja peab end tagasi hoidma siis? Loogiline on ju et ma pakun.

Mis sest poest muidu pidada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeah, vabandan, et eeldasin, et kogu teema on läbi loetud :(

Tulevikus sarnast probleemi enam tekkida ei tohiks, olen nüüd sama staatusega mis muudki kasutajad (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab, et kaks impulsiivset kokku saanud. Üks lahmib arvamusi ja teine rebib endal pagunid maha. See polnud kindlasti minu plaan ega tahe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahu, Spezz juba mitmeid kordi palunud kodurahu huvides seda teha. 

 

Noh, siis on see tõesti tema enda soov. Ju siis kedagi häiris..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemasi saab ignoreerida nüüdsest.

 

 

 

PpddIk7.png

 

 

PS: Ei midagi isiklikku näiteks toodud teema kohta. Hetkel vaid ärifoorumites!

Ma näen ignoreerimise nuppu mingi suvalise müügiteema juures, aga näiteks "Poed Eestis" alamteemades seda pole. Et mis mõttes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostu/müügi reeglites on ka punktid, kus läbustamine, hinna targutamine ja muu asi on keelatud.

Kui inimesele minu pakkumine ei sobi, siis ta ütleb seda ise. Mida ta ka tegi eks.

Moderaator isiklikult mõni minut peale postitust hakkab pahandama ja siis kustutama...

Kui mina tegin midagi valesti, siis okei, vabandan. Meil peaks olema nagu vaba turg?

Viimaseid müügi teemades olevaid agressiivseid kommentaare lugedes ei tundu see aga nii.

Meil on vaba riik, vaba foorum. Siin kisub aga monopoliks pigem.

Võimalik, et see on mul mingi paranoia, aga müügiteema on tänitamist täis.

 

Head,

Maitsev Aur

 

Tegelikult on need reeglid selles mõttes natuke jäigad, et mõnikord on hinna kommenteerimisel pointi. Pean silmas olukorda, kus hind on ilmselgelt kõrgem kui teistel Eesti müüjatel. Lihtsalt lahmimine stiilis hiinast saab odavamalt või mina ei võtaks seda isegi tasuta, pole tõesti mõtet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui juttu sellest teemast: http://e-suits.eu/topic/2978-o-mech-modi/ - siis seal on rohkemat taustaks kui foorumit vaadates näha. Pikem vestlus sel teemal oli foorumi chatis.

Ehe näide sellest, et jututuba ei sobi foorumiga kokku kuna alla 1% foorumi liikmetest arutab ja otsustab asju, millest ülejäänutel ei pruugi aimugi olla, rääkimata võimalusest sõna sekka öelda.

 

See lihtsalt minu arvamus hääbumismärke näitava foorumi üldisest olukorrast, ei midagi isiklikku kellegi vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmisega 100% nõus. Kuna ei istu 24/7 jutukas ja viskan ainult õhtuti foorumile pilgu peale kus pole suurt midagi muutunud(v.a. müügi teemade upitamine) siis jääb küll mulje, et kõik tarkus käib läbi jutuka millest märki maha ei jää.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et siis paneme parem jutuka kinni, ennem kui foorum ära sureb?  8-)

 

 

Jutukas  pole midagi otsustatud, samas pead ei anna, sest ei ela seal.

Ja mida yldse otsustada, reegleid tehti ju foorumis yhiselt.

 

 

Kui võtta kokku eilne päev, siis :

Klient tahtis kasutatud kaupa

Müüja pakkus uut kaupa

Mode teavitas ja kustutas pakkumise ära

Müüja vihastas, et kustutati

Postitus taastati

Müüja vihastas, et taastati.

