Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Twisted, Clapton, Mega nano jms-mis tehtud ja mis tulemused

Recommended Posts

Proovin õhtul tripple twisted coili sibulale, proovin sama teha mis kirp tegu

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

 

-- 24 Apr 2014 18:59 --

 

No tegin ära, 0.3 traadist ümber 2mm toru, 7 tiiru nagu RIP pani, 9ga ei mahtunud traadid enam vahele ära, kuna pole millegiga takistust mõõtnud siis loodan, et aku õhku ei lenda :D aga auru kusjuures ma rohkem ei tõde kui niisama oleks 9 tiiru teinud ilma twistedita... küll aga pragiseb selle eest rohkem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin prooviks 0.2mm traadiga twisted coili. 7 keerdu ümber 2mm puurisaba ning takistuseks tuli 1.7 oomi. Pole väga äkiline coil, aga auru toodab kenasti. Vedelik on hangseni fruit mix, mis on lahjendatud vg0'ga 5mg peale. Muidu ei kannata aurata :) korra proovisin ka natuke kangemat vedeliku, peale kolmandat mahvi hakkas pea surisema :D

 

Sent from my GT-S7580 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

aga see RDA jaoks minuteada..

Kayfunni/venelasse sobib täpselt sama moodi.

oskad soovitada ehk, mis traati, palju pöördeid, läbimõõtu kasutada sibulale. kick on ka vahel seega takistus võiks olla mingi 1,3 ohmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

aga see RDA jaoks minuteada..

Kayfunni/venelasse sobib täpselt sama moodi.

oskad soovitada ehk, mis traati, palju pöördeid, läbimõõtu kasutada sibulale. kick on ka vahel seega takistus võiks olla mingi 1,3 ohmi.

Nop hetkel istun oma 0.6 ohmise otsas ikka ... kui slowtehist uus venelane kohale jõuab hakkan katsetama kickiga ja kõrgemiad ohm'e.

Ma kardan, et nii paraleli kui twisted jaoks peab suht peenikest traati kasutama, et 1.3ohm saada... või palju pöördeid tegema aga siis ei pruugi väga kiiresti soojaks minna sest kick aint 12w annab (mul 15w kick ka teel (Y) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Kaifun kõrbema hakanud ja seda juba 5v ja 12W. Nagu näha meestel kogemust rohkem kui küllaga, mis oleks kõige optimaalsem asi sinna kokku keerata ja mis traadiga?

Muide kust erinevad traate Eestist saab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Kaifun kõrbema hakanud ja seda juba 5v ja 12W. Nagu näha meestel kogemust rohkem kui küllaga, mis oleks kõige optimaalsem asi sinna kokku keerata ja mis traadiga?

Muide kust erinevad traate Eestist saab?

Kui kõrbeb siis ei saa mahla peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Kaifun kõrbema hakanud ja seda juba 5v ja 12W. Nagu näha meestel kogemust rohkem kui küllaga, mis oleks kõige optimaalsem asi sinna kokku keerata ja mis traadiga?

Muide kust erinevad traate Eestist saab?

Mis coiliga kõrbema hakkas? Eestist saab spezzi käest vist ainult traati.

Siukest optimaalset lahendust pole olemas ... 0.5-2.0 kõik sobivad... lihtsalt auru kogus, tihedus, maitse, aku kulu jms on erinevad ... iga üks peab leidma selle mis talle meeldib. Aga üldiselt ka kõige sitem kayfun kanthal A1 ja ogranic cotton build on reeglina parem kui mis tahes ostetud coil.

 

-- 29 Apr 2014 16:12 --

 

Mul on Kaifun kõrbema hakanud ja seda juba 5v ja 12W. Nagu näha meestel kogemust rohkem kui küllaga, mis oleks kõige optimaalsem asi sinna kokku keerata ja mis traadiga?

Muide kust erinevad traate Eestist saab?

