Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tripp

Pisike voltmeeter 510 keermega

Recommended Posts

Ma arvan, et vb lihtsamgi oleks lihtsalt otsida mingi karbike, kuhu sisse voltmeeter istutada, väljanägemine ei ole ju prioriteet, kuna tükike koguaeg ka vahel ei oleks. Mina meisterdaks mingist vanast egopulgast ülemise otsa sellele.

pbusardo videotest võib ka ühte mingisugust vahelekäivat voltmeetrit kohata, sealt mõtteid ammutada.

 

Kas äkki kellegil mõni selline voltmeetri junn üle ka äkki jäänud, meisterdaks omalegi ühe?

Nii väikest mis ego pulga sisse mahub pole ma leidnud. Üleval lingitud clearo sisse mahub aga ilusti. Välimus on oluline, sest mul plaan seda ka vahest kaasa võtta... väikses vape varu stuff kotis. MIdagi sellist nagu pbusardo video on ma teha plaaningi... tuleb aint natuke väiksem. Probleem ongi ainult veel see et 510 ülemine ühendus puudu.

Kui keegi teab kust võiks saada,,, või veel parem kui kellgil vedeleb midagi üle,....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõige odavam oleks ehk kokku mätsida pic kivi ja 10 LEDi (ntx üks iga 0.1v peale). Kogu kompunn ~2€ ja mahub carto kesta sisse ära. Kes binaari loeb saab selle 10 lediga ka 0.01v vahet näidata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas mech modile on see vajalik ? Või 3.2v alla ei lase mechid ka minna ?

Meh modiga saad aku 0'i ka imeda.... seal on ainult kõhu tunne... mingit piirangut pole kui just kicki ei kasuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille sisse sa ta ehitasid ? Päris hea näeb ta välja.

 

-- 08 Apr 2014 14:17 --

 

Krt mul tuleb see ilma trackinguta ja ei teagi kaugel on. Ise plaanin protanki selle ajada mis mul kasutult sahtlis vedeleb.

Kas protank sellele väikseks ei jää?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille sisse sa ta ehitasid ? Päris hea näeb ta välja.

 

-- 08 Apr 2014 14:17 --

 

Krt mul tuleb see ilma trackinguta ja ei teagi kaugel on. Ise plaanin protanki selle ajada mis mul kasutult sahtlis vedeleb.

Kas protank sellele väikseks ei jää?
Niimoodi vaadates võib sul isegi õigus olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mille sisse sa ta ehitasid ? Päris hea näeb ta välja.

 

-- 08 Apr 2014 14:17 --

 

Krt mul tuleb see ilma trackinguta ja ei teagi kaugel on. Ise plaanin protanki selle ajada mis mul kasutult sahtlis vedeleb.

Kas protank sellele väikseks ei jää?
Protanki ei tea, aga mul on see miski vana carto tangi sees. Mingi 1 mill jäi veel ruumigi üle. Cartost tegin otsa ka ja teisele poole panin carto otsa korgi ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fastehhi oma on 31,08mm minul. See, mis mul kasutuses on, on ebayst ostetud ja on 1,5 mm lühem. Ma arvan, et fattehhi oma peaks päris täpselt carto tangi sisse mahtuma.

Ülemises otsas kontakti pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei viitsi vist jamada, peab ootama, et se tobeco junn kuskile müüki ilmub :P rahaliselt mõtetu hinnaga junn in the end.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protanki ei tea, aga mul on see miski vana carto tangi sees. Mingi 1 mill jäi veel ruumigi üle. Cartost tegin otsa ka ja teisele poole panin carto otsa korgi ette.

Carto sisse peaks jah FT oma ilusti mahtuma.

 

-- 08 Apr 2014 16:25 --

 

kas sa sellega voltage dropi ka saad mõõta? ehk kas ülemises otsas on ka kontakt?

Peaks saama küll kui üles otsa ka 510 ühenduse nuputaks... et paar posti tagasi küsisngi selle kohta...

