Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
amcx

Aidake iTaste SVD vs Vamo V5

Recommended Posts

Olen ilma suitsuta olnud kuu aega ja selle aja tõmmanud mingit tavalist e-sigaretti 900mah aku ja otsas mini protank 2. Nüüd tahaks juba natuke paremat soetada, kas siis Innokin iTaste SVD või Vamo V5 kumb oleks parem (suuruselt väiksem, vastupidavam, hea seadistada jne). Mõtlesin sinna otsa osta Protank 3-me, kuna tavalise aku otsas toimis mini 2 väga hästi! Oskab keegi nõu anda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ilma suitsuta olnud kuu aega ja selle aja tõmmanud mingit tavalist e-sigaretti 900mah aku ja otsas mini protank 2. Nüüd tahaks juba natuke paremat soetada, kas siis Innokin iTaste SVD või Vamo V5 kumb oleks parem (suuruselt väiksem, vastupidavam, hea seadistada jne). Mõtlesin sinna otsa osta Protank 3-me, kuna tavalise aku otsas toimis mini 2 väga hästi! Oskab keegi nõu anda?

iTaste SVD ja Vamo V5 ei oska soovitada. Ilmselt võid valida selle järgi kumb rohkem meeldib.

Kui Sulle Kanger Mini Protank 2 meeldib, siis mina soovitaks pigem Kanger Protank 2 võtta, see kasutab samu coile. Kanger Protank 3 kasutab dual coile ja mulle isiklikult need ei istu, Protank 2 tundub parem. Aga kogu see clearo soovitamise teema on suht võimatu üritus, seega otsuse pead siiski ise tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan et mõlemad on vägagi okeid aparaadid ja umbes samas hinnaklassis. Kui oled kangeri mees siis soovitaks sinna otsa hoopis aerotanki. Ja kui oled valmis rohkem investeerima siis osta hoopis Aspire Nautilus. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamol kipub jälle clearo keere ära kuluma kui ma nüüd õigesti mäletan. Lisaks on Vamol rohkem jamasid + kontaktiga. Minu kaks SVD-d lasevad rõõmsalt kaheksandat kuud ja pole hullu midagi. (psühho)

Clearode osas soovitaks iClear30 ja ViVi STV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Härra Adriloom kavatseb teha tellimust vahejupi jaoks, mis säästab originaal 510 keeret.

Posted Image

Vamole peaks ka kohe vist kõrvale neo.magneti kah võtma, kui aku pole nibuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamol surub + klemm nibuta akul selle + plaadi mõlki ja kontakt kaob.

Sobivad samad magnetid mis nemisele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamol surub + klemm nibuta akul selle + plaadi mõlki ja kontakt kaob.

Sobivad samad magnetid mis nemisele?

Ei vist :D

Nemesis'e magnet peaks olema seibi kujuline, Vamole jmt. sobiks selline 5-6mm läbimõõduga ketas

http://www.fasttech.com/products/2130/10001951/1530002

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo eelis, et saab ka lühemaks teha (Y)

SVD-d saab ka lühemaks või pikemaks kruttida minu mäletamist mööda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen omanud siis mõlemat. Vamo sai suht kiiresti sõbrale maha müüdud. Vinguda ei saanud justkui, aga noh ei olnud midagi erilist. Toimib sõbra käes tänase päevani korralikult. iTaste SVD on aga justkui klass omaette, see on mul igapäevaselt kasutuses. Tegija! (Y) Minu arust klass omaette. Evicute periood sai kah mul läbi, peale meeletu koguse mittevajaliku info kuvamise tegelikult Evicutes midagi erilist pole. watt/volt suht madal. Kasutus natsa kohmakas ja aeganõudev. Samamoodi siis olen leidnud oma mõlemale Evic'ule uued peremehed. Muuseas see SVD uuem versioon on 100% teleskoop. Saab teha lühikeseks 18350 akule ja pikaks 18650-le ühe sama teleskoop toruga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mõtlesin et ma olen ainuke kes eVic'u välja vahetas just selle pärast et tundus kuidagi ebamugav kasutada ja selle infoga polnud nagu midagi peale hakata. Alguses oli küll jube põnev, mulle meeldivad tehnika vidinad, aga kuskilt maalt tüütas ära. Viimased pool aastat juba iTaste SVD'd kasutanud ja pole nagu millegi üle kurta. Järgmine on ilmselt Provari...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo eelis, et saab ka lühemaks teha (Y)

