Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

15 tundi tagasi, admin kirjutas:

Ajutiselt peab iga kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu

Huvitav, mina küll ei pea ega ole ka kunagi pidanud keelt valima,  ET vaikimisi nii Chromes kui IE11 olemas :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

See süsteem võtab kas brauseri keele järgi mis omakorda võtab windows local settingu järgi, vist. Või võttis vaid brauseri keele eelistuste järgi. Ühesõnaga natuke jama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lp. Administraator ,mis krt selle foorumiga juhtunud on ? olin vahepeal eemal . Enne oli kogu foorumi sisu lihtne ja arusaadav ,nüüd ei saa mitte sittagi aru ,mis ja kus on .Miks on vaja kõik nii keeruliseks ajada ? Kas see vana ja mitu aastat olnud foorumi formaat siis tõesti ei sobinud enam ,et oli vaja kõik nii keeruliseks ajada ??? Keerulisem ,kui Eesti maksusüsteem arumaeisaa !!! Ei ole kindel ka enam ,et see postitus õigesse kohta jõudis ja üldse kuhugi jõudis.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki nüüd eemaldaks+blokeeriks need hiina "reklaamijad" ära ? Kuna niikuinii suur võimalus, et kaup kisutakse käest kui tolli jõuab,  siis miks seda spämmi ikka veel vaja on? 

 

Selline tunne, et ainult nende hiinlaste najal see foorum vastu peabki :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutit tagasi, sykrot kirjutas:

Äkki nüüd eemaldaks+blokeeriks need hiina "reklaamijad" ära ? Kuna niikuinii suur võimalus, et kaup kisutakse käest kui tolli jõuab,  siis miks seda spämmi ikka veel vaja on? 

 

Selline tunne, et ainult nende hiinlaste najal see foorum vastu peabki :D!

Nii see on ju, riik on veipimise siin eestis ära tapnud :x

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 tundi tagasi, unxv kirjutas:

Lp. Administraator ,mis krt selle foorumiga juhtunud on ? olin vahepeal eemal . Enne oli kogu foorumi sisu lihtne ja arusaadav ,nüüd ei saa mitte sittagi aru ,mis ja kus on .Miks on vaja kõik nii keeruliseks ajada ? Kas see vana ja mitu aastat olnud foorumi formaat siis tõesti ei sobinud enam ,et oli vaja kõik nii keeruliseks ajada ??? Keerulisem ,kui Eesti maksusüsteem arumaeisaa !!! Ei ole kindel ka enam ,et see postitus õigesse kohta jõudis ja üldse kuhugi jõudis.

 

 

Sama foorumi mootor on mis oli varemgi. Lihtsalt välimus uuenes.

1 tund tagasi, sykrot kirjutas:

Äkki nüüd eemaldaks+blokeeriks need hiina "reklaamijad" ära ? Kuna niikuinii suur võimalus, et kaup kisutakse käest kui tolli jõuab,  siis miks seda spämmi ikka veel vaja on? 

 

Selline tunne, et ainult nende hiinlaste najal see foorum vastu peabki :D!

Neile kõigile on teatatud mis olukord on ja on sellest teadlikud.  Kuna kaks poodi on maksnud toetust tänu millele foorum elus püsib. (ühel lõppeb mai kuus aasta ja teisel oktoobris) Ma ei hakka omast taskust maksma aastas mitmeid sadu eurosi hostingu eest. Kui mulle pakutakse abi ise siis miks ma sellest keelduma peaksin ?

Jah tuleb tunnistada et foorum on täiesti surnud. Seega väga kaua seda enam elus mõtet hoida pole kui nii jätkub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole kindel. Palju suhtlust on kolinud FB gruppidesse. Paraku kui foorumi püstipanemine eeldab hostingut ja mõningeid tehnilisi teadmisi ja igaüks oma foorumit püsti ikka ei pane, siis FB grupi tegemine käib paari hiireklikiga ja ei too endaga mingeid kulusid kaasa. See pole ainult e-suitsu probleem vaid viimasel ajal suht valdav. No krt küll, paari FB gruppi võin ju jälgida, aga kui asi väga killustatud on, siis igat FB gruppi küll jälgida ei viitsi.

Aga noh, eks iga uus on taas leitud vana, küll see FB vaimustus ka mingil ajal üle läheb kuna funktsionaalsuselt on FB grupp ikka kordades kehvem ja ebamugavam kui foorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/11/2018 at 11:09, admin kirjutas:

Sama foorumi mootor on mis oli varemgi. Lihtsalt välimus uuenes.