Kui kõrbeb siis ei saa mahla peale.
Selle vastu aitab siis õhu kinni poole keeramine või korra näpu õhu agu ees hoidmine ja tõmbamine.

Õhu regull reguleerib tegelikult vedeliku peale voolu ... mida tihedamaks asi keerata seda rohkem vedelikku liigub auru kambrise

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas peaks siis õhukruvi rohkem kinni keerama ja seda katet kuhu nöörid vahele lähevad veidi lahti jätma?

Coil on samasugune nagu originaal oli. Komplektis olid varu traadid kaasas, nüüd viimane peal ja peaks vist uusi otsima hakkama.

 

Muide kas see on normaalne, et Kiafun lekib, see käib selle riista juures kõigerohkem pinda, et koguaeg on märg :S

Nautilus on vabsee teine tera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas peaks siis õhukruvi rohkem kinni keerama ja seda katet kuhu nöörid vahele lähevad veidi lahti jätma?

Coil on samasugune nagu originaal oli. Komplektis olid varu traadid kaasas, nüüd viimane peal ja peaks vist uusi otsima hakkama.

Loe algatuseks see post36914.html?hilit=kayfun#p36914 algusest lõpuni läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas peaks siis õhukruvi rohkem kinni keerama ja seda katet kuhu nöörid vahele lähevad veidi lahti jätma?

Coil on samasugune nagu originaal oli. Komplektis olid varu traadid kaasas, nüüd viimane peal ja peaks vist uusi otsima hakkama.

oehhh.. see mis kaasas oli viska minema... see on täis p*** seda võid sõbrale näidata ja juttu jätkub kauemaks. Need mis ise tehakse need on hoopis midagi muud. Seest pead alati kõik asjad kinni keerama. Aga õhku võid jah koomale keerata... kuigi see kõrbemine tuleb pigem s*** kaasas olevast coilist kui sellest, et vedelikku vähe... suht tõenäliselt kui kinni poole keerad hakkad uppuma :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas peaks siis õhukruvi rohkem kinni keerama ja seda katet kuhu nöörid vahele lähevad veidi lahti jätma?

Coil on samasugune nagu originaal oli. Komplektis olid varu traadid kaasas, nüüd viimane peal ja peaks vist uusi otsima hakkama.

oehhh.. see mis kaasas oli viska minema... see on täis p*** seda võid sõbrale näidata ja juttu jätkub kauemaks. Need mis ise tehakse need on hoopis midagi muud. Seest pead alati kõik asjad kinni keerama. Aga õhku võid jah koomale keerata... kuigi see kõrbemine tuleb pigem s*** kaasas olevast coilist kui sellest, et vedelikku vähe... suht tõenäliselt kui kinni poole keerad hakkad uppuma :D.

juba upungi :D Võtan uuesti lahti ja keeran kinni :)

 

-- 29 Apr 2014 16:58 --

 

Olgu nüüd põletasin ühe coli läbi. Läks ühest kohast punaseks ja läbi see oligi.

Keerasin ruttu selle tagasi ja töötab :)

Kui traati saan, siis teen selle ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin täna Twisted ja claptonit. twisted sai 0,2 x2 x2 :D ja 6 korda ümber FT kruvika, tuli 1,1 oomi.

Claptoni keerasin ümber 0,3, 0,2 traadiga. Aga paraku ei saanud seda Kayfuni külge :x

Samas twisted toimetab vägagi hästi, toas enaam eriti pikalt tõmmata ei saa, generaator lükkab muidu sae funktsiooni sisse (psühho)

Claptoni panin kõrvale, et kui korralik dripper saabub, siis proovin.

