Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Üks variant korraga! Siis saad alles teda mis viga oli.

Alul lahjenda, siis keera coil, n ümber ft kruvika, mis traati kasutad?

Sibulale sovib minuarust rohkem suurem traat n.0,3

0,2 pigem clearode rebuildi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan triple twisti. 32 kanthal A1, 2mm kruvikas, 8 keerdu - 1.2 ohmi

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain praegu sõnaraamatust teada, et "kümmekond" tähendab "umbes kümne ringis". Olin siiani miskipärast arvanud, et 20 ja rohkem :D Ehk siis olin lugedes suht üllatunud, et mis imeliselt jäme traat siis nüüd kasutuses on.

 

Üks idee, mida ma katsetaks -- prooviks mingit tavalist driptipi, millel ei ole nii peenike auk otsas. Et ehk muutub maitse leebemaks. Ja võib-olla ka katsuks eksperimendi mõttes mitte otse keele peale tõmmata auru. Aga lahjendamine võiks küll abiks olla pikemas perspektiivis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi käest ostetud kloon. Harjutasin algusest peale ülevalt täitmist ja toimis edukalt. Kui nüüd viimase 5 korra ajal on iga kord tagurpidi pööramise ajal rämedalt vedelikku hakanud välja voolama top capist. Ei saagi aru kas tuleb põlemiskojast või tihendi vahelt. Ning vaikselt lekib ka top capi ja ülemise metall rõnga vahelt, kuigi tihend seal olemas. Oskab keegi midagi kommenteerida?

 

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda ei maksa väga keerutada. Kui õhk satub olema nii, et korraga on avatud ülemine avaus ja see õhu ava all, siis on kellad, järgmise ümber pööramisega tõmbab alt mahla sisse. Pead seda vaakumi seadust seal jälgoma, muidu ujub koguaeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks ka paar korda aega enne kui käppa sain

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oma 3.1 täidan järgneva tehnikaga:

sõrm õhuaugu ette,

kaas maha,

vedelik sisse (peaaegu servani, vast 1-2 mm jääb puudu),

kaas tagasi ja lõpuni peale,

ümberpöörd (ca 2-3 sek, sõrm endiselt õhuava ees),

sõrm õhuava eest ära (ca 1-2 sek),

tagasi õigesse asendisse,

puhun huulikusse ja pühin ära 1-2 tilka, mis väljuvad õhuaugust.

Valmis. Auran. Vahest harva juhtub, et esimeste mahvidega luriseb, siis kordan puhumist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oma 3.1 täidan järgneva tehnikaga:

sõrm õhuaugu ette,

kaas maha,

vedelik sisse (peaaegu servani, vast 1-2 mm jääb puudu),

kaas tagasi ja lõpuni peale,

ümberpöörd (ca 2-3 sek, sõrm endiselt õhuava ees),

sõrm õhuava eest ära (ca 1-2 sek),

tagasi õigesse asendisse,

puhun huulikusse ja pühin ära 1-2 tilka, mis väljuvad õhuaugust.

Valmis. Auran. Vahest harva juhtub, et esimeste mahvidega luriseb, siis kordan puhumist.

No ma keeran top capi paar pööret, nii et hakkab keermesse, pööran ümber ja siis keeran täitsa kinni. Kuid eks ma proovin kohe siis täitsa kinni keerata, kuigi siis peaks ta survega juba vedelikku kambrisse lükkama. Eks annan teada kui ära proovin, hetkel mingi 3,5ml vedelikku sees - tuleb see ära tossutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin siis uue coili. Triple twisti katsetamise jätsin tuleviku tarbeks. Seekord tegin tavalise - 8 keerdu ümber fastech kruvika. Kõik keerud ajasin kenasti külg-küljega kokku. Takistuseks tuli 1,1 ohm. Vahetasin ka drip dipid vähe suurema avaga isendite vastu. See muutis auru natuke vähem intensiivsemaks. Proovisin sama clearot ka eVic otsas ja seal on see ikka palju mahedam sama voldi juures. See vist tuleb sellest eVicu pulsseerivast voolust. Otse mechi otsas laksab kohe algusest väga rajult kuuma. Aga tundub, et mechi otsas tuleb lihtsalt teistmoodi imema hakata. Ei saa enam teha 8-10 sekundi pikkuseid mahve. Kui teha lühikesed paari sekundi pikused mahvid, siis on maitse ok. Aga vedelikku kulub Russianiga ikka VÄGA palju. Paari tunniga kimusin 3,5ml ära. STV'ga kulus vedelikku nagu kaks korda aeglasemalt...

 

Üks asi veel. Russiani kloon viliseb vastikult imedes. Kayfun Lite kloon aga mitte. Puurimisega peaks Russiani vilet vähemaks saama aga ei viitsi sellega jamada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, 8-10s on täitsa võimalik :) Ka mina panen selliseid mitmikmahve. Kui ma veel Vamo kasutasin, põrkasin pidevalt 10s väljalülituse otsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jõhker! Kuigi kui nüüd järgi mõelda, siis ma alustasin 1.5-2sec oma skysmoke egodega. Täna venivad asjad üle 5sec juba. No esimene sekund lendab läbi hammaste välja kohe...4sec toidab kopsu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei oska isegi hästi seletada, mida siis mina enamasti teen. Umbkaudselt: imen esimese mahvi suhu ja tõmban selle pooleldi alla, siis jätan hingamise seisma ning imen teise, selle tõmban samamoodi (pärast vahepeatust suus) pooleldi alla, nüüd tõmban kolmanda jne. ... kusjuures mingitel hetkedel samaaegselt mahvi imemisega puhun ninast välja ka -- lõhnaelamuse saamise mõttes. Lõpuks tekib mingi piisava küllastuse tunne, mille peale puhun kogu selle pilve välja. Mõnikord, aga mitte alati, lasen vahepeal päästiku lahti. Ja nii need sekundid tiksuvadki.

 

Jõle kentsakas on niimoodi tehniliselt seda dokumenteerida (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eVicu otsas esimesed 1,5 sekundit coil alles soojeneb. Alles siis hakkab auru välja andma. Aga muidu jah, minu tehnika enne mech modi oli ka sarnane sellele, mida xiios praktiserib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veidral moel ma saan täpselt aru mida sa silmas pead Xiios. Mul piibuvanast kolleeg praktiseerib piibuga sama deelat :D

No ta alla ilmselt väga ei tõmba aga jubedat moodi aeleb oma suitsuga enne kui asi kosmosesse paisatakse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas uuelt Kaifari kloonilt seda tavoti maitset ära saab? Olen leotanud piirituses, pesnud veega, keetnud, jälle pesnud, on läinud natuke paremaks aga mitte päris. Atsetoni ja lahustisse ei tahaks ka nagu visata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas uuelt Kaifari kloonilt seda tavoti maitset ära saab? Olen leotanud piirituses, pesnud veega, keetnud, jälle pesnud, on läinud natuke paremaks aga mitte päris. Atsetoni ja lahustisse ei tahaks ka nagu visata. 

Ma leotan fairy lahuses mõned tunnid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripp kuidas pärast Fairy maha saad? See jätab ju oma "kaitsekihi" mis niisama veega ära ei tule. Ei ole kõige tervislikumad ühendid ka seal kaitsekihis :D

Ma pole selle peale mõelnud :D. Pärast lasen mingi harjaga üle kõik ja siiamaani elus. Aga tuleb vist hakata kirsturaha korjama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...