Neile kõigile on teatatud mis olukord on ja on sellest teadlikud.  Kuna kaks poodi on maksnud toetust tänu millele foorum elus püsib. (ühel lõppeb mai kuus aasta ja teisel oktoobris) Ma ei hakka omast taskust maksma aastas mitmeid sadu eurosi hostingu eest. Kui mulle pakutakse abi ise siis miks ma sellest keelduma peaksin ?

Jah tuleb tunnistada et foorum on täiesti surnud. Seega väga kaua seda enam elus mõtet hoida pole kui nii jätkub.

Kuidas nii, et lausa mitmed sajad eurod lähevad? Välismaal hostimine tõesti siis nii kallis?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, Levia.ee kirjutas:

Kuidas nii, et lausa mitmed sajad eurod lähevad? Välismaal hostimine tõesti siis nii kallis?

Jah, kui ei peaks spetsiaalset hostingut kasutama oleks asi lihtne. Ja sellised hostingud maksavad natuke rohkem keda ei huvita mis seaduse vastu sa eksid kuskil...

 

Saaksin ise hostida väga odavalt.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, kallid kaasviibijad. Kellel pole kahju mõnest € siis võtaksin hea meelega need vastu toetusena.

Iga € loeb ja kui peaks huvi olema panustada siis palun saata PS ning küsida a/a.

Kahjuks viimanegi passiivne "sissetulekuallikas" google reklaamide näol on kadumas, kuna neile ei meeldi meie foorumi tegevus. Aastaga kogunes paarkümmend € sealt ära. Mõnel lehel on reklaam nähtav aga nädalane tulu üle 0.5€ polnud nagunii. (last payment oli jaanuar 2017)

Spoiler

TLKDnoP.png

Quote

As stated in our program policies, Google ads may not be placed on pages that promote tobacco and tobacco-related products, including cigarettes, cigars, tobacco pipes, and rolling papers.

Hetkel oleks maksta

  1. hosting (3 kuud 40€)
  2. ssl sert (antud majutus ei toeta tasuta letsencrypti) ~10€
  3. foorumi tarkvara aastane litsentsi uuendus ~50€

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis nende Hinna spämmidega seis?
See spämm on foorumi vähemalt minu jaoks suht ära tapnud :(

Kui lasta neil spämmida siis võiks nad ülalpidamise vähemalt kinni maksta.
See spämm muidugi ka vast töötaks paremini, kui nad seda korra nädalas teeks.

Kui spämm kinni siis vast saaks foorumi mingi ajaga uuesti liikuma ka ja siis nagu oleks loogiline ka toetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 tundi tagasi, old kirjutas:

Mis nende Hinna spämmidega seis?
See spämm on foorumi vähemalt minu jaoks suht ära tapnud :(

Kui lasta neil spämmida siis võiks nad ülalpidamise vähemalt kinni maksta.
See spämm muidugi ka vast töötaks paremini, kui nad seda korra nädalas teeks.

Kui spämm kinni siis vast saaks foorumi mingi ajaga uuesti liikuma ka ja siis nagu oleks loogiline ka toetada.

Ei mõista, ei saa sinu loogikast aru. Foorum on koomas kuna Hiinlased teevad reklaami ja foorumi saab uuesti käima kui see ära keelata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

11 tundi tagasi, old kirjutas:

Mis nende Hinna spämmidega seis?
See spämm on foorumi vähemalt minu jaoks suht ära tapnud :(

Kui lasta neil spämmida siis võiks nad ülalpidamise vähemalt kinni maksta.
See spämm muidugi ka vast töötaks paremini, kui nad seda korra nädalas teeks.

Kui spämm kinni siis vast saaks foorumi mingi ajaga uuesti liikuma ka ja siis nagu oleks loogiline ka toetada.

Hea mõte.  Kindlasti mõjub see spämm uutele registreerijatele negatiivselt ja sama ka vanadele tegijatele.

Kuigi ma arvan, et hiina poed raha maksma ei hakka, siis vähemalt võib proovida.  Teha lihtsalt selgeks, et kui ei maksa, siis ei saa ka postitada oma spämmi.
Summa peaks mõistlikult madal olema, a la 5€ kuus või isegi aastas per kasutaja, sest olgem reaalsed, siit foorumist vaevalt neile  mingit märgatavat klientuuri lehele üldse tuleb.

33 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

Ei mõista, ei saa sinu loogikast aru. Foorum on koomas kuna Hiinlased teevad reklaami ja foorumi saab uuesti käima kui see ära keelata?

