Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Näen müügi all ainult 32 teemat -- kas mingi kala?

 

Ega sul mingit ajalist filtrit peal pole? Või siis seda filtrit, mis näitab ainult teemasid kuhu ise postitanud oled?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arhiiv asub siin: http://www.e-suits.eu/forum/62-%C3%A4ri-arhiiv-m%C3%BC%C3%BCk/

Pole nagu väga pointi lõpetatud/aegunud tehinguid aktiivses müügi- või ostuteemas hoida.

Pole juurdepääsu :(. A siis sellepärast keegi mu atisid ei tahagi osta, et mu müügiteemad arhiivis hoopis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma panen sinna vaid lukus teemad. Ei ühtegi mitte-lukus olevat ei lähe sinna. Kui just pool aastat vana pole.


Täiendasin reegleid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, härrased! Kas teil ka e-suits.eu laeb aeglaselt ja tihti ei laegi ära?? Loen tihti kirja ´´This site can´t be reached´´.

Jah, viimasel ajal. Täna on eriti hull see asi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba üle nädala see jama jah. 50% tõenäosusega laeb lahti. PM-id ka 50% tõenäosusega lähevad läbi ehk soovitus soojalt - kopeerige sisu enne saatmist, sest back nupp kustutab ka PM-i sisu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hostingu pakkuja on hädas pidevate rünnakutega. Jääb loota asja paranemisele. Mitmeid kirju juba saatnud.

 

Lisaks tänu headele annetajatele on päris pikaks ajaks hostingu kontole krediiti kantud, Seda samuti sealt vaevalt kätte saaks isegi kui oleks huvi kolida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis teema nende ' Guest has reported something' teadetega on? Mingi külaline spämmib pidevalt, rsk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...