Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Scuall

Hangsen vedelik

Recommended Posts

Kiwi + Rum tuli ka päris hea välja. Rumi on suht vähe tunda aga minu jaoks oli kiwit natuke puhtas kiwis palju... miksituna on tulemus mõnusalt mahe ja natuke magusam. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banana koos uue coiliga Nautiluse sees nüüd. Lõhn on väga hea vedelikul, järelmaitse nii tugevalt välja ei tule aga vedelik on hea ning auru on mehiselt (Y) Soetatud sai veel ka Cherry ning Cherry cigar aga neid ei ole veel proovinud, küll aga lõhnad on head, cherryl tundub rohkem see lõhn keemiline olema ning cherry cigaril on selgelt tunda RY4. Kui olen ära proovinud siis annan tagasiside. Kahju, et Kiwi mix juba otsas oli aga pidi ka seda veel lähitulevikus juurde tulema siis saab ka selle palju kiidetud vedeliku ära proovida ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mäletate neid aegu ammuseid, kui rohi oli rohelisem, šotsi oli ukraina ja putinit polnud olemas.......

 

jah, seda sain tunda mixed fruitiga :lol:

turbo näts, mis turbo näts (Y)

paha pole, aga õige asi ka pole (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Segasin kokku Rasbperry (6mg) + veidi Tobaccot (12mg) sain päris hea tulemuse VTR-iga AeroTangis. (esiga)

Toss ilma tubakata on minu arvates nagu õlu ja viin ilma alkota :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grape ja Black cherry, mõlemad täielikud keemiad (öäk) . Proovitud nii tiblaga(1,2oomi) kui ka iclear30`ga, üks (öäk) puha.

  mille krt pärast ma neid veel mõlemat 3 pullot võtsin (facep)  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll paljusid proovinud 5-6 erinevat ehk, aga sorry mehed, pean ütlema keema mis keemia ja rohkem ei taha (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll paljusid proovinud 5-6 erinevat ehk, aga sorry mehed, pean ütlema keema mis keemia ja rohkem ei taha (öäk)

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai soetatud hangseni maasikas ja vaarikas 11mg.Tõmmatud i 30 s , 7,0 w ,3,9 v ,coil 2,1 oomine.Alguses uue coiliga oli s..t,aga pool paaki tõmmatud siis tuli õige maitse ja lõhn alles esile. Igatahes tellin juurde.Soovitan teistelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama kookosega, peale mõnda aega ,,hingamist,, on täitsa tõmmatav.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni mahladest Cerry sigar , väga hea. Viimane kord sai võetud õuna , Green Apple (värske õun ) ja Red Delicious Apple ( algul ei saanud kohe pihta  kuid siis hakkas meeldima ) mõlemat võtan kindlasti juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi on täheldanud rohkem lekkimist nende vedelikega? kasutan nautilus mini , õhuaugud kõige väiksemad ja luriseb non stop. Ei oska viga mujalt otsida enam.

Aaaa keera õhk lahti. Mida väiksemad õhu augud seda rohkem kakub mahla peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühtlasi tasub tähele panna, et lekkimine on garanteeritud kui clearo on pooltühi ja temperatuur kõigub külmast soojaks.

Jah, eriti nautilusega võib juhtuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutasin inawera aroomikontsentraate koos DNB baasiga pea aasta, kuid pika peale hakkas jubedalt kurku kratsima ja baasile tekkis mingi veider popkorni hõng juurde, rikkus kogu elamuse ära minu jaoks. Kui kedagi huvitab, siis oleks niisama ära jagada mõned aroomikontsentraadid, vedelevad mul niisama sahtlis, mango (u. 8ml), kookos (u. 5ml) ja vaarikas (u. 9ml).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keera õhuavad rohkem lahti, kui coil hakkab ära väsima ja ava suht kinni, tõmbad väikese avaga mahla rohkem peale, kui coil jõuab ära aurustada , siis lurisebki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...