Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

mul on eraldi nano kit ostetud ja sobib venelasele ka:D huvi pärast tahaks proovida selle plusi ära ilmselt ikkagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on eraldi nano kit ostetud ja sobib venelasele ka:D huvi pärast tahaks proovida selle plusi ära ilmselt ikkagi :D

(Y) mul eraldi nano kit ka teel ... hea teada, et sobib venelasele ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin juba ära. Kui on sama hea, kui see (mis on kahjuks hetkel otsas): http://www.svapoweb.it/en/Atomizer-Rege ... -lite-plus

siis on tegu hea asjaga, sest see svapowebi oma on koostekvaliteedilt ja toimivuselt originaaliga samaväärne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on need kaks Kayfuni klooni:

https://www.fasttech.com/products/1411/10006473/1494700 ja https://www.fasttech.com/products/1411/10006473/1668901

 

Suurem 3.1 meeldib mulle rohkem, kuna õhku tuleb rohkem läbi, tõmme on nii vaba kui soovid ehk õhureguleerimise kruvil on ka mingi mõte. Väiksel võtsin õhukruvi üldse ära ja minu jaoks jääb ikkagi õhku väheks, lisaks ta selle kruviga veel vilistas ka. Ehituskvaliteedi koha pealt otseselt ei nurise kummagi üle.

 

Kuidas nendel Russianitel õhuga lood on, ma olen siin lugenud, et puuritakse auke ja kanaleid üle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on need kaks Kayfuni klooni:

https://www.fasttech.com/products/1411/10006473/1494700 ja https://www.fasttech.com/products/1411/10006473/1668901

 

Suurem 3.1 meeldib mulle rohkem, kuna õhku tuleb rohkem läbi, tõmme on nii vaba kui soovid ehk õhureguleerimise kruvil on ka mingi mõte. Väiksel võtsin õhukruvi üldse ära ja minu jaoks jääb ikkagi õhku väheks, lisaks ta selle kruviga veel vilistas ka. Ehituskvaliteedi koha pealt otseselt ei nurise kummagi üle.

 

Kuidas nendel Russianitel õhuga lood on, ma olen siin lugenud, et puuritakse auke ja kanaleid üle?

0.6 ohm jaoks on enamvähem piisav ... sealt edasi vaja jah portima hakata

 

-- 07 Mai 2014 21:00 --

 

Olen siiamaani kasutanud seda: https://www.fasttech.com/p/1552300

Nüüd sain ka selle kätte: https://www.fasttech.com/p/1612101

Juppe ja vidinaid on mõlemal 100% sama palju karbis.

Odavamal siis:

# + kruvi see mis deki kinni hoiab on sellest 1-2mm väljas ... ehk siis ehitades peab coili suht palju kõrgemale tõstma. Vbla tuleb natuke relakaga parajamaks teha

 

Ma ei tea hiinlased ikka kõiki metalle vist kõvasti saepuruga rikastavad... selle välja ulatuva osa maha viilimine võttis 1-2 minutit. Viiliks oli mingi vana nõuka aegne kulund pulk.

 

-- 07 Mai 2014 22:05 --

 

Olen siiamaani kasutanud seda: https://www.fasttech.com/p/1552300

Nüüd sain ka selle kätte: https://www.fasttech.com/p/1612101

Juppe ja vidinaid on mõlemal 100% sama palju karbis.

Odavamal siis:

# palju suuremad mahla kanalid

# + kruvi see mis deki kinni hoiab on sellest 1-2mm väljas ... ehk siis ehitades peab coili suht palju kõrgemale tõstma. Vbla tuleb natuke relakaga parajamaks teha

# colide kinnituse kruvid tunduvad ka väiksemad olevat

# miinus poole dekk on ka väiksem isegi nii palju, et coili kinnituse kruvi ääred on üle deki ääre

 

# kallimal originaal on dripdip logiseb ... ava tundub sama olevad aga kallimal dripdip järelikult natuke väiksem

 

Õhtul teen coli ka sisse... siis saan pajatada kas ehitamine on probleemsem ja kas kanalid kipuvad üle ka uputama... need ikka päris suured.

