Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Nüüd jälle näitab, et sõnum tulnud. Mingi anomaalia oli seega.

Mul oli ka vahepeal selline 'kala'.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasin ühel natuke targemal asjad vaadata üle ning ta ei osanud ka asjale mingit seletust leida. Kui ei töötaks siis ei töötaks kellegil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on loll küsimus, miks "Poed Eestis" teema on nähtav ainult sisse logitud kasutajatele?

 

Teine asi, kui hakata registreeruma, siis peab nõustuma järgnevate tingimustega: "Lugupeetud foorumi administraator, muuda siinsed tingimused ära vastavalt oma vajadusele keelefailist ucp.php "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub, et vähene hetkel foorumis olijate arv on seotud sellega, et kell on kuskil tund aega vale =/

Ei saa olla. Vaikseks on siin küll jäänud, äkki peaks midagi põnevat välja loosima?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda sisselogimis probleemide teemat ei taha hottopicust vms maha võtta? Tapatalk'is ja lugemata postituste all pidevalt olemas. Krt kogu aja looda, et midagi uut/huvitavat lugeda aga kogu aja see teema. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma olen ainukene kellel peale fooruni uuendustöid 23. aprillil võtab iga lehe sisu laadimine 4-5 sek aega. Lehe hall taust on kohe olemas aga sisu laeb jube kaua. Brauser on IE9, muud lehed laevad kiiresti seega ühendusega ei tohiks probleeme olla. Edit: sama probleem ka Chrome's

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub, et teenusepakkuja ühendusega midagi valesti. Ühesõnaga uurin asja juba. Ma ise hakkasin täna täheldama venimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin võib põhjuseks olla näiteks kas facebook mille like nuppu ei lae kohe või windows live id. Serveris tehakse leht keskmiselt nii kiirelt valmis "age generated in 0.3425 seconds with 13 queries + 9 queries returning data from cache" osad lehed isegi 0.1 sekundiga.

 

 

EDIT: kas on paremaks läinud ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin võib põhjuseks olla näiteks kas facebook mille like nuppu ei lae kohe või windows live id. Serveris tehakse leht keskmiselt nii kiirelt valmis "age generated in 0.3425 seconds with 13 queries + 9 queries returning data from cache" osad lehed isegi 0.1 sekundiga.

 

 

EDIT: kas on paremaks läinud ?

eile õhtul kyll ei saanud aru, et midagi paremaks muutus

edit:

mul tuli ps teavitus maili peale ja raibe viskas selle junk alla (hotmail).

ennem on alati ilusti postkasti visanud, millest see tuleneb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...