 

-- 08 Apr 2014 16:26 --

 

Tegin omale kiirelt ühe valmis:

Posted Image

Päris mugav on nüüd meh modil volte vaadata (Y):D

Ega sul kaablite ühenduse kohta alumise 510 ühendusega pilte pole? Tegid carto kuidagi katki ja seal siis kuidagi või?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lõikasin carto dremeliga alt ( umbes 6 mm ) pooleks ja sealt siis tulevad juhtmed välja. Kõik on joodetud ja näha. + posti lõikasin ainult lühemaks, muidu ei oleks ära mahtunud ja oleks inetu olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lõikasin carto dremeliga alt ( umbes 6 mm ) pooleks ja sealt siis tulevad juhtmed välja. Kõik on joodetud ja näha. + posti lõikasin ainult lühemaks, muidu ei oleks ära mahtunud ja oleks inetu olnud.

Selge .. tänu. Oli endal ka plaan nii umbes lõigata ja loota, et sealt mingid juhtmed/pinnad välja tulevad kuhu saaks elektroonika külge joota.

Ega mingit ülemist 510 ühendust (aku poolset siis) pole silma jäänud - tahaks väga clearot ka otsa veel keerata et voltide langust näha?

 

-- 08 Apr 2014 20:28 --

 

FT'st leidsin midagi selllist: http://www.fasttech.com/products/1411/10003955/1284600.

Selle peaks saama carto tangi ülemise otsa panna äkki... siis sellise plaaniga, et 510 ühensust saab kasutada aga ego oma mitte.. too jääks carto tangi ülemise osa külge kinnitamiseks.

Kui asjad mahuvad nii siis VÄGA täpselt/napilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis oma esimese voltmeetri tehtud. Kasutasin selleks selliseid juppe:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6032341081.html - siit sain voltmeetrid

https://www.fasttech.com/product/1317401 - siit kesta.

 

Protsess ise nägi välja nii, carto lõikasin pooleks nii, et lõikeserv oleks selle alumise kaane sisemise servaga tasa. Samuti oli vaja lõigata lühemaks carto center pin. Voltmeetritelt lõikasin kõrvad maha ja juhtmed jootsin lõigatud carto külge. Miinus carto kesta ja pluss center pini otsa. Siis ajasin kogu kupatuse tanki sisse, kaaned külge ja valmis. Ülemise augu katteks kasutasin seda kummijunni, mis mõnel juhul uute clearodega driptipi otsas kaasas on. Seda lõikusin ka natukene.

Voltmeetri juhtmed oleks võinud ju tegelikult ka lühemaks lõigata, aga kerisin nad kokku ja toppisin lihtsalt sisse. Lühemate juhtmetega oleks võibolla ilusam jäänud, aga eesmärk ei olnud teha kaubandusliku välimusega asja, vaid töötav seade.

 

Pilte ka:

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis oma esimese voltmeetri tehtud. Kasutasin selleks selliseid juppe:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6032341081.html - siit sain voltmeetrid

https://www.fasttech.com/product/1317401 - siit kesta.

 

Protsess ise nägi välja nii, carto lõikasin pooleks nii, et lõikeserv oleks selle alumise kaane sisemise servaga tasa. Samuti oli vaja lõigata lühemaks carto center pin. Voltmeetritelt lõikasin kõrvad maha ja juhtmed jootsin lõigatud carto külge. Miinus carto kesta ja pluss center pini otsa. Siis ajasin kogu kupatuse tanki sisse, kaaned külge ja valmis. Ülemise augu katteks kasutasin seda kummijunni, mis mõnel juhul uute clearodega driptipi otsas kaasas on. Seda lõikusin ka natukene.

Voltmeetri juhtmed oleks võinud ju tegelikult ka lühemaks lõigata, aga kerisin nad kokku ja toppisin lihtsalt sisse. Lühemate juhtmetega oleks võibolla ilusam jäänud, aga eesmärk ei olnud teha kaubandusliku välimusega asja, vaid töötav seade.

