Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Tervist kaasvõitlejad.

 

 

Sai soetatud siis Russian 91% aparaat. Mure selline nüüd, et see tilgub nagu kevadine mahlakask õhutus august.

 

Pealmine korstna tihend on ok aga ikka laseb läbi kuidagi. Paar tundi oli rahu ja nüüd oli laua peale väike loik lausa jooksnud.

 

Milles võib kala olla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kaasvõitlejad.

 

 

Sai soetatud siis Russian 91% aparaat. Mure selline nüüd, et see tilgub nagu kevadine mahlakask õhutus august.

 

Pealmine korstna tihend on ok aga ikka laseb läbi kuidagi. Paar tundi oli rahu ja nüüd oli laua peale väike loik lausa jooksnud.

 

Milles võib kala olla ?

Mahl välja.... kruvi kuivalt kokku. Näpp õhu augu ette ja puhu... siis peaks kuskilt õhku lekkima ja sealt kus lekib seal ongi kala.

See mahl saaba inult siis lekkida kui kuskil on mingi tihend tuksis või halvasti kokku keeratud.

See korsten/ahi vms seal sees see peab ka olema korralikult koos ja kui sa korpust lahti keerad siis võib ka see korsten lahti keerduda... et peale avamist peab ka seda kontrollima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui puhumisega ei leki siis on korstna kala tõenäoliselt. Kui korstna kokku keerad ja ühelt poolt ... peenema osa poole paned näpu ette ja puhud kas korsten lekib?

 

-- 26 Mär 2014 23:28 --

 

Kuskilt peab lekkima... pead selle koha üles leidma. Mul pole 3kuu jooksul kordagi lekkinud... vä. juhud kui üle täidan.

 

-- 26 Mär 2014 23:57 --

 

No ma ei tea äkki on mahla kanalid mingid hiigla suured (praak) aga ei usu seda väga... pigem kaevatakse, et need liiga väiksed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kaasvõitlejad.

 

 

Sai soetatud siis Russian 91% aparaat. Mure selline nüüd, et see tilgub nagu kevadine mahlakask õhutus august.

 

Pealmine korstna tihend on ok aga ikka laseb läbi kuidagi. Paar tundi oli rahu ja nüüd oli laua peale väike loik lausa jooksnud.

 

Milles võib kala olla ?

Kuidas täidad? Alt august või pealt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist kaasvõitlejad.

 

 

Sai soetatud siis Russian 91% aparaat. Mure selline nüüd, et see tilgub nagu kevadine mahlakask õhutus august.

 

Pealmine korstna tihend on ok aga ikka laseb läbi kuidagi. Paar tundi oli rahu ja nüüd oli laua peale väike loik lausa jooksnud.

 

Milles võib kala olla ?

Kuidas täidad? Alt august või pealt?

Loodan, et alt august .... pealt täites alguses kindlasti ujutab natuke põlemis kambri üle ja on see sama oht, et keerad korstna lahti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks mina lugesin, et soovitatakse hoopis ülevalt täita -- et muidu ei teki korralikku vaakumit ja jooksebki välja? (google)

No kui sa ülevalt täidad... näppu hoiad ees ilusti õhu ava ees .... siis sealt kust täidad on korsten avatud (võid ka seal näppu ees hoida kui mõni veel vaba - aga ülemise osa kinni kruvimiseks pead ikka näpu korra eemdaldama ja siis tekib uputus kohe) ja kogu/osa mahla jookseb auru kambrisse.... sest mitte mingit takistust selleks pole.. füüsika. Seda meedotit saab kasutada kui oled käbe näpp ja mahl pole väga vedel. Vedela mahlaga on aurukambris mahla pidu suht garanteeritud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, ega mul veel seda aparaati käes pole, kuivalt pakun. Võib-olla kuluks üks pilt setupist -- et ega wick coil kehvasti asetatud pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikuks oli terve paak välja imbunud. (N)

 

 

EDIT: No kurat võtaks. Puhun ja kuskilt ei tule midagi läbi. Pean panema näpu muidu õhuaugu kruvi ette ka, kui vaid õhuaugu ette panna siis kruvi vahelt lekib ka õhku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, ega mul veel seda aparaati käes pole, kuivalt pakun. Võib-olla kuluks üks pilt setupist -- et ega wick coil kehvasti asetatud pole.

Pakun, et vati asetus ei mängi suurt rolli, sest asi töötab ikkagi vaakumi tekkimise põhimõttel. Imemisel tekitatakse põlemiskambrisse vaakum mis siis imeb paagist vedelikku tahile peale. Kui ei imeta siis ei tohiks vedelik kuhugi poole liikuda. Äkki on hoopis need vedeliku kanalid liiga suured (lamp) , sest kuna tegu paistab olevat klooniga siis võib sealt igasugu kvaliteeti tulla.

 

-- 27 Mär 2014 09:59 --

 

Sul oleks vaja läbipaistvat kesta koos põlemiskambri ja korstnaga siis näed mis seal toimub.

 

-- 27 Mär 2014 10:01 --

 

Vaatan enda oma ja ainuke loogiline järeldus on, et paak saab kusagilt lisa õhku (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib vabalt praak olla. Mul sõber sai FTst Kayfun'i millel oli center post puurimata... (facep) Oleks vaja võrrelda mõne töötava isendiga.

Need lapsed seal tehases kes neid vorbivad ei tea kuidas need asjad üldse töötavad ja kui mõni juhtub veel unistama nt. koolis käimisest ongi tulemus olemas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keera tagurpidi(nii et mahl oleks hhuuliku pool) ja puhu huulikust sisse. Äkki aitab

See peaks põlemiskambrisse kogunenud vedeliku õhuvõtu avast välja pressima, aga hetkel tundub probleem olema selles, et vedelik jookseb lahinal mööda kanaleid põlemiskambrisse(kuhu ta ei tohiks jõuda ilma imematta) ja sealt õhukanalit mööda välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi äkki selliselt, et täidad mingi veerand paaki ja paned tagurpidi lauale seisma ja kui siis hakkab huulikust lekkima siis ikkagi selle korstna tihendiga mingi jama. Sul peab paak kusagilt lisaõhku saama, et vedelik iseenesest põlemiskambrisse vajub. Paagi hermeetilisus hoiabki seda vedelikku paagis ja ei lase mööda kanaleid põlemiskambrisse vajuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torka siia parem ports pilte vähe igast küljest ja jubinatest. Las teised 91 omanikud vaatavad üle mis seal toimub. Mul sõber polnud varem kaifarit käes hoidnud ja minu omadega võrreldes alles adus ära milles probleem... Nimodi siin jääbki mõistatama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...