Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Keegi pole öelnud, et nüüd kõik ära blokeeritakse, hetkel mul nimekirjas vaid 1 ;-)

Eile oli  pikem arutelu sellel teemal. 

Hetkel küll ärifoorumid, kui oleks kõik, siis lisaks kindlasti mõne veel. Sellised teemad, mis absoluutselt mind ei huvita. 

See et võimalus tekitati, ei tähenda, et seda peaks kasutama, see annab suurema valikuvabaduse lihtsalt   (Y)  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea asi nüüd saab mitte huvitavad teemad välja keerata. Mõnda ei huvita äri mõnda ei huvita RBA teema. Saab sättida nii, et näed ikka seda mida soov näha (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida siin ikka blokeerida? Kui müüjad välja lülitada, siis on foorum praktiliselt surnud icon_drinking.gif

See oma asi mida ei taheta näha. Ega ma küll kellegil ei keela äri teha. Ära saa valesti aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oma asi mida ei taheta näha. Ega ma küll kellegil ei keela äri teha. Ära saa valesti aru.

Ei saa valesti aru. Ütlesin ainult seda, et kui müüjaid poleks, oleks foorum üldse ilma uute postitusteta ehk surnud.

 

Jututuba foorumile sisukust juurde ei anna, umbes nagu poe taga sumisevad parmud ei suurenda sisemajanduse kogutoodangut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas äriliste hinnangute arv peab just olema vasakul kasutaja all? Minu arvates võiks see olla profiilis, kui on plaan inimesega esimest korda äri teha, siis mõistlik inimene kiikab nagunii korra ka profiili, seega ei näe erilist mõtet neid iga postituse juures näidata. Kui siin mingi eriline <piiks> "ärimees" kunagi tegutsema peaks hakkama, siis võib teda ju eriranki vms.-ga "premeerida", et kõigil silma all oleks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui jõuga see hinnang sinna külge on pandud? Võibolla saab ka nii, et kes väga tahab saab selle näitamise profiilis sisse lülitada ja siis olekski näha vaid nende kasutajate all, kes aktiivsemalt äri ajavad. Samas jälle kõvematelel tegijatel pole siin foorumis vaja endale väga rekaalmi teha, neid teatakse niigi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks ei kannata kuidagi seda teha, olen juba mitmeid kordi üritanud. Poodidel pole muret kuna teema foorumis olemas ja seal tagasiside olemas.

 

Vabandust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas võiks lõpetada selle näpu vibutamise teiste müüjate poole v.a üks ja ka postituste tsenseerimise (Loe: kustutamise), kui proovitakse sellele tähelepanu juhtida?

 

Aitäh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restoresin postid, mis tundusid üleliigsed.

Anna andeks aga ma ei näe, mis kasu neist antud juhul küll teemaalgatajale on.

Müümine ei ole päris nii lihtne, et ostuteemadesse poelinke postitada - antud juhul oli kodutöö kliendi vajaduste osas tegemata ja minu suunas turtsumine üleliigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No on paha kui kustutan ja on paha kui ei kustuta. Paluda pole vaja, olen vaid moderaator ja kaalun ka sellest ametist loobumist.

Kui foorumi omanik ufo56 vajalikuks peab siis kustutab ära, mina seda nuppu rohkem puudutada ei taha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostu/müügi reeglites on ka punktid, kus läbustamine, hinna targutamine ja muu asi on keelatud.

Kui inimesele minu pakkumine ei sobi, siis ta ütleb seda ise. Mida ta ka tegi eks.

Moderaator isiklikult mõni minut peale postitust hakkab pahandama ja siis kustutama...
Kui mina tegin midagi valesti, siis okei, vabandan. Meil peaks olema nagu vaba turg?
Viimaseid müügi teemades olevaid agressiivseid kommentaare lugedes ei tundu see aga nii.

Meil on vaba riik, vaba foorum. Siin kisub aga monopoliks pigem.

Võimalik, et see on mul mingi paranoia, aga müügiteema on tänitamist täis.

 

Head,

Maitsev Aur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ei maksa keegi selle eest keda eelistada või mitte ja ei palu seda ka teha.

See, et Spezz on mode ja müüja on kaks täiesti eri asja. Arusaadav kui see on pinnuks silmas...

 

 

EDIT: Spezz pole moderaator enam vältimaks edasisi arusaamatusi, tema enda soovil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reegleid kohendatakse vastavalt inimeste käitumisele. Annan andeks et tähelepanu juhtisin sellele, et inimene otsib midagi muud - otsustasin 30 sekundit hiljem, et pole minu asi ja kustutasin posti aga selle ajaga oli juba vastus tulnud.

Kui pead agressiivsete kommentaaride all silmas Liqua kilede eemaldamise teemat ja ettemaksuga ühistellimust siis kas seal tundus kõik korras olevat?

Enivei, saatsin foorumi omanikule palve, et mult moderaatori staatus eemaldataks, loodetavasti on selle võrra rahulikum edaspidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ei ole pinnuks silmas. Võimalik, et ma väljendan end kehvasti.

Mind häirib see, et IKKAGI solgitakse müügiteemasid, kuigi kõik lehvitasid reeglite lippu kõrgel, kui need loodi.

Nüüd käib läbu igas teises müügiteemas.
 

Või pole see nii?


Reegleid kohendatakse vastavalt inimeste käitumisele. Annan andeks et tähelepanu juhtisin sellele, et inimene otsib midagi muud - otsustasin 30 sekundit hiljem, et pole minu asi ja kustutasin posti aga selle ajaga oli juba vastus tulnud.

Kui pead agressiivsete kommentaaride all silmas Liqua kilede eemaldamise teemat ja ettemaksuga ühistellimust siis kas seal tundus kõik korras olevat?

Enivei, saatsin foorumi omanikule palve, et mult moderaatori staatus eemaldataks, loodetavasti on selle võrra rahulikum edaspidi.

 

Nagu ma ütlesin, see, et sina mode oled, pole probleem. Loe ülemist posti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paljud uued või ka mõni vanem müüja, kes püüavad midagi müüa laidetakse maha.

Et "Selle raha eest" jne. Lihtsalt see jääb paljudes kohtades silma.

 

Ja nüüd, kus see puudutas otseselt mind, reageerisin. Võimalik, et impulsiivselt.

Redigeeris kasutaja Maitsev Aur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...