Liigne spämm peletab nii uued kasutajad kui ka vanad kasutajad foorumist minema.
Lisaks muidugi eksitab kasutajaid välismaalt kaupa ostma, mis on EV seaduste vastane, aga sel teemal ei hakka peatuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minutit tagasi, Levia.ee kirjutas:

 

EV seaduste vastane, aga sel teemal ei hakka peatuma.

Neid ei huvita üldse. Neid hiina poode oleks kolm tükki veel kes tahaks aga olen kõigile öelnud ei. Ühele neist tegin pakkumise bänneri osas.

Aga muidu kokkuvõtteks see asi lõpeb. Ühel ilmselt tänasest ja teisel oktoobrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutit tagasi, Levia.ee kirjutas:

 

Hea mõte.  Kindlasti mõjub see spämm uutele registreerijatele negatiivselt ja sama ka vanadele tegijatele.

Kuigi ma arvan, et hiina poed raha maksma ei hakka, siis vähemalt võib proovida.  Teha lihtsalt selgeks, et kui ei maksa, siis ei saa ka postitada oma spämmi.
Summa peaks mõistlikult madal olema, a la 5€ kuus või isegi aastas per kasutaja, sest olgem reaalsed, siit foorumist vaevalt neile  mingit märgatavat klientuuri lehele üldse tuleb.

Liigne spämm peletab nii uued kasutajad kui ka vanad kasutajad foorumist minema.
Lisaks muidugi eksitab kasutajaid välismaalt kaupa ostma, mis on EV seaduste vastane, aga sel teemal ei hakka peatuma.

Kuidas see inimesi siit eemale tõrjub kui vasakul asuv ikoon (ikooni suurus ise on mingi 1*1cm) muudab värvi (taust muutub mustaks)?! Mina arvan, et foorum on koomas mingil muul põhjusel ja hiinakate reklaami keelamine foorumit ei elavda. Minugipoolest võib proovida, mind see ei morjenda kui kasutud reklaamid kaovad.

3 minutit tagasi, admin kirjutas:

Neid ei huvita üldse. Neid hiina poode oleks kolm tükki veel kes tahaks aga olen kõigile öelnud ei. Ühele neist tegin pakkumise bänneri osas.

Aga muidu kokkuvõtteks see asi lõpeb. Ühel ilmselt tänasest ja teisel oktoobrist.

Siililegi selge, et Eesti või EU seadused neid ei hirmuta. Kui hiinlased isegi USA-le ütlesid Suck My Mod :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

Kuidas see inimesi siit eemale tõrjub kui vasakul asuv ikoon (ikooni suurus ise on mingi 1*1cm) muudab värvi (taust muutub mustaks)?! Mina arvan, et foorum on koomas mingil muul põhjusel ja hiinakate reklaami keelamine foorumit ei elavda. Minugipoolest võib proovida, mind see ei morjenda kui kasutud reklaamid kaovad.

Siililegi selge, et Eesti või EU seadused neid ei hirmuta. Kui hiinlased isegi USA-le ütlesid Suck My Mod :)

Kui iga päev vahib selline pilt vastu, siis ikka tõrjub küll eemale (esiga)

qCrhMTP.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutit tagasi, jeesus188 kirjutas:

Kui iga päev vahib selline pilt vastu, siis ikka tõrjub küll eemale (esiga)

qCrhMTP.png

Hehhhh, noo kui minna lugemata postituste alla, siis võib veri keema minna küll. Ära topi oma nina sinna, avalehel näed kas on midagi lugemata. Reeglina näen mina, et lugemata on ainult poed välismaal :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, raigo83 kirjutas:

Hehhhh, noo kui minna lugemata postituste alla, siis võib veri keema minna küll. Ära topi oma nina sinna, avalehel näed kas on midagi lugemata. Reeglina näen mina, et lugemata on ainult poed välismaal :(

Mina näiteks foorumis ainult seda nuppu kasutangi, et foorumis lugemata postitustega ennast kurssi viia.
Seal pean alati kolm-neli täis ekraani alla kerima, et esimesi eesti keelseid postitusi näha. Lihtsalt naeruväärne.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot, siis saad ülevaate erinevatest toodetest mida müüki võtta või siis ei :)  Nali naljaks aga sedasi foorumit vaadata on tõesti n....s. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

Vot, siis saad ülevaate erinevatest toodetest mida müüki võtta või siis ei :)  Nali naljaks aga sedasi foorumit vaadata on tõesti n....s. 

 

Ma eluaeg samamoodi seda vaadanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...