Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Kas on võimalik kuidagi kasutajat blokeerida nii, et ei näeks ühtegi tema postitust ega tema alustatud teemat?

Proovisin kasutaja urvapin ignoreeritavate nimekirja panna, aga uute postituste all näitab ikka tema teemasid kuigi peale klikates sisu ei näita vaid teatab, et kasutaja on ignoreeritud. Tahaks nii, et uute postituste all ka näha pole kui admin ei otsusta talle siit üldse kinga anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on võimalik kuidagi kasutajat blokeerida nii, et ei näeks ühtegi tema postitust ega tema alustatud teemat?

Proovisin kasutaja urvapin ignoreeritavate nimekirja panna, aga uute postituste all näitab ikka tema teemasid kuigi peale klikates sisu ei näita vaid teatab, et kasutaja on ignoreeritud. Tahaks nii, et uute postituste all ka näha pole kui admin ei otsusta talle siit üldse kinga anda.

Kas probleemi võib olla selles, et kui teised poed on lihtsalt oma teemaga (alam)foorumis Poed välismaal, siis urvapin.com ei ole seal lihtsalt teema, vaid omakorda alamfoorum?

Viimase tekitamise õigus on vist ainult administraatoril, vaevalt et urvapin ise sellega hakkama sai?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, probleem täpselt selles ongi. Teema saab ignoreerida ja siis see enam kuskil näha pole, aga kuna ta teeb iga asja jaoks uue teema, siis teema ignoreerimine ei aita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urvapin'il on mingi kummaline alamfoorum, mida pole võimalik ignoreerida ei tervikuna ega teemade kaupa. Viimane ei omaks ka mõtet, sest iga uus postitus kujutab endast uut teemat tema alamfoorumis :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka mind hakkab see urvapin aina enam häirima.
Kuna märkan, et ka teistel on ta pinnuna silmas, kas adminni poolt teda siit foorumist kõrvaldada ei ole võimalik?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Spezz said:

Eks ta selline klassikaline WEB 2.0 ole - mulle liiga suur ja ekraani raiskav aga pimedatele nagu rusikas silmaauku :P

Mis sa pimedat ikka silmaauku lööd (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanasti oli võimalus, et sain lugemata postitustel minna esimese mitteloetud posti peale, enam seda võimalust ma ei näe. Kas enam polegi? Lisaks oli veel jah, see 30 päeva postid ja nädala postid jms, seda valikut ka enam pole. 

Aga progress on hea, natukese aja pärast loksub kõik paika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt meeldib, vaja natuke harjuda ainult :idea:

Ainus asi, mida muudaksin, on suur roheline kast KASUTAJA HINNANG - see ei paku ausalt öeldes midagi uut, aga ruumi võtab kõvasti st venitab lühikeste kommentaaridega lehe väga pikaks.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, e-kodanik said:

Üldiselt meeldib, vaja natuke harjuda ainult :idea:

Ainus asi, mida muudaksin, on suur roheline kast KASUTAJA HINNANG - see ei paku ausalt öeldes midagi uut, aga ruumi võtab kõvasti st venitab lühikeste kommentaaridega lehe väga pikaks.

 

Mul nagu ei venita midagi pikemaks, kõik jääb õigesse mõõtu. Äkki paned pildi.

 

jeesus: Kõik postitustega seotud asjad on http://www.e-suits.eu/discover/ nagu ma eilegi ütlesin. Kui tahad lugemata postitusi siis vajutadki lugemata postitused sealt.

tripp: sama jutt sulle. Minge avastage üleval praegu veel nimega Activity tab'i.

Share this post


Link to post
Share on other sites

admin,  selle jagasin lõpuks vist ära.

Aga kas  seal teema põhiseks asju saab sättida? Praegu on pm postituste põhine.....oleks siin praegu 20 uut postitust, siis ma seal vaid siinset teemat näekski.

Ma ei leia spoiler tage :twisted:

uwbXV6N.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, admin said:

Mul nagu ei venita midagi pikemaks, kõik jääb õigesse mõõtu. Äkki paned pildi.

Pidasin silmas, et tänu rohelisele kastile jääb igasse postitusse palju tühja ruumi, mis kõikide postituste summana teeb (venitab) lehe palju pikemaks, vaja rohkem kerida.

Tühi ruum roosaga:

f00r1.jpg.8f4ff45798484a8b112652a97a68be44.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...