Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

• 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3

Recommended Posts

Kas selline asi oleks teostatav (vajalik?), et kui ma avan mingi alateema, seal on mind huvitaval teemal oletame 84 lk, ma vajutan 84'dale lehele ja siis ei ava seda lehte mitte algusest vaid lõpust, ehk siis viimasest, kõige uuemast postist. Kui avab lehekülje algusest, siis seal on nagunii tavaliselt kõik loetud ja järgneb mõttetu lehekülje lõppu kerimine, mis tegelikult on suht tüütu tegevus.

Kas selline asi oleks teostatav (vajalik?), et kui ma avan mingi alateema, seal on mind huvitaval teemal oletame 84 lk, ma vajutan 84'dale lehele ja siis ei ava seda lehte mitte algusest vaid lõpust, ehk siis viimasest, kõige uuemast postist. Kui avab lehekülje algusest, siis seal on nagunii tavaliselt kõik loetud ja järgneb mõttetu lehekülje lõppu kerimine, mis tegelikult on suht tüütu tegevus.

puust ja punaseks igaksjuhuks     :D

post-944-0-24462300-1433506064_thumb.jpg

Mis sellega siis ikka on, et 'märgi kõik loetuks' ei tee midagi? Loetuks ei muutu küll miski. On teistel ka sellist jama?

mul vahepeal töötab, siis jälle ei tööta (praegu ei toimi) - see nii üle päeva, lõin käega sellele (FFox)

kes see ff kasutab....  (facep)       :razz:  (psühho)  (Y)

no, vanast-hallist ajast, mul rohkem kui 10 aasta jagu passe sees, MozBackup ja jälle hakkab otsast peale...      :D

See ei ole küll päris selle teema post aga.... ma arvan, et kaks kaupmeest ei peaks üksteisele hindeid panema (konkurendi laimamine/endale eelise loomine jne...).... seega kustutan mõlema (Comp, Spezz) neg hinded ja loodan, et poed/kaupmehed edaspidi teineteisele hindeid ei pane. Meil ei ole seda lisa kemplemist vaja ....

Poed lahendage oma probleemid väljaspool foorumit ja pühendage oma energia pigem kasutajate aitamiseks.

Edaspidi palun jätame poodide hindamise klinetide hooleks.