Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
amcx

eGo aku 900mAh probleem

Recommended Posts

Sai ostetud omale ego pulk (esimeseks e-sigaretiks) e-smoker24-jas. Kuna esimene pulk siis ei saanudki algul aru, et midagi valesti aga mida aeg edasi ja proovimisest sõprade e-sigarette tundus mingi jama minu akuga, et tossu ja kurgulaksu nagu vähe kuigi clearo oli sama otsas (protank mini 2) ja lõpuks sai omale soetatud multimeeter ning minu aku on 2,21V samas sõpradel on 3,68v kandis. Ei tea kas sain praagi? Mis takistusega coil sellise pulgale üldse võiks sobida või lihtsalt see aku kaugele visata ja mitte järgi joosta! (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ostetud omale ego pulk (esimeseks e-sigaretiks) e-smoker24-jas. Kuna esimene pulk siis ei saanudki algul aru, et midagi valesti aga mida aeg edasi ja proovimisest sõprade e-sigarette tundus mingi jama minu akuga, et tossu ja kurgulaksu nagu vähe kuigi clearo oli sama otsas (protank mini 2) ja lõpuks sai omale soetatud multimeeter ning minu aku on 2,21V samas sõpradel on 3,68v kandis. Ei tea kas sain praagi? Mis takistusega coil sellise pulgale üldse võiks sobida või lihtsalt see aku kaugele visata ja mitte järgi joosta! (psühho)

RUN FOREST, RUN.

 

Tegelikult ära jookse. See aku ilmselt oma aja ära elanud e. kas praak or teadaolevalt akude mahtuvus ajas väheneb e. mingi vana laojääk sulle sattunud.

2V peal sa ei prae suurt miskit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jamh, aku ostsin mingi 2kuud tagasi ja sellest ühe kuu olen kahtlustanud et mingi jama on, aga multimeetrit ei olnud käepärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldjuhul need ego pulgad annavad välja : 3.3 3.7 või 4.2 volti. Kergete erinevustega

Oleneb kas on püsiva või langeva voldiga aku.

 

Sent from my C1905 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...