Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Google täpsust? polegi vaja, on vaja, et otsing töötaks ja näitaks tulemusi, mitte keelata tulemusi mille kohta on foorumis palju juttu. Nagu näha, siis evic on üsna populaarne ja seda tahab otsida nii mõnigi, aga tutkit vasja, ei saa (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellaaeg paistab tunni maas olevat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritan selle muutuse kõigil ära teha.

 

Nüüdsest saab profiilis panna enda varustuse kirja ja nähtav on see kui kuvada kasutaja profiil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritan selle muutuse kõigil ära teha.

 

Nüüdsest saab profiilis panna enda varustuse kirja ja nähtav on see kui kuvada kasutaja profiil.

nice (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei tea mul näitab küll veel : Tänane kuupäev 16 Mai 2013 09:23 - kuigi õige aeg peaks 1h edasi olema :?

Ju ma jäin vist kahe silma vahele (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm siis pead profiili seadetest ise muutma. Ma endal keerasin kella valeks ja lasin ühe koodi käima ja muutis õigeks. Arvasin kõigil muutuvat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks mingi reeglistik olla teemade tegemisel.. võimalikult informatiivne pealkiri jne.. näiteks Paranduste alafoorumis on teema nimega "Probleem."

 

Selle asemel võiks kirjutada sinna pealkirja, et mis e-suitsu komponendiga probleem on näiteks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas see nii peakski toimima aga kui oled postituses ning vajutad back nuppu siis näitab et teemat/postitust pole veel lugenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas see nii peakski toimima aga kui oled postituses ning vajutad back nuppu siis näitab et teemat/postitust pole veel lugenud.

peabki olema

see pole ainuke foorum kus nii on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas see nii peakski toimima aga kui oled postituses ning vajutad back nuppu siis näitab et teemat/postitust pole veel lugenud.

peabki olema

see pole ainuke foorum kus nii on

Siis ainus võimalus efektiivselt lehel navigeerimiseks on pealehe nupp või ülalt sealt kust näitab kus hetkel viibid. See back nupu värk võiks ikkagi toimida. Mitmeid kordi olen üht sama postitust korduvalt lugenud. Ning kui postitusest rääkida siis, võiks olla nii et kui vajutad lugemata teema peale siis viib ta sind otse viimase postituse juurde. Tundub mugavam lahendus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugemata postituseni viib klikkimine teema ees oleval kollasel kastil.

palun lugemata postituste juures mitte midagi muuta. Väga hästi toimib see, eriti tahvliga lugedes, kui kollase kasti asemel teed kogemata teema algusest lahti. Siis tagasi minnes ja kastikest sihtides viiakse ikkagi õigesse kohta. HV foorum sellist möödaklikkimist ei andesta, kui terve teema oled lahti teinud, siis enam lugemata postituste link ei tööta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugemata postituseni viib klikkimine teema ees oleval kollasel kastil.

palun lugemata postituste juures mitte midagi muuta. Väga hästi toimib see, eriti tahvliga lugedes, kui kollase kasti asemel teed kogemata teema algusest lahti. Siis tagasi minnes ja kastikest sihtides viiakse ikkagi õigesse kohta. HV foorum sellist möödaklikkimist ei andesta, kui terve teema oled lahti teinud, siis enam lugemata postituste link ei tööta
Jep. las jääda nii nagu on (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uurisin veits foorumis ringi ja ei leidnud sellist teemat nagu näitks Vahetus vms. Selline asi oleks päris tore neile, kes tahaks oma vahel midagi vahetada vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugemata postituseni viib klikkimine teema ees oleval kollasel kastil.

Ma värvipime vist.. kuid ma ei näe kollast kasti? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...