Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Uf0 Natuke võiks seda jutuka asja selgitada. Vana kooli meestele IRC väga sobib .... noorus tuleb meelde jne jne .... (full logimine on muidugi asja suurim miinus)... Aga väga vana kooli meestele ja noortele (kasutajetele kes pole irc teemaga varem kokku puutunud) võiks natuke selgitada miks jutuka vahetus tehti ja miks see parem on.

Koos vajalike käskudega, et nick saaks regatud ja, et peale jutuka webi põhise softi võib ka muud kasutada,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on soov koguaeg sees olla siis on ju irc palju mugavam kui mingi weebilehe variant. Peaks ka vanu irc aegu meelde tuletama ja läbi astuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mismoodi see irc siis jutuka killis? Kui mingeid erisoove pole, siis on selle kasutamine ju sama lihtne kui vana jutuka kasutamine.

Kui võrrelda eelmise versiooni aktiivsust praeguse irc veriooni aktiivsusega siis.....killis.

Viimased ajad on enamuses vaikus kogu aeg jutukas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahe otsaga asi - selle võrra on foorumis rohkem infot, mida ka tulevased liitujad lugeda saavad. Eelmise jutuka puhul läks see info kaduma suht lühikese ajaga.

ma kyll pole  täheldanud postituste kasvu   :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh mida ma teiega tegema pean. Ühele ei sobi üks teisele ei sobi teine.  :!:

 

 

Praegu on kehvemal ajal 12 kasutajat sees, ma ei näeks küll et vanas rohkem oli. Lisaks praegune stabiilsem ja ei saa mingit kicki. Ning suure plussina igal ühel targemal kasutajal veel omakorda võimalus clienti valida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo, hea näide sellest, et ükski heategu ei jää karistuseta :D Tegelikult on suht vähestel foorumitel üldse mingi integreeritud jutukas ja keegi ei virise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd sellest ei saa aru, et kuidas jutuks selles süüdi on?

Sisened ikka ju samamoodi...... klikid jutuka nupu peale :roll:

Välimus on liiga kandiline? :lol:

Ma olen seal sama palju kui ennem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh mida ma teiega tegema pean. Ühele ei sobi üks teisele ei sobi teine.  :!:

 

 

Praegu on kehvemal ajal 12 kasutajat sees, ma ei näeks küll et vanas rohkem oli. Lisaks praegune stabiilsem ja ei saa mingit kicki. Ning suure plussina igal ühel targemal kasutajal veel omakorda võimalus clienti valida.

sees võib ju olla....aga vaikus on enamuse ajast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle see chat ka ei istu. Tulen foorumisse, siis login välja panen chati käima, siis teisel tab'il login sisse ja kasutan foorumit. Ma arvan pane foorumi peale üldse mingi lambi shoutbox (neid on tasuta ka). PM võimalus kaob ära aga foorumi PM toimib hösti ja polegi vaja mingit salajuttu chatis :D

 

NB shoutbox ujub alati kaasas, misiganes foorumit sa ka parasjagu ei loeks, seega ei pea ka multi-tääbima foorumi ja jutuka vahet. 

 

 

 

 

MOTTRAISK! :D

 

 

Edit: UFO kui sa paneksid siia foorumisse irc, tavalise jutuka ja shoutboxi ja paljaste tissidega baabad taustapildiks, siis leitakse ikkagi midagi, mille kallal nöökida. Mulle isiklikult ie meeldi su soeng näiteks. Tee korda plät! Mis uued kasutajad küll mõtleks!?!?!? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kunagi IRC kasutanud.
Ühesõnaga - laen programmi alla ja e-suitsu kanalisse logides on kõik OK?
Keegi võiks kanalinime meelde tuletada, oli trellide-suits.eu?
Homme pean katsetama hakkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toimus väike foorumi patchimine uuele versioonile. Silmaga näha miskit pole aga paar security updatet ja fixi tuli.

 

Changelog

Issues fixed in this version:
  • Internet Explorer 11 Copy/Paste Issue
  • Facebook Profile Photos Not Loading
  • Incoming Email Piping throws an error
  • Terms of use link on registration broken
  • All security patches since last released are bundled in this version
  • Updates to Facebook Connect integration to support API Version 2.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...