Hetkel tundub, et just deki ehituse vahe on ja minu arvates on see kallimal parem.

update: Odavamal on ka top cap natuke teistsugune .... natuke paksem ja ülemine tihend on topcapi sees. Ma ei tea kas see on parem või halvem aga nii on :D.

 

-- 07 Mai 2014 22:39 --

 

f**** ja ongi kanalid natuke liiga suured... seistes läheb lurisema. Tuleb vatti lisada vist. Vaatan kas hakkab ka lekkima kui pikalt seisab.

aga 1.2ohm ..12w on üle pika aja ikka päris mõnusalt külm ja pehme aur... võrreldse 0.6 subohmiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai 6 päeva jagu nüüd 1,4 ohmiga popsutatud ... Toimetas viisakalt. Täna keerasin metsas kännu otsas elu teise coili ning teadlikult varasemast 2 pööret vähem ning tulemuseks 1,0 ohmi VTR järgi ning tundub esialgu et on veel parem Nemesise otsas (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT andis 2$ store creditit katkise kruviaugu eest... :D

Mõh venlase katkise kurvi augu eest? A seda ei saa ju kasutada .... 2 on küll nagu vähe :|.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ütelnud ,et on puhta katki ja nad oleksid sulle uue saatnud.mulle saadeti pooliku kayf. komplekti eest uus komplekt kayfuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ütelnud ,et on puhta katki ja nad oleksid sulle uue saatnud.mulle saadeti pooliku kayf. komplekti eest uus komplekt kayfuni.

mul katkine isolaator ja saadeti ka uus

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka kruvi probleem ja pisike täke peal, lubavad saata ka uue kui saadan vana tagasi, aga mida ma sel ajal siis tõmban. Tagasisaatmise klausel on 50% toote hinnast, keegi siin varem kirjutas, et tähitud kiri ca 8 euri ?(ilma ei hakka küll saatama) seega on tagasisaatmine 51% tootest :lol:

Täna kirjutan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://post.ee/failid/UPT_kiri_km_ga_2012.pdf

tähitud maksikiri kaaluga kuni 250g tsoon II - 4,5 eur.

 

Mul ka kruvi probleem ja pisike täke peal, lubavad saata ka uue kui saadan vana tagasi, aga mida ma sel ajal siis tõmban. Tagasisaatmise klausel on 50% toote hinnast, keegi siin varem kirjutas, et tähitud kiri ca 8 euri ?(ilma ei hakka küll saatama) seega on tagasisaatmine 51% tootest :lol:

Täna kirjutan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, et mul ei tahetud et ma midagi tagasi saadaksin. Nemesisel oli keskmise toru keermed pekkis, et sai kasutada ainult kickiga ja lisaks tänu sellele keerasin ise 2 juppi ka tuksi (koledaks lihtsalt) et saadavad uued mulle ning venelasel saadavad uue decki ka kuna lõhkusin isolaatori ära kogemata :D tegin paar pilti neile ja no questions asked saadavad uued..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, et mul ei tahetud et ma midagi tagasi saadaksin. Nemesisel oli keskmise toru keermed pekkis, et sai kasutada ainult kickiga ja lisaks tänu sellele keerasin ise 2 juppi ka tuksi (koledaks lihtsalt) et saadavad uued mulle ning venelasel saadavad uue decki ka kuna lõhkusin isolaatori ära kogemata :D tegin paar pilti neile ja no questions asked saadavad uued..

Saad lõhutud insolaatori pilti näidata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka kruvi probleem ja pisike täke peal, lubavad saata ka uue kui saadan vana tagasi, aga mida ma sel ajal siis tõmban. Tagasisaatmise klausel on 50% toote hinnast, keegi siin varem kirjutas, et tähitud kiri ca 8 euri ?(ilma ei hakka küll saatama) seega on tagasisaatmine 51% tootest :lol:

Täna kirjutan.

Tahavad ikka tagasi. St see läheb ca 3 nädlat sinna, siis uurivad ja alles siis saadava mulle uue?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei tahetud ka midagi tagasi. Svoemestost jutt.

