Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Jeesus vajuta ülevalt paremalt nurgast "Vaata uusi postitusi" ja siis vasakult menüüst vali omale sobivad filtrid. Jube mugav mumeelest :P

 

Kui seal olles tärni peale vajutad, siis viskab su viimase lugemata posti peale teemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kus saab kõik loetuks teha, synnitusvalud, tahaks kõik loetuks teha  :evil:

siis ehk saan paremini aru  (Y)

 

lisaks peaks muutma emoticonide prioriteeri või siis lisama neid, et klikkima ei peaks  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui kiirelt teemas vastata, siis pole nagu eelvaade't enam. või ma lihtsalt olen pime ja ei näe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurja, content i have not read näitab, et pole selliseid teemasid, mida ma lugenud pole. Kui viimase 24h postitusi aga vaatan, siis seal hulgas on palju selliseid teemasid, kus on uusi postitusi. New since my last visit töötab nii, et kui käin lehel, aga ei loe midagi ja pärast tagasi tulen, siis on see valik ka tühi. Niimoodi jääb ju lugemata teemasid :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurja, content i have not read näitab, et pole selliseid teemasid, mida ma lugenud pole. Kui viimase 24h postitusi aga vaatan, siis seal hulgas on palju selliseid teemasid, kus on uusi postitusi. New since my last visit töötab nii, et kui käin lehel, aga ei loe midagi ja pärast tagasi tulen, siis on see valik ka tühi. Niimoodi jääb ju lugemata teemasid :(

kusagil peaks nupp olema, mis kõik loetuks teeb, sitt hapneb hetkel, synnitusvalud, elad yle (Y)

 

 

kasutaja online/offline puudu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keri leht alla,seal sinisel ribal olemas koht kus saab märkida foorumi loetuks.

tegin ää (väga peidetud olid)   :roll:   (psühho)

 

kus ma nyyd enda postitused leian?

ma olen mõnes mõttes emm......

 

mul vaja postkasti, uued postitused ja enda postitused..... ylejäänud........poh 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üleval paremal võta "Vaata uusi postitusi" Siis sellel lehel vasakult võta esimesest FORUMS, teisest näiteks VIIMASED 24 TUNDI ja kolmandast ITEMS I STARTED

 

Edit: Võid teisest ka viimane aasta võtta vms

Edit2: I started näitab alustatud teemasi aga I PARTICIPATED näitab neid, milest osa oled võtnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui lisad uue faili siis ei saa ?

Uut faili ei saa lisada....täpselt selline tunne nagu oleks igal kasutajal mingi failide üleslaadimise limiit peal ja mul see lihtsalt mingil põhjusel täitunud. Lööb ainult ette teate, et upload failed or somthing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurja, content i have not read näitab, et pole selliseid teemasid, mida ma lugenud pole. Kui viimase 24h postitusi aga vaatan, siis seal hulgas on palju selliseid teemasid, kus on uusi postitusi. New since my last visit töötab nii, et kui käin lehel, aga ei loe midagi ja pärast tagasi tulen, siis on see valik ka tühi. Niimoodi jääb ju lugemata teemasid :(

Esilehel allservas:

Aitab ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ei saanud pihta  :oops:

mitu klikki tegema pean/kuhu et sinna jõuda 

ja miks tsitaadiga pilti kaasa ei tule?

 

nyyd leidsin

 

 

 

vabandust, aga kipub sinna elioni teemasse minema, mida keerulisem  (vähemalt töötab siin)  :-D  seda uhkem  :roll:

vaesed uued

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uutel just lihtsam. Me oleme vana harjumuse orjad :D

Täpselt nii :idea:

Kui kõik teemad loetuks sain märgitud siis edasi oli palju lihtsam ja avastamisrõõmu/kiitustväärivat kuhjaga (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui ees on ring, siis viib uue posti juurde, kui ees on täheke, siis viib teema algusesse.......mis point on?

Ma olen aru saanud, et täheke tähistab teemat, kuhu oled ise poste teinud ja mummuke teemat, kuhu sa ei ole ise poste teinud. Muud vahet neil pole, töötavad samamoodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...