SVD-d saab ka lühemaks või pikemaks kruttida minu mäletamist mööda

saab, ma mõtlesin Teslaga võrreldes on see eelis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mõtlesin et ma olen ainuke kes eVic'u välja vahetas just selle pärast et tundus kuidagi ebamugav kasutada ja selle infoga polnud nagu midagi peale hakata. Alguses oli küll jube põnev, mulle meeldivad tehnika vidinad, aga kuskilt maalt tüütas ära. Viimased pool aastat juba iTaste SVD'd kasutanud ja pole nagu millegi üle kurta. Järgmine on ilmselt Provari...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Sulatõsi. Algul oli vaimustus suur eVicust, sellest infost, arvutiga ühendusest jne. Siis sain aga aru, et selle kõigega pole miskit peale hakata. eVic'utest olen alles jätnud vaid Easy Head'i. Vähemalt ei mõtle kui veipima tahad hakata. Evic kurjam, kõigepealt mõõdab oome, siis kalkuleerib watte, mis tegelt on alati 5,2w jne. Hullult tüütu, enne jõuad mitu korda tühjalt tõmmata ja kiruda.

 

Muuseas, tänud Jazz. Tellisin Sinu poest paar päeva tagasi VTR-i. Nonii, üllatus oli suur. Tegelikult pole ta üldse suur, nagu kartsin. Ja kasutamis mugavus on suurepärane. Aerotank+VTR on justkui taevas paari pandud. (Y)(esiga):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

... peale meeletu koguse mittevajaliku info kuvamise tegelikult Evicutes midagi erilist pole. watt/volt suht madal. Kasutus natsa kohmakas ja aeganõudev.

eVicu kaitseks siiski paar sõna - kes tunneb huvi oma kasutusharjumuste vastu, siis eVicule vastast ei ole, isegi arvuti järgi ühendamata. Ülevaade mahvide arvust ja nende pikkusest, alarmi osa saab väga edukalt kasutada aku suutlikuse hindamisel (mitu mahvi ja mitu töösekundit). Keda sellised asjad ei huvita, siis...(meenub vanasõna populaarsete põllumajandusloomade ette pärlite loopimisest - no offence :lol: ). Watt/volt koha pealt - tavatarbimise jaoks täiesti piisav, sub ohmi jaoks ei sobi ka Vamo või SVD. Väljanägemiselt ilus, aga see on loomulikult vaataja silmas kinni.

Aga nagu vanasõna viisakamas kuues ütleb - eks iga lõtvade elukommetega isik kiidab oma tööorganit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga Vamoga saab nii teha

Posted Image

ja kasutada seda enesekaitse vahendina

(psühho)

vamo-t194-100.html#p10610

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muuseas, tänud Jazz. Tellisin Sinu poest paar päeva tagasi VTR-i. Nonii, üllatus oli suur. Tegelikult pole ta üldse suur, nagu kartsin. Ja kasutamis mugavus on suurepärane. Aerotank+VTR on justkui taevas paari pandud. (Y)(esiga):D

Täiesti nõus, ma ka algul piltide järgi arvasin et see on jube suur kobakas. Ainuke jama on see, et raske on see küll. Minu jaoks liiga raske :-(

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic kurjam, kõigepealt mõõdab oome, siis kalkuleerib watte, mis tegelt on alati 5,2w jne. Hullult tüütu, enne jõuad mitu korda tühjalt tõmmata ja kiruda.

See küll Evicu viga ei ole kui ise ta kogu aeg välja lülitad. 5,2W on tema ettepanek sinule, pärast mida näitab tegelikku seadistust ;)

 

Üks Evic on aasta juba teeninud ja toimetab ikka nagu uus, teine on nõks noorem ja sama värske (Y) Minu arvates väga hea lahendus neile, kes kangi hõlma all kanda ei igatse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei lülita vahepeal välja... ja milleks näidata infot, mis on muutumatu? 5,2w - selle oleks ju võinud siis põhja peale trükkida :D

Ja üle 2,0 oomi coilid on eVic otsas mõttetud, sest siis hakkab ta volte-vatte oma tahtmise järgi maha keerama, minu arvamust arvestamata ja maitse läheb võssa. (muutub Ego pulgaks (facep))

Lõpetuseks ütleks, et evicuid omades jäi mulle alati tunne, nagu oleks pulsomeeter 24h enda küljes ja kell vaatamiseks käe peal, aga kaua sa seda ikka vahid. Selle infoga pole ju midagi peale hakata.

Ka minul oli neid eVicuid kaks tükki. Ja võibolla sai tänu sellele ka topelt kõrini, ning mõlemad maha müüdud. (esiga) eVic easy head'i jätsin alles, sest see on kiire mugav ja tegija.

Lõpetuseks... evic on korralik riist, ja evicu perioodi peaks kõik veipijad läbi tegema. Ma lihtsalt loetlesin ülesse tegurid, mis mind sundisid evicuid maha müüma. Aga minu arvamuseks jääb, et see eVic on üks ülemineku periood järgmisele tasemele ja see läheb üle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...