Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

kuidas moblas asi on, pole veel sinna jõudnud?

eks elus tuleb edasi minna,,,,,,,,,,,

Moblaga tapatalk veel mul ei tööta, browseriga töötab, kuid segane veel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen aru saanud, et täheke tähistab teemat, kuhu oled ise poste teinud ja mummuke teemat, kuhu sa ei ole ise poste teinud. Muud vahet neil pole, töötavad samamoodi.

Minumeelest täheke peaks olema populaarsetel teemadel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uute postitusega teema, ei viska uuele postitusele vaid viimase lehe algusesse  :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uute postitusega teema, ei viska uuele postitusele vaid viimase lehe algusesse  :x

seda ma räägingi, aga sain sõimata .....ja emoticonid ei avane "show all"  crome kasutusel, 5 min tagasi avanesid  :roll:

pm ma olen käsitsi pannud, nii palju kui tean. seda rida tuleks pikemaks teha, nagu vanas oli, peaks ju võimalus olema  (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torkas silma, et mind on profiili juures täiendava "0 hoiatus punkti" reaga meeles peetud. Mida see peaks tähendama?

PS hoiatuspunkt on üks sõna ;-)

 

Edit: sain pihta, et see inf kuvatakse ainult mulle ja sisselogituna (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo, ta jääbki connectima...

 

?

kui kiirelt teemas vastata, siis pole nagu eelvaade't enam. või ma lihtsalt olen pime ja ei näe.

?

 

No kurja, content i have not read näitab, et pole selliseid teemasid, mida ma lugenud pole. Kui viimase 24h postitusi aga vaatan, siis seal hulgas on palju selliseid teemasid, kus on uusi postitusi. New since my last visit töötab nii, et kui käin lehel, aga ei loe midagi ja pärast tagasi tulen, siis on see valik ka tühi. Niimoodi jääb ju lugemata teemasid :(

Postituste lugemine/mitte lugemine võib olla sassis praegu. Aitab kui kõik loetuks märgid.

 

Uut faili ei saa lisada....täpselt selline tunne nagu oleks igal kasutajal mingi failide üleslaadimise limiit peal ja mul see lihtsalt mingil põhjusel täitunud. Lööb ainult ette teate, et upload failed or somthing.

Ei limiiti pole vähemalt mida ma teaks. Uurin asja.

 

EDIT: Krt vale kasutajaga sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna Tapatalk esialgu ei funka, siis selgus, et mobiiliversioon foorumist on ka väga mugav.Hakka või mõtlema, kas Tapatalkile tagasi ongi vaja minna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus on (Y) / (N) või +1 / -1 ?

 

"Meeldib" on midagi muud. Ja poliitkorrektselt poolik kah.

Ja muidugi saab ISE oma posti laikida, ohissandjumal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kardan, et downvote tekitab liiga palju mõttetut tõmblemist jälle foorumis. Küll aga on Spezzi reputatsioon omadega seal täpselt :D Feedback võiks olla küll, see oli hea enne kauplemist tšekkida. (Vbla on implementeeritud aga ma ei ole leinud veel, mis juhul vabandan)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina arvan enam-vähem risti vastupidi -- et see pigem vähendaks tõmblemist. Kui postitusel on mitmeid (N), annab see autorile suurepärase võimaluse järeldada, et ju ta kirjapandu mingi rumalus oli, ilma kellegi konkreetse poolt end riivatuna tundmata. Siit edasi ei ole vist raske ette kujutada, millised nähtused seetõttu veel väheneks. Kuni aga sellist funktsionaalsust ei ole, kipub halvakspanu pigem kommentaaridena avalduma, mis pahatihti toob kaasa teadagi, mille.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis on üks mõte selle avatari ümbruse informatiivsuse osas. Paistab, et "Administrator" ja "Administrators" näiteks kasutaja ufo56 puhul näitab staatust ja gruppi? Ainult et milleks seda gruppi üldse foorumi lugejale vaja kuvada on? Üks asi aga, millest mina natuke puudust tunnen, on liitumise kuupäev -- kas seda ei võiks grupi asemele pista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Downvote annaks mitmetele, irratsionaalsetele kasutajatele võimaluse iga päev, kiusu mõttes muudku downvote laksida. Kujuta nüüd ette, kui ohvriks satub mõni kaupleja. (Vaata WHISTLERI müügi teemat ja Jeesuse kommentaare).

See viiks suht lollusteni välja.
 

Mis ei tähenda muidugi seda, et sinu point, Xiios, ei oleks valid. Tegelt see on ka hea mõte. Aga kuidas kontrollida lamp-laksimisi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, selline võimalus tekiks tõesti. Seda kindlasti ka, et emotsioonid teinekord varjutavad kainet hinnangut ning leiavad tee käemärkideni. Samas ma ise pigem tahaks loota, et seerialaksimine oleks harv erand mitte epideemia. Ja mulle tundub see üldse sellise isereguleeruva asjana. Et kui näiteks loen mingit postitust ning leian, et (N) selle all ei ühti minu arvamusega, siis see motiveerib mind vastukaaluks (Y) lisama, kuigi ma muidu poleks vast üldse kuidagi hinnanud. Üldsegi, mingi üheainsa (N) põhjal ei maksaks enivei järeldusi teha ning kui on näiteks 2* (Y) ja 1 (N), siis see on ju lihtsalt arvamuste paljusus :)

 

See vist oleks iseenesestmõistetav, et kasutaja saab anda postitusele ainult ühe hinde. Lisaks võiks tal olla võimalus seda hiljem muuta. Ja siis on veel üks variant: et hindamiste tulemiks on kogusumma (ehk siis pigem oleks tegu kauaigatsetud +1/-1-süsteemiga). Kellegi kiuslik -1 saaks niimoodi kellegi teise vastukaaluks pandud +1 abil täielikult neutraliseeritud (0 -- nulli muidugi poleks suurt mõtet üldse kuvada).

 

Ehk kokkuvõttes mina usun, et terve mõistus siiski võidutseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...