Peaks paraleeli proovima teisel kayfaril.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ei saanud claptonit venelase külge kinni alguses... lahendus oli see, et kinnituse koha pealt eemaldasin keeratud traadi osa... ehk siis clapton jäi ainult sinna kus ringid on.... ja natuke ostast ka vastu kruvi ja seda alust mille küljes kruvi on .... ma ei teagi kui suur vahe sellest sisse tuleb aga mul toimis. Takistus sai natuke kõrge (vbla ka ühednuse pärast) ja selle tõtttu mech ei suutnud piisavalt kiiresti minu jaoks asja käima tõmmata . Ca 15cm on veel claptoni toorikut alles... seega kui mingi subohm normaalne seade peaks tekkima siis saab proovida :D.

 

Twisted aga sai valmis tehtud ja see nüüd juba ikka päris kaua kasutusel ja väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul mingi 20m 0,2 traati. Niisama pole mõtete kayfuni toppida aga 4x twisted, siis saab ära kasutatud. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tekkis ka üks mure.

Soetasin igo-m rda. Keerasin rõõmsalt dualcoili sisse, takistuseks tuli 0,5. Ragiseb ja toimetab kenasti. Coilid ilusad, ühtlased.

Mure seisneb aga selles, et hirmsalt lööb kurgule, samas auru ei tule nagu üldse. Ainus võimalus auru saada, on lung hit.

Ei toimi ei Supreme peal, ega Nemesise peal.

Eelnevalt kasutasin Trident aurustajat. Seal polnud mingit probleemi - 5 minutit ja uued coilid wickid sees ja töötas nagu kellavärk.

Ainus vahe, mida teaks mainida nende kahe kohta on see, et igo-m kamber, kus see asi kõik toimub, on oluliselt suurem. Ja siis loomulikult õhuaugud.

 

Ehk on keegi kokku puutunud sellise jamaga?
Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vale teema natuke vist :)

 

Ülemäärane kuumus ja vähene aur esinevad näiteks siis, kui õhuaugud valesti sattunud e. ei ole suunaga coili peale. Milline versioon Igo-M-st täpselt? Kas võib olla, et Sul on see variant, millel õhuaugud on ainult ühel küljel ja üks coil jääb sisuliselt õhuvoolust ilma? (tuleb ise juurde puurida või kasutada ühe coiliga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. vaatasin veel üle selle õhu asja. Coilid ja see õhu pilu ei kattu nii otseselt. Proovin kohendada, painutada neid coile rohkem selle lõhe poole ja annan siis teada.
Seniks tänud xiios.

 

Edit: Mjah, võiski õhus asi olla. Painutasin praegu lihtsalt neid lõhe poole ja sai juba hea. Pagan, miks nad nii lollakalt ehitatud on?  (ullike)

Õhtul ehitan uued coilid ja arvestan juba pikemate jalgadega, et õhuavadeni ulatuks.

Veelkord tänud, xiios! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna proovisin siis parallel coil kayfun lite plus klooni teha. Kuna olen avastanud enda jaoks et meeldivaim veip on mul 1.2-1.4 ohmi vahel siis seda sihtisingi. Katseeksitusmeetodil sain siis 32 awg a1 traadiga 7 ringi ümber 2mm kruvida tulemuseks 1.3 ohmi(bingo). Mis siis sai. Kuumeneb väga kiiresti. Tossu mega palju AGA maitse ei ole kõige tugevam minu meelest. Hetkel jään enda varasemale arvamusele et triple twisted coil annab ulme Tossu ja ka maitse väga tugev. Maha seda parallel coil ei kanna veel-proovin paar paaki ära ikka :)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parallel toimib erinevates dripperites küll väga hästi. Enamasti kasutan tavalist microcoili aga kui otse akult dripperit kasutada jääb minu kasutuses oleva traadiga sobiva takistusega (0.5 ohm) coil liiga lühikeseks. Seetõttu keeran kaks traati kõrvuti ja kuumutavat pinda saan hulga rohkem, mis võrdub vähem kärsakat ja rohkem auru. Kayfunides istuvad ikka veel tavalised microd ja minu arvates ideaalsed. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...