 

Pilte ka:

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

Samad jupid olemas... a kasutan ikka voltmeetrit juhtme meetodil... sest tekkis mõte, et tahaks teise otsa ka väga 510 ühendust.

Kas sa liimisid midagi kokku ka? ... kui niisama seisab koos siis tuleb mul ka ikka relakas kuumaks ajada... saab juhul kui 510 ühendus saab upgrade teha lihtsalt :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis oma esimese voltmeetri tehtud. Kasutasin selleks selliseid juppe:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6032341081.html - siit sain voltmeetrid

https://www.fasttech.com/product/1317401 - siit kesta.

 

Protsess ise nägi välja nii, carto lõikasin pooleks nii, et lõikeserv oleks selle alumise kaane sisemise servaga tasa. Samuti oli vaja lõigata lühemaks carto center pin. Voltmeetritelt lõikasin kõrvad maha ja juhtmed jootsin lõigatud carto külge. Miinus carto kesta ja pluss center pini otsa. Siis ajasin kogu kupatuse tanki sisse, kaaned külge ja valmis. Ülemise augu katteks kasutasin seda kummijunni, mis mõnel juhul uute clearodega driptipi otsas kaasas on. Seda lõikusin ka natukene.

Voltmeetri juhtmed oleks võinud ju tegelikult ka lühemaks lõigata, aga kerisin nad kokku ja toppisin lihtsalt sisse. Lühemate juhtmetega oleks võibolla ilusam jäänud, aga eesmärk ei olnud teha kaubandusliku välimusega asja, vaid töötav seade.

 

Pilte ka:

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

Samad jupid olemas... a kasutan ikka voltmeetrit juhtme meetodil... sest tekkis mõte, et tahaks teise otsa ka väga 510 ühendust.

Kas sa liimisid midagi kokku ka? ... kui niisama seisab koos siis tuleb mul ka ikka relakas kuumaks ajada... saab juhul kui 510 ühendus saab upgrade teha lihtsalt :D.

Paak võiks alt olla locking ringiga, wink wink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samad jupid olemas... a kasutan ikka voltmeetrit juhtme meetodil... sest tekkis mõte, et tahaks teise otsa ka väga 510 ühendust.

Kas sa liimisid midagi kokku ka? ... kui niisama seisab koos siis tuleb mul ka ikka relakas kuumaks ajada... saab juhul kui 510 ühendus saab upgrade teha lihtsalt :D.

Ei, ma ei liiminud seal midagi. Hetkel püsib koos ka, nii et esialgu pole vist vaja midagi sinna vahele panna.

ülemise 510 connectori jaoks peab FT-d kammima, äkki leiab midagi sinna otsa. Mul veel 3 voltmeetrit alles ka, saan vajadusel juurde neid teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samad jupid olemas... a kasutan ikka voltmeetrit juhtme meetodil... sest tekkis mõte, et tahaks teise otsa ka väga 510 ühendust.

Kas sa liimisid midagi kokku ka? ... kui niisama seisab koos siis tuleb mul ka ikka relakas kuumaks ajada... saab juhul kui 510 ühendus saab upgrade teha lihtsalt :D.

Ei, ma ei liiminud seal midagi. Hetkel püsib koos ka, nii et esialgu pole vist vaja midagi sinna vahele panna.

ülemise 510 connectori jaoks peab FT-d kammima, äkki leiab midagi sinna otsa. Mul veel 3 voltmeetrit alles ka, saan vajadusel juurde neid teha

Panin selle https://www.fasttech.com/p/1284600 juba paar päeva tagasi teele.

Plaan siis ego keeret kasutades ülemise top capi külge kinnitada. Vaja tõenäliselt top capi auku natuke suuremaks puurida ja liimi vahele panna keermele.

Väike hirm on, et äkki jääb sees kitsaks paar mulli meetrit :| .. pikkuselt siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...