Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

FF ei tööta, Chrome ja IE töötavad (vähemalt Guest'ina)

 

 

FF hakkas tööle pärast ADBlock'i keelamist :)

 

 

Chrome on ka ADBlock'iga, mis ei sega sisse saamist, FF-l oli lihtsalt must kast, keskele ei tekkinud nime valimise võimalust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitte ühegi brauseriga (IE, FF, Opera ja Chrome) ei tööta IE-l ja Operal pole adblocki peal, teistel keelasin, aga ei midagi.

 

Fatal error: Call to a member function showMibbitChat() on a non-object in /data05/virt43360/domeenid/www.e-suits.eu/htdocs/admin/applications_addon/other/ircChat/modules_public/chat/chat.php on line 143

 

Guestina töötab iga brauseriga vahet pole kas adblock töötab või mitte, sisse logituna foorumi ei tööta kohe mitte.

Redigeeris kasutaja tiitus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma olen foorumisse sisse logitud, siis ei lase jutukasse. Kui ei ole sisse logitud, siis saan guestina jutukasse sisse.

Olen pikalt edasi lükanud Windowsi värsket installi, mille tegin öösel ära ja ikka ei luba tuppa, kui olen foorumis logitud :) This ones on you ,ufa! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui 10+ inimest saavad ja 2 mitte, siis on probleem pigem teie 2 poolne :roll:

Mis ühendus on?

 

Mul laseb yle elioni, emt käia nii arvutiga kui ka moblaga jutukas, no problemo 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui 10+ inimest saavad ja 2 mitte, siis on probleem pigem teie 2 poolne :roll:

Mis ühendus on?

 

Mul laseb yle elioni, emt käia nii arvutiga kui ka moblaga jutukas, no problemo 8-)

 

See on ebaselge statistika. 10 inimest saavad sisse, 2 ei saa sisse ja kirjutavad sellest foorumisse, 25 ei saa sisse ja ei vitsi foorumisse kirjutada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loobusin 100% jututoa kasutamisest. Vähemalt seniks, kuni vana jutukas tagasi pole, või midagi turvalisemat asemele pole pandud. Mainin seda vaid seepärast. et kui keegi minu nime alt teeb seal miskit või lubab ja räägib seal midagi, siis see pole 100% kindlasti mina. :)

 

Tegelikult mingi turva on, kui ise selle eest hoolitsed. Sisse logides öeldakse ju, et käst /msg NickServ help annab pisut infot. Ehk siis saad seal oma kasutajanime ära registreerida ja keegi teine seda kasutada ei saa. Aga see on irc jutukas ehk siis foorumi kasutajanime ja sealse kasutaja vahel mingit seost ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, üritasin samuti tehnilise poole pealt abiks olla aga kui pole vaja siis pole vaja.

EDIT: Sarnaseid nimesid võid foorumisse regada niipalju kui kulub..

Share this post


Link to post
Share on other sites

põhimõtteliselt võiks ufo ju aktiivsematele registreeritud kasutajatele +v mode anda, sel juhul oleks lihtsam vahet teha kui keegi sarnase kasutajanimega nalja teha üritab.

Samas muidugi pole jutukas nii ehk naa teab mis turvaline koht oluliste asjade arutamiseks ja isiklikult ei poolda ma päris mitmel põhjusel jutuka kaudu äriasjade ajamist ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas muidugi pole jutukas nii ehk naa teab mis turvaline koht oluliste asjade arutamiseks ja isiklikult ei poolda ma päris mitmel põhjusel jutuka kaudu äriasjade ajamist ;)

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...