Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Mina küll mingit jama ei tähelda, vaadake oma asjad ka ikka üle. Pildid kõik ilusti olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin võib põhjuseks olla näiteks kas facebook mille like nuppu ei lae kohe või windows live id. Serveris tehakse leht keskmiselt nii kiirelt valmis "age generated in 0.3425 seconds with 13 queries + 9 queries returning data from cache" osad lehed isegi 0.1 sekundiga.

 

 

EDIT: kas on paremaks läinud ?

eile õhtul kyll ei saanud aru, et midagi paremaks muutus

edit:

mul tuli ps teavitus maili peale ja raibe viskas selle junk alla (hotmail).

ennem on alati ilusti postkasti visanud, millest see tuleneb?

Liiga palju automaatseid (sama sisuga) maile ühelt aadressilt, server või sinu maili proge märkis spam'iks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1: Avatarid peaks korras olema. Kui mingeid imelikke asju siis andke teada.

2: Foorum on kiirem nüüd. Eemaldasin juba öösel vigased skriptid ära aga unustasin asja live panna kuna suht väsinud olin juba ja ligemale 6 tundi jamanud.

3: Teavitusmailid tulevad nüüd e-suits.eu domeeni alt, liiga värske domeen ilmselt mailipakkujate jaoks ja siis võivad trikitada. Ise testisin enamlevinud üle ja polnud probleemid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinnitan ka omalt poolt - kohe lust on liikuda foorumis ringi ilma pika sisu ootamiseta (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pealehel võib olla link facebooki. Jagad või soovidad kuidagi seda lehte facebookis. Saaks kasutajaid juurde.

Like link on olemas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

migi kamm on....

 

ma "Vaata uusi postitusi " korra mingit teemat ja siis vaatan uuesti, täpselt samad asjad olemas. midagi ei muutu.

teemad siiani lugemata.

tulen uuesti tagasi, ikka uued teemad olemas, kuigi seal käinud ja seal pole uusi poste (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

migi kamm on....

 

ma "Vaata uusi postitusi " korra mingit teemat ja siis vaatan uuesti, täpselt samad asjad olemas. midagi ei muutu.

teemad siiani lugemata.

tulen uuesti tagasi, ikka uued teemad olemas, kuigi seal käinud ja seal pole uusi poste (psühho)

Mingi jama jah nendega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjad ei tule jah maili, ma märkasin juba ammu seda, mingi 2 nädalat tagasi tulid ilusti läbi

Smokie, sul on väga hea avatari pilt :)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjad ei tule jah maili, ma märkasin juba ammu seda, mingi 2 nädalat tagasi tulid ilusti läbi

Nüüd mailidega kõik korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

migi kamm on....

 

ma "Vaata uusi postitusi " korra mingit teemat ja siis vaatan uuesti, täpselt samad asjad olemas. midagi ei muutu.

teemad siiani lugemata.

tulen uuesti tagasi, ikka uued teemad olemas, kuigi seal käinud ja seal pole uusi poste (psühho)

Kas ikka on sama jama ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

migi kamm on....

 

ma "Vaata uusi postitusi " korra mingit teemat ja siis vaatan uuesti, täpselt samad asjad olemas. midagi ei muutu.

teemad siiani lugemata.

tulen uuesti tagasi, ikka uued teemad olemas, kuigi seal käinud ja seal pole uusi poste (psühho)

Kas ikka on sama jama ?

pole täheldanud hetkel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on tähelepanek IE10 kohta - vägisi oli end installinud peale üks hommik ja enam back nupule vajutades teema loetuks ei lähe, peab näiteks uuesti uute postituste linki tallama. See siis brauseri omapära ilmselt, ei usu et seda foorumis koodist muuta saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellega võiks midagi ette võtta - Järgnevaid sõnu sinu otsingus ignoreeriti, sest nad on liiga tavalised: evic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ausalt öeldes see otsing on algusest peale suht porr (loe: imelik). ise kasutan google otsingut, leiab kiiremini siit otsitava asja yles :)

ma ei kurda, lihtsalt konstateerin asja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellega pole midagi teha lihtsalt. Siit ei saa loota google täpsust isegi parima tahtmise juures. Kui ta näitaks sulle sõna evici peale kõiki poste siis sa ei leiakski sealt midagi ja oleks teine mure jälle.

 

Aga varem või hiljem kolin foorumi tasulise ja korraliku tarkvara peale üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...