Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-smoker

Innokin cool fire 1

Recommended Posts

http://innokin.com/cool-fire1.html

 

on kellegil kogemusi... õigustab asi ennast, on´s see 8,5 watti siis tõmmatav kaasas oleva dual coil 30b-ga....?

Hinna poolest suht ok asi...

 

-- 23 Veebr 2014 20:55 --

 

muidugi suureks plussiks minu jaoks oleks suurus ca. 8 cm tube pikkus ilma clearota

 

-- 23 Veebr 2014 20:58 --

 

evic mini vist teadaolevalt suurem nats? "mini" omanikud äkki kommenteerivad... peaks jääma vist sinna 9-10cm vahele evic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll omanud ega vast plaani ka soetada. Ma arvan, et mulle isiklikult jääb see 8, 5 w tiba lahjaks. Oleks tal sama wattide regullimise süsteem mis coolfire kahel siis äkki isegi mõtleks, kuna välimus üsna cool.Ja ma üsna heavy veipija ka ja ei viitsiks hunnikut 18350 akusid kaasas tassida.

Aga kui palju ei tossuta, siis võib asi üsna okei olla ja on kindlasti inimesi kellele täpselt sobib selline vidin! :)

35 euri pole palju ka ju sellise asja eest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

välimus ja suurus ok...paar akut taskus kaasas vedada pole probleem,(kuna 2 akut läheks kindlasti päevas) pigem panen rõhku set`i suurusele... single coiliga olen kasutanud ca 7 watti, just uuriks et kas dual coilina 8,5w ok.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise küsin, ise vastan... 8,5w. siuke jolki polki , käib kah dual-colili kohta võiks rohkem olla... protank2-le ehk single coilile samamas palju,paneb kärssa... pigem olen rahul kaasas oleva clearoga... (Y)

 

-- 28 Veebr 2014 22:26 --

 

samas suurus ..... proo... supperrr... paras pisike pihus :)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oman ühte Spezzi sahtlist ja täitsa rahul. Kasutanud olen seal otsas Kangertechi clearosi ning originaal iclear30b-d. Muidugi need, kes koguaeg paffivad saab miinuseks akude vastupidavus. 1 18350 aku jääb väheseks ning varuda tuleks neid 2-3 päevaseks paffimiseks (vähemalt minul, 900mAh).

Aku kestvust näitab rohelise/oranzi/punasega nupp. 8.5w toidab korralikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautilus+Cool Fire 1 on minu arvates kena kooslus, endal selline kombo kasutusel hetkel:

Posted Image

ilus... ise olen kayfun` i klooni ootel , peaks ka vist ilusti istuma, muidugi võimekuse taha peaks toppama jääma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekkis plaan endale ka see isend hankida aga seoses sellega tekkis küsimus kas sellel ise watte ja volte saab muuta või on koguaeg tal üks ja sama pinge ja kas see on parem kui ego ja iclear pulk ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

arvesta sellega et wati reguleerimine hetkese takistuse pealt... kui coilil on mingi väike tõrge, annab valeinfot siis on suht varieeruv voldi peale andmine... kui coili takistus annab 0,.... kuskile poole valeinfot siis ka võim vastavalt sellele muutub .... eksimusväär on olemas +- .volt siia sinna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oska mujale  seda küsimust panna aga ehk  keegi oskab aidata,probleem siis coolfire 1-ga selline,et isegi siis kui on aparaat välja lülitatud ja pannna clearo külge hakkab kohe ise aurutama ilma sisse lülitamata.Ehk on kellegil veel sellist asja olnud ja oskab öelda kuidas sellest lahti saaada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta aku välja siis ei auruta, aga kui tõsiselt rääkida siis pöördu selle poole kellelt ostsid, arvatavasti nupp ei funka, äkki vahetatakse garantii korras välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lahti saab lihtsalt. Võtad asjanduse paremasse kätte(kui juhtud olema kurakäeline, siis teise) ja viskad. Kaugele. Siis võtad Spezzi käest mehhaanilise koos kickiga ja enamus su probleeme on unustatud. Nii lihtne see ongi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...