Mul ka, panin puusalt, et saatmine 8-9 euri- neile sobib ja saada, aga tagasi. Uue saadavad siis kui vana on nendeni jõudnud. Krt, ei oleks seda kruvi jama, laseks rahus minna ja oleks õnnelik oma Kayfun´i üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei tahetud ka midagi tagasi. Svoemestost jutt.

Mul ka, panin puusalt, et saatmine 8-9 euri- neile sobib ja saada, aga tagasi. Uue saadavad siis kui vana on nendeni jõudnud. Krt, ei oleks seda kruvi jama, laseks rahus minna ja oleks õnnelik oma Kayfun´i üle.

  Huvitav miks osadel tahetakse aga mõnedel mitte.  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, et mul ei tahetud et ma midagi tagasi saadaksin. Nemesisel oli keskmise toru keermed pekkis, et sai kasutada ainult kickiga ja lisaks tänu sellele keerasin ise 2 juppi ka tuksi (koledaks lihtsalt) et saadavad uued mulle ning venelasel saadavad uue decki ka kuna lõhkusin isolaatori ära kogemata :D tegin paar pilti neile ja no questions asked saadavad uued..

Saad lõhutud insolaatori pilti näidata?
Ma tegin ainult sellise pildi:

Posted Image

 

ja kirjutasin et katki on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain eile ka oma Fasttechist tellitud Kayfun ja Russian kloonid kätte. Vastavalt Youtubest leitud õpetustele tegin neile ka kohe uued coilid. Coili keerasin hambaorgi ümber (see vist tiba alla 2mm diam.). Keerasin umbes kümmekond tiiru. Takistuseks tuli ühel 1,3 ja teisel 1,4 ohm. Sättisin keerud tihedalt kokku, traat läks kuumutades ilusasti keskelt väljapoole punaseks. Coili tõstsin õhuavast tiba kõrgemale. Wickina kasutasin puuvilla mis oli ostetud Looduspere poest. Panin selle suhteliselt lõdvalt läbi coili. Põlemiskambris sättisin wicki otsad nii, et vedelik ka vabalt kambrisse jõuaks. Wicki immutasin kenasti vedelikuga läbi. Ladusin clearod kokku ja täitsin vedelikuga. Kasutasin oma lemmik vedelikke Liqua Menthol (9mg/ml) ja Cuban Cigar (12mg/ml).

 

Asusin siis ilma kickita Nemesise otsas neid aurutama. Mul olid suured ootused maitseelamusele. Kahjuks aga kohe pettusin. Menthol maitses päris rõveda keemiana ja Cuban Cigar maitse ei olnud ka selline intensiivne, nagu olin varasemalt harjunud. Ning see ei olnud puuvilla kärsakas mis maitse vastikuks muutis. Tundub nagu aur läheb liiga kuumaks ja seetõttu maitsed muutuvad. Võrdluseks proovisin kõrvale vana komplektiga (Vivi STV, 2,4 ohm, 3,7v) samu vedelikke ja maitse oli palju ehedam.

 

Ma nüüd ei teagi mis teha. Kõik sai nagu oma arust õigesti tehtud. Kas proovida Russiani sisse suurema takistusega coili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis minu kogemus ütleb on see, et RBA sees tuleb kõik maitsed lahjendada VG'ga kuna need annavad maitset nii tuugalt juurde, et teinekord läheb veidraks asi kätte. Mina panin oma Cherry Cigari 18mg pooleks 0mg VG'ga ja küpsetasin 0.8 juures. Tulemus - PERFECT! 

 

Kokkuvõttes on teema see, et RBA võimendab maitset...kahjuks ka kõrvalmaitseid. Pead leidma väga hea vee nende jaoks või tegema kokteile. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi uuesti coile teha, kuniks leiad õige setupi või müü rba maha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuall - arvad, et ikka võib viga olla coilis? Ja et "unemployer" poolt soovitatud VG'ga lahjendamist pole mõtet proovida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...