Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

<kasutaja> meeldis postitus mis tegid in <teema>

EI!

 

Pigem

Kasutajale <kasutaja> meeldis postitus, mille tegid teemas <teema>

Kasutajale <kasutaja> meeldis sinu postitus teemas <teema>

või isegi

<kasutaja> laikis sinu postitust teemas <teema>

 

Pakuksingi pigem selle viimase.

 

Parandan ära varsti. Mingi segadus kuskil tekkinud tõlkega tõesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hello,

Thank you for your message!

 

We are currently under a DDoS attack which our DDoS gateway is filtering out,

We are working on maintaining stability.

 

 

 

Hello,

 

No problem,

The datacenter technicians are working on ironing out the kinks.

This server in particular has had 2 attacks now in the past hour,

Both are being mitigated but some slight disruptions may happen while it is undergoing and being mitigated which often requires manual tweaks to get stability back up,

Thank you for your understanding!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seal on mõeldud e-suits.eu vhosti või füüsiliselt serverit, kus see majutatud on? Esimesel juhul oleks huvitav teada, kes seekord rünnaku taga on....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

 

Kas ma olen ainuke kellel selle foorumi lehed ei lae lahti?

 

Nimelt pean ma  mingi 5+ korda refreshima, et sellele midagi kuvatakse.

 

Kasutan win10 ja firefox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

 

Kas ma olen ainuke kellel selle foorumi lehed ei lae lahti?

 

Nimelt pean ma  mingi 5+ korda refreshima, et sellele midagi kuvatakse.

 

Kasutan win10 ja firefox

Kui juba postitada saad, siis võta vaevaks ja keri paar posti üles ja näed põhjuse ära. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seal on mõeldud e-suits.eu vhosti või füüsiliselt serverit, kus see majutatud on? Esimesel juhul oleks huvitav teada, kes seekord rünnaku taga on....

Ikka kogu nende enda infrat. Meie pole seotud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka kogu nende enda infrat. Meie pole seotud.

Oled kindel?..... äkki meie pärast ongi kogu pargi infra tule all? :D.... We are so big .... that's what she sed :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul telefoniga siin hängides miski probs. Nimelt "vaata uusi postitusi" kuvab mingid üleeilsed postid. Kasutan IE-d ja miskit UCBrowserit. Mõlemiga sama keiss. Ilmselt on probleem telefonis, win phone noh. Aga äkki ikka mitte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see refresh probleem olnud juba sellest ajast kui lihtsalt külastaja olin nii umbes 3 kuud juba. Pidevalt ütleb "No data received" peab mõned korrad refreshima ja siis alles laeb lehe ette. Win7 ja Chrome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jälle käib see tapatalk promo pinda.... kui pole mõnda aega foorumit telefonis/tahvlis vaadanud, kargab jälle ette. Ja siis viskab login akna ette, kust sisse logimine ei vii kuhugi ehk peab klikkima mõnda muud linki hoolimata sellest, et kasutajat/parooli nõutakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ma sellist errorit saan, kui tahan pilti lisada:

You are not allowed to use that image extension on this community.

Laiend on png või jpg,  vahet pole ikka ei saa. Ennem ju ometi sai...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki see õige koht. Nimelt märkasin paljudel see counter et kui kaua suitsu vaba jne. Kuna täna isegi sai see lüke ää tehtud siis tahtsin end ka sinna kirjata aga seal lõpu kuupäevaks ainult 2015 aasta võimalik samas meil juba lausa kolmas kuu 2016 aastat käimas. Kas keegi teab kedagi kes seda haldab ja oleks nii hea et teeks korda selle.

Ette tänades ja vabandades kui vale koht.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki see õige koht. Nimelt märkasin paljudel see counter et kui kaua suitsu vaba jne. Kuna täna isegi sai see lüke ää tehtud siis tahtsin end ka sinna kirjata aga seal lõpu kuupäevaks ainult 2015 aasta võimalik samas meil juba lausa kolmas kuu 2016 aastat käimas. Kas keegi teab kedagi kes seda haldab ja oleks nii hea et teeks korda selle.

Ette tänades ja vabandades kui vale koht.

 

Sama teema kohta on huvitav vaadata numbrit, mis igapäevaselt kasvab ja mille ka mina  "e-sigarettidesse investeerisin"    :rolleyes: 

Mõnel foorumlasel on neid e-sigarettidesse investeerituid tuhandeid ikka päris omajagu ja aina jätkab investeerimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki see õige koht. Nimelt märkasin paljudel see counter et kui kaua suitsu vaba jne. Kuna täna isegi sai see lüke ää tehtud siis tahtsin end ka sinna kirjata aga seal lõpu kuupäevaks ainult 2015 aasta võimalik samas meil juba lausa kolmas kuu 2016 aastat käimas. Kas keegi teab kedagi kes seda haldab ja oleks nii hea et teeks korda selle.

Ette tänades ja vabandades kui vale koht.

Saada sõnum kasutajale JazZ siit: http://www.e-suits.eu/index.php?app=members&module=messaging&section=send&do=form&fromMemberID=46

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki see õige koht. Nimelt märkasin paljudel see counter et kui kaua suitsu vaba jne. Kuna täna isegi sai see lüke ää tehtud siis tahtsin end ka sinna kirjata aga seal lõpu kuupäevaks ainult 2015 aasta võimalik samas meil juba lausa kolmas kuu 2016 aastat käimas. Kas keegi teab kedagi kes seda haldab ja oleks nii hea et teeks korda selle.

Ette tänades ja vabandades kui vale koht.

Tänud et teada andsid! Viga saab parandatud.

 

Edit: nüüd peaks olema ka 2016 valikus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan omalt poolt järjrkordsed tervitused Uhvole suveajale ülemineku puhul, st suveaega saavad nautida ainult sisseloginud kasutajad, teistele näitab endiselt talveaega :D

 

Näide:

post-144-0-10751100-1459344042_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...