Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

proovin

 

mul läks ikka tükk tükk aega, ennem kui selle tsiteerimise matsu lahti jagasin   (facep)

kuidagi õnnestus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas selline asi oleks teostatav (vajalik?), et kui ma avan mingi alateema, seal on mind huvitaval teemal oletame 84 lk, ma vajutan 84'dale lehele ja siis ei ava seda lehte mitte algusest vaid lõpust, ehk siis viimasest, kõige uuemast postist. Kui avab lehekülje algusest, siis seal on nagunii tavaliselt kõik loetud ja järgneb mõttetu lehekülje lõppu kerimine, mis tegelikult on suht tüütu tegevus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas selline asi oleks teostatav (vajalik?), et kui ma avan mingi alateema, seal on mind huvitaval teemal oletame 84 lk, ma vajutan 84'dale lehele ja siis ei ava seda lehte mitte algusest vaid lõpust, ehk siis viimasest, kõige uuemast postist. Kui avab lehekülje algusest, siis seal on nagunii tavaliselt kõik loetud ja järgneb mõttetu lehekülje lõppu kerimine, mis tegelikult on suht tüütu tegevus.

puust ja punaseks igaksjuhuks     :D

post-944-0-24462300-1433506064_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sellega siis ikka on, et 'märgi kõik loetuks' ei tee midagi? Loetuks ei muutu küll miski. On teistel ka sellist jama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sellega siis ikka on, et 'märgi kõik loetuks' ei tee midagi? Loetuks ei muutu küll miski. On teistel ka sellist jama?

 

mul vahepeal töötab, siis jälle ei tööta (praegu ei toimi) - see nii üle päeva, lõin käega sellele (FFox)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma chromega kasutan ja alati funkab

 

lisaks moblas  skyfire (samas see chrome baasil, nyyd opera oma....deep shit) töötab


kasutan seda tavalist tausta, muutnud pole midagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

yep, chrome'ga töötab, FF ei tööta    :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kes see ff kasutab....  (facep)       :razz:  (psühho)  (Y)

 

no, vanast-hallist ajast, mul rohkem kui 10 aasta jagu passe sees, MozBackup ja jälle hakkab otsast peale...      :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasuta siis 10 aastat vana värki 10 aastat vana värgi vaatamiseks     (relv)

 

ot, ma arvan, kui natuke guugeldada, siis saab kõik yle viia ja kuiei saa, siis teed mehaaniliselt, et kirjutad need lihtsalt ymber  

tead mis asi on kastakas?  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tamper data, groundspeed, live http headers, firebug ja muud lisad? Chromel on nendega kehvasti, isegi adblock chrome jaoks on poolpidune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tamper data, groundspeed, live http headers, firebug ja muud lisad? Chromel on nendega kehvasti, isegi adblock chrome jaoks on poolpidune.

mis asjad need on      :roll:

 

adblocki ei kasuta, seda tean   :D

 

laiendused.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ei ole küll päris selle teema post aga.... ma arvan, et kaks kaupmeest ei peaks üksteisele hindeid panema (konkurendi laimamine/endale eelise loomine jne...).... seega kustutan mõlema (Comp, Spezz) neg hinded ja loodan, et poed/kaupmehed edaspidi teineteisele hindeid ei pane. Meil ei ole seda lisa kemplemist vaja ....

Poed lahendage oma probleemid väljaspool foorumit ja pühendage oma energia pigem kasutajate aitamiseks.

 

Edaspidi palun jätame poodide hindamise klinetide hooleks. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...