Model kopp ees ja andis lahkumisavalduse

Ostja kaupa ei saanud 

 

Kõik on " rahul", elu läheb edasi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus ma ei räägi otsustamisest vaid erinevatele probleemidele lahenduse saamisest. Nt. Keegi küsib jutukas mingile probleemile lahendust, kurud lendavad peale ja probleem leiab kiirelt lahenduse. Kui nüüd äkki kellegil tekib analoogne probleem siis foorumist ta lahendust ei leia, sest asi lahendati jutukas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus ma ei räägi otsustamisest vaid erinevatele probleemidele lahenduse saamisest. Nt. Keegi küsib jutukas mingile probleemile lahendust, kurud lendavad peale ja probleem leiab kiirelt lahenduse. Kui nüüd äkki kellegil tekib analoogne probleem siis foorumist ta lahendust ei leia, sest asi lahendati jutukas.

Olen nõus, et jutukas on enam-vähem foorumi surm.

See fakt on juba linti saadud aastaid tagasi

http://www.youtube.com/watch?v=Iwuy4hHO3YQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et siis paneme parem jutuka kinni, ennem kui foorum ära sureb? 8-)

 

 

Jutukas pole midagi otsustatud, samas pead ei anna, sest ei ela seal.

Ja mida yldse otsustada, reegleid tehti ju foorumis yhiselt.

 

 

Kui võtta kokku eilne päev, siis :

Klient tahtis kasutatud kaupa

Müüja pakkus uut kaupa

Mode teavitas ja kustutas pakkumise ära

Müüja vihastas, et kustutati

Postitus taastati

Müüja vihastas, et taastati.

Model kopp ees ja andis lahkumisavalduse

Ostja kaupa ei saanud

 

Kõik on " rahul", elu läheb edasi.

Polnud kusagil kirjas, et kasutatut tahtis. Väga ühepoolne jälle.

Ja pole keegi sundinud lahkuma anetipostilt. Kallutatud ja vale kokkuvõte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu isiklik arvamus ei saa vale olla, ega ma krt p-koreas ela, et õige on vaid kim hui nungi arvamus!

Otseselt ei sundinud keegi lahkuma, aga läbi lillede vihjeid on siin ikka olnud nn töö ja koduse rahakoti segi ajamisest.

 

Peaks ise pulti kanditeerima, müügiga ei tegele, nii et vihjeid minu pihta ei saa saata, aga kardan, et siis läheb käest ära asi  (relv)

Sp ei tee ka seda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nende teemade ignoreerimisest kasu on, kui uue postituse näol ikka endast märku annavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt käib mulle pinda see pidev upitamine...up ja up. Midagi sisulist lisatud pole. Hinnad on ka nagu nad on...(mitte parimad eestis) või siis pole kaup enam atraktiivne...

Selle vastu muidugi rohtu pole ja nagu eespool öeldud on - ignoreerimis nupp aitab. Samas ei saa mina modena kõike ignoreerida ja pean jälgima ka neid teemasi, mis mind üldse ei huvita.

Seni olen alati teadete peale reageerinud ja korra päevas loen uued postid läbi.

Jutuka kohta niipalju, et seal olen ka paar korda käinud. Mitte küll e-suitsu teemal. Minumeelest on jutukas hea lisa foorumile. Võiks ikka alles jääda.

Foorumist üldse. Kas kahanenud on lugejate arv või postituste arv? Ise pole ka viimasel ajal eriti aega saanud (kiired ajad, palju uusi kohustusi) miskit postitada. Eks ma proovin ennast parandada ja lasen mõne uue pildi üles ...

Edu kõigile ja 'paadunud virisejatele' soovitan positiivsust ja rohket ignoreerimis nupu kasutamist :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus ma ei räägi otsustamisest vaid erinevatele probleemidele lahenduse saamisest. Nt. Keegi küsib jutukas mingile probleemile lahendust, kurud lendavad peale ja probleem leiab kiirelt lahenduse. Kui nüüd äkki kellegil tekib analoogne probleem siis foorumist ta lahendust ei leia, sest asi lahendati jutukas.

Täiesti sama meelt. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...